Liūtas gyvenime, avinas lovoje? (Vyrų seksualumas pagal zodiako ženklus)

 (32)
Vyrai dažnai stebisi, kad jau per pirmąjį pasimatymą neretai išgirsta klausimą „O koks tavo Zodiako ženklas?“ O ko gi čia stebėtis? Juk Zodiako ženklas leidžia nuspėti, su kuo turi reikalą.
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Tradiciškai pradėsime nuo Avinų. Atsiras nemažai moterų, kurios susižavėjusios sakys, kad avinai – tikri sekso gigantai. Tačiau labai daug kas priklauso ir nuo tavo pačios Zodiako ženklo. Įprastai tos, kurios labai liaupsina Avinus, iš tiesų ir pačios gimusios po Avino ženklu. Tame nėra nieko stebėtina, nes tai, ką lovoje išdarinėja Avinas, toli gražu patiktų ne kiekvienai moteriai. Jam reikalinga tikra tigrė, sugebanti surengti kietą sekso kovą (netgi su pornografiniais elementais), tačiau dominuoti šioje kovoje vis tik Avinas pageidautų pats. Patirti malonumą, beje, taip pat. Daugelis Avinų nuoširdžiai mano, kad moters pasitenkinimas yra jos pačios reikalas. Taigi iš anksto nusiteik galimam jo egoizmui.

Jei šis variantas tau netinka, pabandyk pasižvalgyti meilužio tarp kitų zodiako ženklų. Surasti labiau nedrąsų meilužį už Jautį, ko gero, būtų sunku. Jis malonus, mandagus, mėgstantis švarą (laimei ne iki pendantizmo kaip Mergelės). Tačiau tokiam eksperimentui, kaip aistringas seksas laiptinėje, Jautis pasiduoti galėtų nebent vieną kartą. Paprastai Jaučio požiūrį į seksą galima būtų prilyginti gurmaniškumui – seksu su moterimi jis mėgaujasi kaip geru maistu. Jis mėgsta išorines dekoracijas, sukuriančias romantišką ir seksualią aplinką: geras vynas krištolinėse taurėse, žvakių šviesa ir pan. Norėtum daugiau aistros ir mažiau romantiškų žaidimų? Pasistenk apie tai jaučiui pasakyti subtiliai, švelniai, kol jis pernelyg neužsižaidė su šiomis meilės butaforijomis. Savo veiksmais leisk jam suprasti, kad visas sekso žavesys susijęs būtent su juo, o ne su nesibaigiančiomis preliudijomis. Beje, lovoje elgiantis su Jaučiu teisingai, jis gali nustebinti savo išradingumu. Jam ištvermės pavydėti galėtų net meilės karžygiais laikomi Šauliai ir nenuilstantys Avinai. Seksu užsiiminėti jis gali ištisą naktį, o jo lytinis aktas trunka netgi igiau nei Dvynių.

Beje, apie Dvynius: štai ką galima būtų pavadinti tikru sekso guru. Jų šūkis – įvairovė. Nenuostabu, kad tarp vyrų Dvynių neretai sutinkami grupinio sekso mėgėjai ar svingerių klubų lankytojai. Jau pačią pirmą naktį Dvynys sieks išbandyti viską iš karto, tame tarpe ir oralinį seksą, kuris kai kurioms moterims priimtinas tik su laiko patikrintais partneriais. Tad, jei vis tik moraliniu ir fiziniu požiūriu nesijauti gerai pasirengusi sudėtingiems Dvynio eksperimentams lovoje, verčiau rinkis kitą zodiako ženklą, pavyzdžiui, Vėžį.

Vėžys jautrus, pažeidžiamas, romantiškas, deja, ne itin aistringas. Pelnyti jo pasitikėjimą sunku tiek gyvenime, tiek lovoje, tačiau jei tau tai pavyks, gali galvoti, kad užvaldei banką. Vėžys pasiruošęs tapti seksualiniu vergu, galinčiu dėl tavo pasitenkinimo aukoti savo norus ir fantazijas. Mainais už tai jis nieko nereikalaus, nebent tavo pritarimo ir švelnimo. Taigi, daugiau vaidybos lovoje: dejonėmis ir šūksniais parodyk jam, kaip tau gera. Galiausiai, ne toks jau tai didelis mokestis už visos nakties malonumą.

Čia mes prieiname prie pačio ryškiausio Zodiako ženklo – Liūto. Žavus, vertas pagarbos, alsuojantis prabanga. Deja, pakeliui į lovą visos šios puikios savybės išgaruoja kaip vandens lašai ir priėjus prie reikalo, pasirodo, kad vietoj laukinio plėšrūno teliko nekaltas kačiukas. Ko gero reikalas tame, kad Liūtai yra savo ryškaus įvaizdžio įkaitai. Sekse moterys iš jo tikisi tikro ekstravagantiškumo, o to negavusios, labai nusivilia. Liūto seksualiniai triukai ir pozos kaip taisyklė būna “atidirbtos”, o tai reiškia, ne itin įdomios. Belieka tik tikėtis, kad jis teiksis “nusileisti” iki moters ir paprasčiausiai pasidomėti – o kaip ten, po/virš jo jaučiasi ji? Netylėk, pasisakyk kas tau patinka, antraip seksas su Liūtu bus vangus ir monotoniškas.

Tas pats pasakytina ir Mergelių atžvilgiu, tik Mergelės dalinami į du tipus: tuos, kurie niekam tikę sekse ir tuos, kurie sugeba viską. Jei su Mergele susitikinėji neseniai, o seksas su juo neteikia tiek malonumo, kiek norėtųsi, neskubėk daryti išvadų. Galbūt tavo vyriškis priklauso tam antram tipui, tad duok jam laiko ir jis tave dar maloniai nustebins. Vyrai Mergelės – kaip geri kvepalai, turi savybę su laiku atsiskleisti naujai.

