Manai atspėsi, kiek šiam gražuoliui metų? Klysti!

 (4)
Iš pirmo žvilgsnio iš Singapūro kilusiam modeliui Chuando Tanui duotum iki 30 metų. Šis vyras vienas retųjų, kuriems pavyko pažaboti bėgančius metus.
© Instagram

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Akys tave apgauna, ne tik modeliu, bet ir fotgrafu dirbantis Chuandas šįmet atšventė 50-ąjį gimtadienį. Savo jaunystės paslaptimi jis įvardija kasdienes treniruotes ir įprotį praustis ne vėlai vakare arba anksti iš ryto, o kitu metu. Taip pat CD pravarde žinomas vyras itin mėgsta aštrią vištieną. Na, gal visa tai ir jaunystės eliksyrai, tačiau tikrai tinkami ne kiekvienam. Akivaizdu, kad gražuolis apdovanotas ir neblogais genais.

A post shared by CHUANDO (@chuando_chuandoandfrey) on Jun 7, 2017 at 6:22am PDT

Jaunatviškumo Chuandui prideda ne tik kone paaugliškas veidas, tobulai ištreniruotas kūnas, bet ir vešlūs juodi plaukai. Retas kuris žengęs į šeštąją dešimtį galėtų pasigirti tokia šukuosena. Jau dešimtmetį į fotografiją pasinėręs vyras vis rečiau fotografuojasi kaip modelis, dirba tik su tais, su kuriais nori. Dabar jis dažniausiai fotografuoja Azijos įžymybes, įvairių leidinių viršelius ir kitus modelius.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Profesionalo patarimai vyrams, kaip tinkamai prižiūrėti barzdą

Rūpintis savo išvaizda – kiekvieno prioritetas. Vyrų tam skiriančių laiko ir pinigų, su kiekviena diena, vis daugiau. Tačiau į ką privalu atkreipti dėmesį? Kokių klaidų nedaryti ir kokiais patarimais remtis, kad plaukai ir barzda būtų nepriekaištingos būklės?

Aistringa Paco Rabanne naujiena JAM – paverk jį saldžiausių tavo svajonių kūrėju

Mados namai „Paco Rabanne“ visada stebina, nes laužo nusistovėjusias taisykles ir tradicijas. Jie perteikia laikmečių dvasią tik tam, kad būtų avangardiški. Jie sumaniai ir ironiška provokuoja, kaip ir jų įkūrėjas. Jų kvapai visada šokiruoja ir yra nestandartiniai – kaip ir naujausias jų kūrinys intriguojančiu pavadinimu – „Pure XS“.