Labiausiai vyrus kaitinanti frazė, kurią verta ištarti jam lovoje

 (31)
Kuomet kalba pasisuka apie seksualinio gyvenimo paįvairinimą, pirmiausia suveikia fiziologinis faktorius: kurias kūno vietas ir kaip jas liesti, kaip bučiuotis, kokiomis pozomis paįvairinti seksą. Tačiau egzistuoja ir kitas, ne ką mažiau svarbus dirgiklis: žodžiai, ištariami sekso metu.
© Fotolia nuotr.

„Ištarti ir išgirsti erotiniai žodeliai sužadina galingą dopamino (kuris itin svarbus seksualiam susijaudinimui) proveržį. Šie žodžiai partnerius sužadina tiek emociškai, tiek fiziškai“ - tvirtina seksologė Ian Kerner.

Atrodo paprasta, tiesa? Bet pasakyti žodžiais neretai yra kur kas sunkiau nei parodyti veiksmais. „Dauguma moterų nėra tikros, kad tai, ką jos nori pasakyti, nuskambės seksualiai, todėl paprasčiausiai nutyli“ - priduria seksologė Logan Levkoff.

Nežinai, kas jį įkaitintų? Vienos apklausos duomenimis, vyrus labiausiai sujaudina du paprasčiausi žodžiai - „aš baiginėju“. Anot seksologės Levkoff, tokie žodžiai vyrams yra geriausias jų pastangų įvertinimas ir savotiškas vyriškumo patvirtinimas. Žinojimas, kad jis gali tave patenkinti ir įaudrinti iki savikontrolės praradimo, skatina jį jaustis dar seksualesniu ir pajėgesniu.

Tuo tarpu pačias merginas jaudina ne tokios abstrakčios, o labiau detalizuotos frazės. Seksologė Kerner siūlo tokią formuluotę: „Dievinu, kai tu...“, pavyzdžiui: „Dievinu, kai tu įnirtingai judini savo klubus “. Pojūčių ar veiksmų įvardijimas paaštrina tavo pačios jausmus ir priverčia sutelkti dėmesį būtent į tą veiksmą, apie kurį kalbama. O ir tavo vyrukas, gavęs žodinį patvirtinimą, kad juda teisinga linkme, dar įnirtingiau stengsis pakartoti tą patį veiksmą, kuris veda tave iš proto. Abipusė nauda, tiesa?

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

9 faktai apie vyrų orgazmą, kurių dar nežinojai (9)

Manai, kad įdomybių yra tik apie moterų orgazmą? Anaiptol... Štai 9 dalykai, kurių apie vyrų orgazmą greičiausiai nė nežinojai.

9 merginų įpročiai, kurie atstumia vyrus (20)

Pasirodo, vieni populiariausių moters seksualumą atimačių dalykų yra antsvoris (čia kalbama ne apie kelis kilogramus, o apie nemenką antsvorį), taip pat negebėjimas sekso metu reikšti emocijų ir tiesiog gulėjimas it rastui. Dar vienas vyrus erzinantis dalykas - moterų pomėgis nuolatos kišti nosį ne į savo reikalus ir sakyti pastabas aplinkiniams.

Sužinok, ar tikrai esi jam svarbi (2)

Nesakome, kad vyrai – melagiai, bet būkime budrios ir atkreipkime dėmesį ne į tai, ką jie mums suokia, o ką dėl mūsų daro.

Kokio vyro trokšti iš tiesų? Šis testas atskleis viską (7)

Smalsiai skaitinėji, kokio Zodiako ženklo vyras tau tiktų abiausiai ar kokia lemtis įrašyta jūsų gimimo datose? Ne viską lemia žavigždės, juk iš tiesų tu, o ne kas kitas žino geriausiai, kokio vyro trokšti šalia.