Manfredas atsako: ką daryti, jeigu vaikinus įsižiūriu per greitai?

 (2)
Išnarplioti painias santykių peripetijas COSMO skaitytojoms padeda Manfredas. Turi klausimų? Klausk jo drąsiai!
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Situacija tokia: turiu draugą (tiesiog draugą, ne antrąją pusę). Mes bendraujam jau apie 4 mėnesius ir pastebėjau jo elgesyje užuominų, kad galiu jam patikti daugiau nei draugė, tačiau nenoriu apsirikti. Vieną savaitgalį buvome klube su draugais ir susitikau jį. Jis mane apsikabino, pradėjo šokdinti, juokavo, paskui, kai buvom kieme, apkabino, kad nesušalčiau. Vėliau pradėjo sklandyti kalbos, kad esame pora, nors tai netiesa. Mes apie tai kalbėjom ir jis leido suprasti, kad nieko prieš, jog kiti taip kalba. O aš lyg ir pasakiau, kad esame tik draugai ir nieko daugiau. Dabar viskas kažkaip pasidarė keista, aš nebesijaučiu patogiai jam rašydama, sunku bendrauti taip laisvai kaip buvo prieš tai, o jis lyg ir vengia manęs, nors kai netikėtai susitinkam, elgiasi lyg niekur nieko. Kaip suprasti vaikino elgesį? Ką turėčiau toliau daryti, nenoriu prarasti jo kaip draugo, bet ir pati jau nebežinau, galbūt jaučiu jam kažką daugiau?

Manfredas: Tokie gestai kaip apsikabinimai „kad nesušaltum“ ir padidintas dėmesys dažniausiai reiškia, kad vaikinas norėtų bendrauti artimiau. Tai nebūtinai reiškia, kad jis tau jaučia kažkokius jausmus, tačiau tu jam patinki labiau nei draugė. Vaikinas tavo pasakymą „mes esame tik draugai ir nieko daugiau“ priėmė kaip neigiamą atsakymą jo pasiūlymui, todėl dabar jaučiasi atstumtas ir šiek tiek įskaudintas. Iš kitos pusės tu jautiesi nesmagiai dėl to, kad draugas demonstruoja tau jausmus, kurių tu nesitikėjai ir tu nebežinai kaip toliau elgtis. Dėl tolimesnio bendravimo aš per daug nesijaudinčiau, nes vyrų atmintis šioje vietoje pakankamai trumpa. Per gyvenimą sulaukiam labai daug tokių neigiamų atsakymų, todėl greitai juos pamirštam ir judam toliau. Stenkis bendrauti su juo taip, kaip ir ankščiau, tuomet jis greičiau pamiršit tą nemalonu pokalbį ir toliau bendrausit kaip draugai.

Ką daryti, jeigu vaikinus įsižiūriu per greitai? Vos tik vaikinas parodo kažkokį dėmesį, labai minimalų, prisisvajoju...Vaikinas man pradeda patikti. Patarkite. Ačiū.

Manfredas: Nieko blogo tame nematau, geisti ir svajoti – tikrai normalus dalykas. Vienintelė bėda ta, kad tavo galvoje santykiai bus visuomet idealūs ir kai galiausiai susidursi su realybe, gali smarkiai nusivilti. Patarimas kurį galiu duoti: praleisk daugiau laiko susitikinėdama ir bendraudama su vaikinais. Ne visi bus tokie idealūs, bet per laiką susidarysi pakankamai aiškų paveikslą žmogaus, su kuriuo norėtum draugauti ir bus lengviau atskirti tuos, su kuriais nenorėtum turėti nieko bendro. Kai geriau pažinsi vaikinus taip greitai nepamesi galvos ir bus mažiau šansų būti įskaudintai.

Turi klausimų? Užduok juos drąsiai ČIA!

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją