Mieloji, gal pasikvieskime į lovą draugę? (seksualinės vyrų fantazijos)

 (10)
Kalbėdamas jis - angeliukas, svajodamas - velniukas. Ir tame nėra nieko blogo, juk fantazuoti niekas neuždraudė. Kviečiame pasivaikščioti po slaptą seksualinių vyrų fantazijų pasaulį! Galbūt kai kurias iš jų tu ir pati norėsi paversti realybe?
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Tango trise: aš, tu ir tavo draugė

Apklausus tūkstantį vyrų paaiškėjo, kad populiariausia seksualinė fantazija - aistringi meilės žaidimai su dviem moterimis vienu metu. Apie seksą trise paslapčia svajoja net 20 % apklaustųjų. Tik štai įsileisti į savo lovą kitą vyrą sutiktų mažuma.

Noriu tave surišti

Beveik tiek pat - 19 % stipriosios lyties atstovų norėtųsi surakinti savo partnerę antrankiais arba surišti virvėmis.  Nenusigąsk! Psichologai teigia, kad tokios fantazijos nebūtinai yra sadizmo požymis. Greičiausiai jis tik nori pajusti visišką tavo atsidavimą jam.

O gal surišk mane?

17% vyrų, atvirkščiai, pageidauja patys būti surišami. Ir vėlgi, nereikia baimintis, kad jis - skausmo ir kančios ištroškęs mazochistas. Paprasčiausiai įsigalėję elgesio stereotipai (iniciatyvos privalo imtis vyrai!) kartais skatina norėti to, kas sunkiau pasiekiama. Šiuo atveju visa iniciatyva būtų tavo rankose, o jam teliktų mėgautis malonumais.

Ir kuo gi jie ten užsiima?

16%  vyrų svajoja slapta stebėti porelę, užsiimančia seksu. Šią fantaziją paskatino išpopuliarėjusi porno industrija. Ne paslaptis, kad vyrams patinka filmai, skirti suaugusiems, nes žiūrint juos ir stebint iš šalies, galima pasisemti patirties, o tuo pačiu ir atsipalaiduoti.   

Dėmesio, filmuojam!

14% vyrų svajoja savo meilės žaidimus įrašyti į vaizdo juostą. Pasak psichologų, tuomet vyras pasijaučia esantis pats geriausias, alfa-patinas! Beje, jų visai nejaudina faktas, kad filmuota medžiaga netyčia gali atsidurti internete.

Gal pasikeiskim?

Pasikeisti su kita pora partnerėmis trokšta 7% vyrų. Tai lyg ir leidimas būti neištikimais, tuo pačiu metu viską kontroliuojant. Psichologai vis tik įspėja apie pavojingas povandenines sroves tokiuose žaidimuose, nes po jų gali prasidėti partnerių palyginimai, pavydas, pykčiai.

Kuo daugiau, tuo smagiau

3% vyrų norėtų grupinio sekso. Dalyvavimas orgijose kur kas mažiau įpareigoja nei tas pats svingas. Tu naudojiesi, tavimi naudojasi, taigi asmeniškumo aspektas beveik išnyksta. Tačiau, kaip nekeista, būtent tas faktas orgijas ir nustūmė į sąrašo galą.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Sužinok, ar būsite pora kaip tvora

Pripažink, juk esi sudariusi sąrašą reikalavimų, kuriuos keli potencialiam kandidatui į tuos vienintelius. Pavyzdžiui, jis turi būti aukštas, pasitikintis savimi, bet ne arogantiškas, susitelkęs ir ne isterikas, jam turi patikti gyvūnai...

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.