O štai apie Svarstykles to pasakyti negalima.Jie, kaip taisyklė, sekse būna konservatyvūs ir vargu ar kuo nors tave nustebins. Užtat savo reikalą jie išmano: seksas su Svarstyklėmis bus kokybiškas, be to jis, kaip ir Jautis, neabejingas aplinkai: liepsnojantis židinys, žvakės, mikštas kilimas, šampanas... Svarstyklės žodžiams „graži meilė“ gali suteikti naujos prasmės.

Seksualinę konkurenciją, nors šiek tiek ir kitokią, Svarstyklėms nesunkiai gali sudaryti Skorpionas. Ryškus ir aistringas seksas „be stabdžių“ nustums užmarštin visus iki šiol tavo turėtus partnerius kartu sudėjus. Lovoje Skorpionai gali būti net šiek tiek agresyvūs. Vienintelė jų erogeninė vieta – genitalijos, o tai jau savaime daug ką pasako. Pavyzdžiui, apie tai, kad preliudijos Skorpionui nėra būtinos, jį domina grynas seksas. Jei tau tai priimtina – pirmyn, jei ne – atkreipk dėmesį į vyrus Šaulius. Būtent jie laikomi idealiausiais meilužiais, be jokių grubumo ar agresijos požymių, būdingų Skorpionui.

Šaulys – nenuilstantis išradėjas, labai mėgstantis vaidmenų žaidimus nuo klasikinių „mokytojas – mokinys“ ar „gydytojas – pacientas“ iki kur kas sudėtingesnių. Artimiausioje seksualinių prekių parduotuvėje supirkęs visą prekių arsenalą, jis ilgai nelaukęs viską išbandys praktiškai su tavimi ar net ir be tavęs. Šauliui sunku būti ištikimam, jei partnerės pomėgiai nesutampa su jo. Ji taip pat turėtų būti pamišus dėl sekso, atvira bet kokiems eksperimentams meilės žaidimuose, fiziškai pajėgi seksu užsiiminėti visas 24 valandas per parą. Žemiau šių reikalvimų kartelės vyras Šaulys nuleisti nesutinka.

Priešingybe tokiam ugningam vyrui kaip Šaulys, yra santūrusis Ožiaragis. Beveik visiškas erotinių fantazijų neturėjimas neleidžia jam taip mėgautis seksu, kaip tai daro kiti Zodiako ženklai. Atlikęs savo vyrišką pareigą, Ožiaragis paprastai nusisuka į sieną ir patenkintas savimi užmiega. Problema tame, kad Ožiaragiai iš prigimties neapdovanoti jausmingumu, į seksą žiūri pernelyg egoistiškai ir praktiškai. Daugelis iš jų iki kraštutinumo „taupo“ savo jausmus, o ką jau kalbėt apie spontaniškus bučinius.

O štai vyrai Vandeniai emocijų netaupo. Vandenis moterų širdis užvaldo savo nuoširdžiu dėmesiu, jis reikalauja visiško pasitenkinimo, tačiau ir pats nepagailės jėgų, siekdamas, kad jo partnerė jaustųsi iš tikrųjų gerai. Jis pasiruošęs kad ir visą naktį, o jei prireiks tai ir ne vieną naktį atkakliai ieškoti paslaptingojo taško G. Be to, Vandeniai pasižymi išskirtine savybe – gebėjimu atpalaiduoti moterį ir tokiu būdu suteikti jai daugybę orgazmų. Juk visišką pasitenkinimą moteris gali pajusti tik tada, kai jaučiasi visapusiškai atsipalaidavusi, būdama partnerio glėbyje ir jausdama jo dėmesį.

Būtų gerai, jei šia paprasta mintimi vadovautųsi ir vyrai Žuvys. Vietoj to, kad kuo stipriau glaustų savo moterį prie širdies, jie atsitveria nematoma siena, dibtinai sukurdami įvairias kliūtis abipusio artumo harmonijai. Dėl to seksas su Žuvimis gali pasirodyti nuobodokas. Iš tikrųjų Žuvys gali būti labai aistringi ir besąlygiškai atsidavę savo partnerei meilužiai, kurie nepaliks jos dėl sušmėžavusių pirmų gražių kojų prieš akis, tačiau jiems reikia laiko pripratimui.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Moterų išlaikytinis atskleidė triukus, kuriais vilioja vienišas turtuoles (2)

35 metų Justinas dešimt metų žaidė su gyvenimu. Alkoholis, azartiniai žaidimai, milijoninės aferos, narkotikai — pasaulis sukosi beprotišku greičiu ir galop šveitė vaikiną į bedugnę. Bet juk galima gyventi patiklių moterų sąskaita!

10 frazių, kurių vaikinui geriau nesakyti (1)

Santykių ekspertai kala: jei nori, kad viskas būtų rimta, nieko neslėpk, nes išsikalbėti būtina, santykiai negali būti grįsti melu. Taip, tiesa. Tačiau išsikalbėti nereiškia pliaukšti, kas tik užplaukia. Štai šių 10 frazių jam verčiau nesakyk.

Sužinok, ar būsite pora kaip tvora

Pripažink, juk esi sudariusi sąrašą reikalavimų, kuriuos keli potencialiam kandidatui į tuos vienintelius. Pavyzdžiui, jis turi būti aukštas, pasitikintis savimi, bet ne arogantiškas, susitelkęs ir ne isterikas, jam turi patikti gyvūnai...

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.