Mitai apie veido bruožus, išduodančius vyro jausmus TAU

Ne veido bruožai, o jų momentinė išraiška išduoda, ką galvoja vaikinas.
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Veidotyra užsiimantis prancūzų mokslininkas Jeanas Spinetta teigia, kad veidas niekada nėra užbaigtas kūrinys. Bruožai keičiasi metams bėgant, kiekvienas išgyvenimas veide palieka žymę. Tačiau pasąmonė neleidžia veido iššifruoti tiksliai, nes kiekvienam žmogui patraukliausias į jį panašus nepažįstamasis. Moterims labiausiai patinka simetriški veidai. Tyrimai su gyvūnais tai patvirtino: tarp potencialių partnerių didžiausiomis simpatijomis apdovanojami simetriškų snukučių gyvūnai. Štai mokslininko perspėjimai apie mitus, kuriais besivadovaudamos moterys mėgina perskaityti vyrų veidus.

Mitas Nr. 1 Netikėk lūpomis. Kartais mąstome stereotipiškai: plačios išraiškingos vyro lūpos reiškia išskirtinį jausmingumą. Tai tikrai nėra taisyklė. Išraiškingų lūpų jaunuolis gali būti visiškai asketiškas, nesidomėti moterimis. Jeigu vis dar manai, kad kietai suspaustomis lūpomis jaunuolis taupus ir santūrus – klysti. Šis stereotipas yra paremtas prielaida, jog suspaustos lūpos - supykusio žmogaus išraiška. Juk lūpų forma - paveldimas bruožas. Visai kas kita, jei lūpų kampučiai išlenkti žemyn. Ši veido išraiška byloja apie užsispyrusį, dažnai skeptišką, bet protingą vyrą.

Mitas Nr. 2 Apgaulinga šypsena. Nepažįstamas vaikinas visiems aplinkui šypsosi. Situacija dvejopa: šypsena gali būti ne tik meili ir draugiška, bet ir nenuoširdi, netikra bei prisitaikanti. Iš šypsenos šiais laikais bene sunkiausia ką nors apie žmogų nuspręsti. Teks šifruotei pasitelkti kitas veido dalis.

Mitas Nr. 3 Akys negali meluoti. Gali, dar ir kaip. Netgi mėlynos, kaip dangus. Įprasta manyti, kad žydrų akių vyrai mieli ir kuklūs. Deja, akių spalva nieko nereiškia. Svarbiau jų forma, žvilgsnis. Intravertų, užsidariusių savyje, akys ne tokios žvitrios, kaip ekstravertų, kuriuos domina visas pasaulis.
Mokslininkų nustatyta, kad melagiai pokalbio metu akis suka į kairę - tai susiję su smegenų pusrutulių veikla. O kai žmogus bando ką nors sąžiningai prisiminti, jo akys krypsta į dešinę. Jei tavo aistrų objektas, atsidūsta ir žvelgdamas primerktomis akimis į kairę aiškina, kad nesitarėte dėl pasimatymo, tai turėtų sukelti įtarimą. Ir net jei vaikinas žiūri į akis, nereiškia, kad kalba tiesą. Tikri melagiai šį triuką nušlifavę tobulai.

Aiškinantis santykius su vaikinu, verta stebėti ne tik veido, bet ir kūno kalbą. Melagis žiūri į akis ir stengiasi užhipnotizuoti, tačiau tuo pačiu metu kontroliuoti viso kūno jis nepajėgia. Jei vaikino rankos virpa, jis nežino kur jas padėti, o kojos neranda vietos po stalu, tai signalas, kad jis nėra nuoširdus.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Moterų išlaikytinis atskleidė triukus, kuriais vilioja vienišas turtuoles (2)

35 metų Justinas dešimt metų žaidė su gyvenimu. Alkoholis, azartiniai žaidimai, milijoninės aferos, narkotikai — pasaulis sukosi beprotišku greičiu ir galop šveitė vaikiną į bedugnę. Bet juk galima gyventi patiklių moterų sąskaita!

10 frazių, kurių vaikinui geriau nesakyti (1)

Santykių ekspertai kala: jei nori, kad viskas būtų rimta, nieko neslėpk, nes išsikalbėti būtina, santykiai negali būti grįsti melu. Taip, tiesa. Tačiau išsikalbėti nereiškia pliaukšti, kas tik užplaukia. Štai šių 10 frazių jam verčiau nesakyk.

Sužinok, ar būsite pora kaip tvora

Pripažink, juk esi sudariusi sąrašą reikalavimų, kuriuos keli potencialiam kandidatui į tuos vienintelius. Pavyzdžiui, jis turi būti aukštas, pasitikintis savimi, bet ne arogantiškas, susitelkęs ir ne isterikas, jam turi patikti gyvūnai...

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.