Metų stilingiausias vyras keliaus į Niujorką

© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Jau šį šeštadienį, vasario 20 d. Vilniuje vykstančią pirmąją „Vyrų mados savaitę“ vainikuos Lietuvos „Metų stilingiausių vyrų“ apdovanojimai, kurių metu, skirtingose nominacijose, bus išrinkti 6 nugalėtojai. Stilingiausią Lietuvos vyrą rinko portalo vyriškai.lt skaitytojai, o nugalėtojui atiteks pagrindinis „Turkish Airlines“ įsteigtas prizas – kelionė į mados sostinę Niujorką.

„Versle stilius ne mažiau svarbus, nei vyro drabužiai, todėl organizuodami tarptautinius skrydžius į daugiau nei 280 miestų visame pasaulyje, siekiame net ir pačią ilgiausią kelionę paversti ne tik patogia, bet ir stilinga. Džiaugiamės nauju projektu ir linkėdami gero skrydžio tiek „Vyrų mados savaitei“, tiek „Metų stilingiausiam vyrui“, tikimės, kad laureatas pasidalins iš Niujorko parvežtais įspūdžiai, kurie įkvėps ne vieną lietuvį būti dar drąsesniu, originaliu ir stilingu, kaip ir pats Niujorkas“, - sako „Turkish Airlines Lietuva” generalinis direktorius Hasan Serkan Binyar.

Tarp pretendentų – stilingiausi šalies verslininkai, dizaineriai, menininkai, kurių tarpe Vilmantas Marcikevičius, Algirdas Kaušpėdas, Juozas Statkevičius, Justinas Jarutis, Alfas Ivanauskas, Žilvinas Grigaitis, Saulius Prūsaitis ir kiti žinomi šalies vyrai, kuriuos per pastaruosius metus stebėjo ir šiems apdovanojimams nominavo vyrų stiliaus namai „Trend Wave“ ir tarptautinis mados žurnalas „L‘Officiel“.

„Vyrų mados savaitės“ organizatoriai – vyrų stiliaus namai „Trend Wave“ ir renginių organizavimo bei komunikacijos agentūra „ReKūrai“ kviečia ne tik išrinkti Lietuvos Metų stilingiausią vyrą, bet ir aplankyti menininkų judėjimo DUSKMANN instaliaciją „Prelude“, kuri eksponuojama verslo centre K29, susipažinti su dar viena išskirtine mados pasaulio asmenybe - kino teatre „Pasaka“, kur rodomi du filmai apie Yves‘ą Saint Laurent‘ą, bei sudalyvauti vasario 20 d. „Vyrų mados savaitės“ seminarų sesijoje. Čia savo patirtimi dalinsis penki Lietuvos ir tarptautiniai meno bei mados industrijos ekspertai – garsiausias šalies dizaineris Juozas Statkevičius, itališkosios mados kūrėjas iš Florencijos Massimiliano Donnarumma, mados tendencijų prognozuotoja Marija Palaikytė, parfumeris Aistis Mickevičius bei mados fotografas Edoardo Ciccone. Bilietus į „Vyrų mados savaitės“ seminarus platina „Tiketa“

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Moterų išlaikytinis atskleidė triukus, kuriais vilioja vienišas turtuoles (2)

35 metų Justinas dešimt metų žaidė su gyvenimu. Alkoholis, azartiniai žaidimai, milijoninės aferos, narkotikai — pasaulis sukosi beprotišku greičiu ir galop šveitė vaikiną į bedugnę. Bet juk galima gyventi patiklių moterų sąskaita!

10 frazių, kurių vaikinui geriau nesakyti (1)

Santykių ekspertai kala: jei nori, kad viskas būtų rimta, nieko neslėpk, nes išsikalbėti būtina, santykiai negali būti grįsti melu. Taip, tiesa. Tačiau išsikalbėti nereiškia pliaukšti, kas tik užplaukia. Štai šių 10 frazių jam verčiau nesakyk.

Sužinok, ar būsite pora kaip tvora

Pripažink, juk esi sudariusi sąrašą reikalavimų, kuriuos keli potencialiam kandidatui į tuos vienintelius. Pavyzdžiui, jis turi būti aukštas, pasitikintis savimi, bet ne arogantiškas, susitelkęs ir ne isterikas, jam turi patikti gyvūnai...

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.