Labai intymus būrimas (balsuok!)

 (15)
Neįtikėtina, bet iš varpos galima spėti vaikino elgesį miegamajame ir netgi bendravimo perspektyvas!
© Žurnalas "Cosmopolitan"

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Baklažanas

Požymiai: varpa storesnė bei ilgesnė nei vidutinė. Oda pigmentuota. Sėklidės – nukarusios, tamsios ir sunkios.
Išvados: vaikinas miegamajame – palyginti konservatyvus. Mylėdamasis niekur neskuba, puikiai išmano įžanginių glamonių meną. Beje, tikras džentelmenas: leidžia sau patirti orgazmą tik tada, kai patenkina partnerę.
Puiku, jei esi tradicinių pažiūrų, o feministinės nuostatos tau ne prie širdies.

Bananas

Požymiai: varpa ilga, plona, šviesi. Į galą šiek tiek plonėja, dažnai būna kiek sulinkusi – kaip bananas. Sėklidės – aukštai pakibusios ir tvirtos.
Išvados: vaikinas – tikras lyderis. Jam patinka vadovauti paradui ir gyvenime, ir lovoje. Karjera šiam vaikinui rūpi labiau nei santykiai. Jo silpnybė – moterys, tad ištikimybės iš jo vargu ar sulauksi.
Puiku, jei esi karjeristė, norinti ne rimtų įsipareigojimų, o tiesiog smagių nuotykių.

Agurkas

Požymiai: varpa trumpesnė nei vidutinė, bet labai stora. Plati ir išgaubta galvutė. Didelės, nukarusios sėklidės šiurkščia oda.
Išvados: vaikinas labiau rūpinasi draugais nei darbu. Gali būti užsispyręs it ožys, tačiau širdyje – tikras vaikas, svajojantis turėti mylinčią šeimą. Kūrybingas ir dėmesingas meilužis.
Puiku, jei tau laiką leisti su jo draugais patinka ne mažiau nei jam.

Morka

Požymiai: varpa mažesnė ir plonesnė nei vidutinė, šviesi bei švelni. Sėklidės – blyškios ir tvirtos.
Išvados: gal šio vaikino gabaritai ir ne itin įspūdingi, bet jis gali suteikti ne mažesnį malonumą nei gigantai. Inuityvus, jautrus, puikus meilužis. Tačiau gali erzinti jo begalinis noras pranokti kitus.
Puiku, jei tau reikia ne tik meilužio, bet ir draugo. Tik privalėsi nuolat stengtis, kad išlaikytum jo susidomėjimą tavimi.


Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Moterų išlaikytinis atskleidė triukus, kuriais vilioja vienišas turtuoles (2)

35 metų Justinas dešimt metų žaidė su gyvenimu. Alkoholis, azartiniai žaidimai, milijoninės aferos, narkotikai — pasaulis sukosi beprotišku greičiu ir galop šveitė vaikiną į bedugnę. Bet juk galima gyventi patiklių moterų sąskaita!

10 frazių, kurių vaikinui geriau nesakyti (1)

Santykių ekspertai kala: jei nori, kad viskas būtų rimta, nieko neslėpk, nes išsikalbėti būtina, santykiai negali būti grįsti melu. Taip, tiesa. Tačiau išsikalbėti nereiškia pliaukšti, kas tik užplaukia. Štai šių 10 frazių jam verčiau nesakyk.

Sužinok, ar būsite pora kaip tvora

Pripažink, juk esi sudariusi sąrašą reikalavimų, kuriuos keli potencialiam kandidatui į tuos vienintelius. Pavyzdžiui, jis turi būti aukštas, pasitikintis savimi, bet ne arogantiškas, susitelkęs ir ne isterikas, jam turi patikti gyvūnai...

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.