Labiausiai vyrus kaitinanti frazė, kurią verta ištarti jam lovoje

 (31)
Kuomet kalba pasisuka apie seksualinio gyvenimo paįvairinimą, pirmiausia suveikia fiziologinis faktorius: kurias kūno vietas ir kaip jas liesti, kaip bučiuotis, kokiomis pozomis paįvairinti seksą. Tačiau egzistuoja ir kitas, ne ką mažiau svarbus dirgiklis: žodžiai, ištariami sekso metu.
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

„Ištarti ir išgirsti erotiniai žodeliai sužadina galingą dopamino (kuris itin svarbus seksualiam susijaudinimui) proveržį. Šie žodžiai partnerius sužadina tiek emociškai, tiek fiziškai“ - tvirtina seksologė Ian Kerner.

Atrodo paprasta, tiesa? Bet pasakyti žodžiais neretai yra kur kas sunkiau nei parodyti veiksmais. „Dauguma moterų nėra tikros, kad tai, ką jos nori pasakyti, nuskambės seksualiai, todėl paprasčiausiai nutyli“ - priduria seksologė Logan Levkoff.

Nežinai, kas jį įkaitintų? Vienos apklausos duomenimis, vyrus labiausiai sujaudina du paprasčiausi žodžiai - „aš baiginėju“. Anot seksologės Levkoff, tokie žodžiai vyrams yra geriausias jų pastangų įvertinimas ir savotiškas vyriškumo patvirtinimas. Žinojimas, kad jis gali tave patenkinti ir įaudrinti iki savikontrolės praradimo, skatina jį jaustis dar seksualesniu ir pajėgesniu.

Tuo tarpu pačias merginas jaudina ne tokios abstrakčios, o labiau detalizuotos frazės. Seksologė Kerner siūlo tokią formuluotę: „Dievinu, kai tu...“, pavyzdžiui: „Dievinu, kai tu įnirtingai judini savo klubus “. Pojūčių ar veiksmų įvardijimas paaštrina tavo pačios jausmus ir priverčia sutelkti dėmesį būtent į tą veiksmą, apie kurį kalbama. O ir tavo vyrukas, gavęs žodinį patvirtinimą, kad juda teisinga linkme, dar įnirtingiau stengsis pakartoti tą patį veiksmą, kuris veda tave iš proto. Abipusė nauda, tiesa?

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Profesionalo patarimai vyrams, kaip tinkamai prižiūrėti barzdą

Rūpintis savo išvaizda – kiekvieno prioritetas. Vyrų tam skiriančių laiko ir pinigų, su kiekviena diena, vis daugiau. Tačiau į ką privalu atkreipti dėmesį? Kokių klaidų nedaryti ir kokiais patarimais remtis, kad plaukai ir barzda būtų nepriekaištingos būklės?

Aistringa Paco Rabanne naujiena JAM – paverk jį saldžiausių tavo svajonių kūrėju

Mados namai „Paco Rabanne“ visada stebina, nes laužo nusistovėjusias taisykles ir tradicijas. Jie perteikia laikmečių dvasią tik tam, kad būtų avangardiški. Jie sumaniai ir ironiška provokuoja, kaip ir jų įkūrėjas. Jų kvapai visada šokiruoja ir yra nestandartiniai – kaip ir naujausias jų kūrinys intriguojančiu pavadinimu – „Pure XS“.

Manai atspėsi, kiek šiam gražuoliui metų? Klysti! (4)

Iš pirmo žvilgsnio iš Singapūro kilusiam modeliui Chuando Tanui duotum iki 30 metų. Šis vyras vienas retųjų, kuriems pavyko pažaboti bėgančius metus.