Manai atspėsi, kiek šiam gražuoliui metų? Klysti!

 (4)
Iš pirmo žvilgsnio iš Singapūro kilusiam modeliui Chuando Tanui duotum iki 30 metų. Šis vyras vienas retųjų, kuriems pavyko pažaboti bėgančius metus.
© Instagram

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Akys tave apgauna, ne tik modeliu, bet ir fotgrafu dirbantis Chuandas šįmet atšventė 50-ąjį gimtadienį. Savo jaunystės paslaptimi jis įvardija kasdienes treniruotes ir įprotį praustis ne vėlai vakare arba anksti iš ryto, o kitu metu. Taip pat CD pravarde žinomas vyras itin mėgsta aštrią vištieną. Na, gal visa tai ir jaunystės eliksyrai, tačiau tikrai tinkami ne kiekvienam. Akivaizdu, kad gražuolis apdovanotas ir neblogais genais.

A post shared by CHUANDO (@chuando_chuandoandfrey) on Jun 7, 2017 at 6:22am PDT

Jaunatviškumo Chuandui prideda ne tik kone paaugliškas veidas, tobulai ištreniruotas kūnas, bet ir vešlūs juodi plaukai. Retas kuris žengęs į šeštąją dešimtį galėtų pasigirti tokia šukuosena. Jau dešimtmetį į fotografiją pasinėręs vyras vis rečiau fotografuojasi kaip modelis, dirba tik su tais, su kuriais nori. Dabar jis dažniausiai fotografuoja Azijos įžymybes, įvairių leidinių viršelius ir kitus modelius.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Manai atspėsi, kiek šiam gražuoliui metų? Klysti! (4)

Iš pirmo žvilgsnio iš Singapūro kilusiam modeliui Chuando Tanui duotum iki 30 metų. Šis vyras vienas retųjų, kuriems pavyko pažaboti bėgančius metus.

9 faktai apie vyrų orgazmą, kurių dar nežinojai (10)

Manai, kad įdomybių yra tik apie moterų orgazmą? Anaiptol... Štai 9 dalykai, kurių apie vyrų orgazmą greičiausiai nė nežinojai.

9 merginų įpročiai, kurie atstumia vyrus (20)

Pasirodo, vieni populiariausių moters seksualumą atimačių dalykų yra antsvoris (čia kalbama ne apie kelis kilogramus, o apie nemenką antsvorį), taip pat negebėjimas sekso metu reikšti emocijų ir tiesiog gulėjimas it rastui. Dar vienas vyrus erzinantis dalykas - moterų pomėgis nuolatos kišti nosį ne į savo reikalus ir sakyti pastabas aplinkiniams.