Moterų bruožai, labiausiai erzinantys vyrus

© Shutterstock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Niršti, kai mylimasis it pašėlęs junginėja radijo stotis ar nuolat palieka nenuleistą tualeto dangtį? Mes irgi geros! Moterims taip pat nestinga bruožų, kurie erzina vyrus. Štai kokį jų sąrašėlį sudarė apklausą atlikę vieno danų laikraščio žurnalistai.

Isteriškumas. Nesibaigiantys skandalai, pykčio protrūkiai be jokios svarbios priežasties – tai iš proto veda net 40 proc. apklaustų vyrų.

Valdingumas. 12 proc. vyrų negali pakęsti, kai moterys nuolat nurodinėja, ką, su kuo ir kaip jie turi daryti.

Netvarka vonios kambaryje. Palik ramybėje tas jo kojines. Geriau susirink plaukus iš vonios ir panaudotas makiažo valymo servetėles. Taip mano 11 proc. vyrų.

Plepumas. Jos kalba su visais apie viską visur. Net tada, kai mylisi ar žiūri įdomų filmą. Tai erzina 8 proc. vyrų.

Daiktų kaupimas. 7 proc. vyrų nervina, kad namie pilna nereikalingų daiktų: nenaudojamos kosmetikos, apdulkėjusių vazelių, suvenyrų, minkštų žaislų ir t.t.

Plaukai ant kūno. Depiliuotis reikia ne tik kojas ir pažastis. Nesutvarkyta bikinio zona, ūseliai, pernelyg plaukuotos rankos nepatinka 6 proc. vyrų.

Kūno puošyba. 6 proc. vyrų negali pakęsti, kai moterys į įvairias kūno vietas prisiveria auskarų, kai pasidaro tatuiruočių ir nesėkmingų plastinių operacijų.

Apsipirkinėjimas. 3 proc. vyrų nepatinka, kai jų draugės į parduotuves tempiasi ir juos.

Nemokėjimas elgtis su technika. Moterys, kurios prastai vairuoja, nesugeba įjungti vaizdo grotuvo ar naudotis kompiuteriu, nervina 2 proc. vyrų.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Moterų išlaikytinis atskleidė triukus, kuriais vilioja vienišas turtuoles (2)

35 metų Justinas dešimt metų žaidė su gyvenimu. Alkoholis, azartiniai žaidimai, milijoninės aferos, narkotikai — pasaulis sukosi beprotišku greičiu ir galop šveitė vaikiną į bedugnę. Bet juk galima gyventi patiklių moterų sąskaita!

10 frazių, kurių vaikinui geriau nesakyti (1)

Santykių ekspertai kala: jei nori, kad viskas būtų rimta, nieko neslėpk, nes išsikalbėti būtina, santykiai negali būti grįsti melu. Taip, tiesa. Tačiau išsikalbėti nereiškia pliaukšti, kas tik užplaukia. Štai šių 10 frazių jam verčiau nesakyk.

Sužinok, ar būsite pora kaip tvora

Pripažink, juk esi sudariusi sąrašą reikalavimų, kuriuos keli potencialiam kandidatui į tuos vienintelius. Pavyzdžiui, jis turi būti aukštas, pasitikintis savimi, bet ne arogantiškas, susitelkęs ir ne isterikas, jam turi patikti gyvūnai...

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.