Moters idealas pagal vyro Zodiako ženklą

 (33)
Vienas ieško rūpestingos žmonelės, kuri ir valgyti pagamintų, ir namus sutvarkytų, o štai kitam namų šeimininkė žiovulį kelia... Kiek vyrų, tiek poreikių. Universali moteris jiems tiesiog neegzistuoja! O ką gi apie jų moters idealą gali papasakoti žvaigždės?
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Avino ženklo vyras renkasi drąsias, veržlias, gebančias pasirūpinti savimi, mėgstančios sportą ir aktyvų poilsį, o neverkšlenančias ant vyro peties, merginas. Į tylenes ir kuklutes ji neatkreips savo dėmesio.

Jaučio ženklo vyras ieško labai moteriškos, žemiškos merginos, kuri būtų rami, net šiek tiek drovi, šeimyniška, mėgtų namų aplinką, gaminti maistą ir svarbiausia - neįkyrėtų. Jaučio ženklo vyras greičiau atkreips dėmesį į moteriškų kūno formų nei į manekeniškos figūros merginą.

Dvynių ženklo vyrą domina intelektualios merginos. Jie simpatizuoja energingoms, lengvai bendraujančioms, viskuo besidominčioms, turinčioms gerą humoro jausmą ir nepriekaištingą figūrą, merginoms.

Vėžio ženklo vyras ieško moters, kuri nebūtų pernelyg agresyvi ar valdinga, turėtų gerą skonį ir nebijotų parodyti savo švelnumo, jausmingumo. Toks vyras mėgsta rūpintis savo moterimi ir nori, kad ji leistų jam tai daryti.

Liūto ženklo vyras ieško tokios, kuri gražiai rengiasi, yra ryški ir pastebima, skiria savo išvaizdai pakankamai daug dėmesio. Jam reikia pasitikinčios savimi ir netgi išdidžios moters. Pro jo akis nepraslįs modeliai, dainininkės, artistės.

Mergelės ženklo vyrą traukia protingos, organizuotos, praktiškos ir natūralios moterys. Išsipusčiusios tuštutės šalia savęs jis tikrai nenorės turėti.

Svarstyklių ženklo vyras pirmiausia atkreips dėmesį į išsilavinusią, gerų manierų merginą, kuri sugeban deramai elgtis bet kokioje aplinkoje ir visiems palieka gerą įspūdį. Santykiuose jiems labai svarbi harmonija, tad jie ieško partnerės, su kuria galėtų maloniai leisti leiką.

Skorpiono ženklo vyrams patinka moterys vilioklės. Jiems labai svarbu jausmų intensyvumas, todėl jį sudominti gali valdinga moteris. Juos žavi paslaptingas, sudėtingas moters tipas.

Šaulio ženklo vyrai žavisi aktyviomis, pasitikinčiomis savimi, linksmo būdo, nestokojančiomis humoro jausmo, manančiomis, kad svarbiausia gyvenime – įvairovė. Šio ženklo vyrai labai vertina natūralų moters grožį, o jos dvasinį pasaulį iškelia virš visko.

Ožiaragio ženklo vyrams geriausiai tinka moterys – karjeristės, nes jiems patinka dirbančios, sugebančios pasirūpinti savimi ir praktiškos moterys.

Vandenio ženklo vyras labai išrankus. Jį sužavėti gali nestandartinė moteris, išsiskirianti ne tiek savo išorine išvaizda, kiek savo individualumu ir požiūriu į gyvenimą. Jis vertina protą ir originalų humoro jausmą. Jo laisvas ir neįprastas požiūris į tarpusavio santykius gerokai skiriasi nuo klasikinio, todėl panelė kontrolierė, tvirtai laikanti už pavadėlio – ne jam.

Žuvų ženklo vyrams patrauklios artistiškos prigimties, svajingos, moteriškos, paslaptingos merginos, kurias norisi saugoti ir globoti.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Sužinok, ar būsite pora kaip tvora

Pripažink, juk esi sudariusi sąrašą reikalavimų, kuriuos keli potencialiam kandidatui į tuos vienintelius. Pavyzdžiui, jis turi būti aukštas, pasitikintis savimi, bet ne arogantiškas, susitelkęs ir ne isterikas, jam turi patikti gyvūnai...

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.