Reklama

Kvepalai, pakylėjantys vyrus iki tobulybės

Kiekviena moteris turi savo vyro idealą: vienoms patinka aukšti, kitoms tamsiaplaukiai, dar kitoms - žaliaakiai. Tačiau kiekvienas jų, pasikvėpinęs ypatingu aromatu, taps misteriu tobuluoju!
© Organizatorių archyvas

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Visai neseniai įvyko naujojo „Guerlain“ aromato vyrams – „L'Homme Ideal“ pristatymas su išankstine filmo „Lošėjas“ premjera. Garsi prancūzų kompanija, turinti daugiau nei 180 metų patirtį, pakvietė vakaro svečius susipažinti su visai šviežiai dienos šviesą išvydusiu aromatu. Tai pirmasis šios kompanijos vyriškas aromatas, dvelkiantis migdolais, įkvėptas legendinių „Jicky“ kvepalų. „Guerlain“ teigia, kad, deja, idealus vyras neegzistuoja... tačiau sukūrė idealius kvepalus „L'Homme Ideal“.

Kvepalai, pakylėjantys vyrus iki tobulybės
© Organizatorių archyvas
Kvepalai, pakylėjantys vyrus iki tobulybės
© Organizatorių archyvas

Vakaro metu kino teatre „Forum Cinemas Vingis“ susirinkę „Kristianos“ VIP svečiai ir žinomi žmonės dalyvaudami įvairiuose žaidimuose galėjo susipažinti su šiuo aromatu ir sužinoti daugiau apie jo sudedamąsias dalis.

Kvepalai, pakylėjantys vyrus iki tobulybės
© Organizatorių archyvas

Daugiau vakaro akimirkų - fotogalerijoje:

Užsakymo nr.: PT_66003618

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Profesionalo patarimai vyrams, kaip tinkamai prižiūrėti barzdą

Rūpintis savo išvaizda – kiekvieno prioritetas. Vyrų tam skiriančių laiko ir pinigų, su kiekviena diena, vis daugiau. Tačiau į ką privalu atkreipti dėmesį? Kokių klaidų nedaryti ir kokiais patarimais remtis, kad plaukai ir barzda būtų nepriekaištingos būklės?

Aistringa Paco Rabanne naujiena JAM – paverk jį saldžiausių tavo svajonių kūrėju

Mados namai „Paco Rabanne“ visada stebina, nes laužo nusistovėjusias taisykles ir tradicijas. Jie perteikia laikmečių dvasią tik tam, kad būtų avangardiški. Jie sumaniai ir ironiška provokuoja, kaip ir jų įkūrėjas. Jų kvapai visada šokiruoja ir yra nestandartiniai – kaip ir naujausias jų kūrinys intriguojančiu pavadinimu – „Pure XS“.