Kur susipažinti su vyru ir kaip atkreipti jo dėmesį? Atsako vaikinai!

 (56)
Pamatei tau patinkantį vaikiną, valgai jį akimis, bet prieiti nedrįsti, nes nežinai ką jam sakyti. Pažįstama situacija? Laikas ją išspręsti.
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Šiais laikais vyrai taip išlepinti merginų dėmesiu, kad patys retai rodo iniciatyvą. Taigi, imk vadžias į savo rankas!

Apklausėme būrį vyrukų, kurie mielai pasidalino savo patirtimi, kur geriausia susipažinti, užkalbinti ir sužavėti tau patikusį nepažįstamąjį.

Ernestas (30 m.): Mano patarimas toks: vieta visiškai nesvarbu, vienintelis svarbus dalykas - čia ir dabar. Jeigu žmogus patinka, leisk jam tai žinoti, nes kitos progos gali nebūti. Kavinėje pavalgys ir išeis, viešajame transporte išlips kitoje stotelėje, klube bus užkalbintas kitos ir pan.

Jeigu patiksi, nesvarbu kaip būsi apsirengusi, protingas vyras pirmiausia pamato gražų veidą ir tada užduoda kelis klausimus, po kurių tampa aišku ar bendraus toliau. Vyrai dažniausiai tai nusprendžia labai greitai.

Ričardas (36 m.): Šiais laikais vyrai laukia iniciatyvos iš moterų. Dėl to galima daug ką kaltinti, bet labiausiai mes bijome būti apkaltinti priekabiavimu. Nėra svarbu kur ir kada prieisi, bet svarbiausia LABAI AIŠKIAI parodyti iniciatyvą, nes plaukų kedenimo ar mirkčiojimo mes nematome ir nesuprantame.

Jonas (27 m.): Nėra vienos stebuklingos vietos, kur galima surasti gyvenimo meilę. Geriausia eiti ten, kur visada eini. Rengtis, kaip visada rengiesi. O patikusį vyrą tiesiog užkalbinti paklausiant, ar jis mėgsta, pvz., kavą ir ar norėtų kartu jos išgerti. Vyrai nesupranta slaptų signalų ir užuominų. Tad jei nori nueit į pasimatymą, nekalbėk niekų, o kviesk į pasimatymą.

Audrius (28 m.): Kai dienos pietų metu kavinės būna sausakimšos, prisėsk prie tau patinkančio vienišo vaikino staliuko. Manau, kad jis tikrai nesipriešins maloniai draugijai. Tada palik savo numerį ir lauk.

Mindaugas (24 m.): Daugelis gerų vyrukų yra gana drovūs ir per ilgai laukia palankios situacijos užkalbinti merginą. Taigi, užtektų tavo paprasto ir žaismingai ištarto LABAS! Gatvėje, kavinėje, bare ar autobuse. Niekada klube! Mano aplinkoje beveik 100 proc. vaikinų mano, kad klube renkasi nerimtos merginos, kurios per lengvai prieinamos.

Aurimas (25 m.): Savo nuomonę pavadinčiau: kalbinkit ir būsit užkalbintos! Merginai tikrai lengviau yra užkalbinti vaikiną, nei vaikinui merginą. Juk vaikinai bet kokiu atveju tau neatsakys: „Sorry, aš turiu draugę" arba „Tu labai faina, bet aš jau užimtas". Galiu garantuoti, kad vaikinas visada ir pakalbės su tavimi, ir dar telefono numeriais pats pasiūlys apsikeist. Paprasčiausia yra parodyti, kad tu į vaikiną atkreipei dėmesį: mirktelėti, dažnai jį stebėti, jam nusišypsoti, pašnibždėti per atstumą, kitaip sakant, aiškiai parodyti, kad juo domiesi. Jis pats prieis. Jeigu neprieis - jis molis ir tau jo tikrai nereikia.

Nesiūlau imtis kraštutinumų ir tokių priemonių, kurios iš tiesų atbaidytų, pvz: pliaukštelėt per užpakaliuką - aš ne krepšininkas, man jau iš principo nepatinka, kai prie mano užpakalio kas nors lenda. Prieit ir pabučiuot - garantuotai atbaidysi jį nuo savęs suskurdama pasileidėlės įvaizdį... ir t.t. Vyrams patinka subtilūs dalykai. Nesielk grubiai ir provokuojančiai. Viliok. Manau, paprasčiausia, bet tikrai ne lengviausia, yra tiesiog būti atvirai ir prieiti užkalbinti. Pasakyk kad juo susižavėjai. Paklausk vardo. Pasidomėk ar nenorėtų su tavimi susipažinti. Paprašyk telefono numerio. Iššaukianti apranga - vilioja, bet neperženk ribų. Vyrui daug geriau nurenginėti akimis, negu iš tiesų jau matyti tave nuogą viešoje vietoje. Trumpai tariant, siūlau užkalbinti vaikiną ten, kur norėtum, kad jis užkalbintų ir pakalbink taip, kaip norėtum, kad tave pakalbintų. Pabaigai papasakosiu juokingą dalyką, kurį prisitaikyk sau: Kartą paklausiau draugės: ką turėčiau sakyti priėjęs prie merginos, kad gaučiau jos telefono numerį? Atsakymas buvo - prieik ir sakyk: Labas, gal galėčiau gauti tavo telefono numerį?

Erikas (22 m.): Manau, jokiu būdu nereikia ieškoti specialių vietų ir lankytis ten, kur širdis netraukia. Nes netinkamose vietose ir vyrai netinkami. Pvz, nueisi tu į ne tavo stiliaus vakarėlį prievartaudama save ir negi tikrai tikiesi, kad tau nepatinkančioje aplinkoje atsiras tau patinkantis vyras? Mano manymu, didžiausia tikimybė susirasti fainą, visam kam tinkamą priešingos lyties atstovą - arba ten, kur veda tavo pomėgiai ir interesai (klubas, kur muzika prie širdies, mezgimo būrelis, studijų suolas, darbovietė ir t.t.) arba gerų bendrų draugų rate. Taip, tai gali pareikalauti laiko, tačiau tikiu, kad būtent tokiu atveju viskas turi didžiausią tikimybę atsipirkti su kaupu. O jeigu pamatei šaunų mielą vyruką bare ir norisi, kad užsimegztų pokalbis? Jokiu būdu nelauk kito karto, kol būsi „tinkamiau“ apsirengusi, kadangi veikiausiai jo taip ir nesulauksi. Jeigu jis matys tave apsirengusia taip, kaip patinki sau pati ir jautiesi geriausiai, abu busite tikri, kad nei vienas neapsigavo ir neužšoko ant kokios „ap(si)gavystės“. Arba patinki jam tokia iš pirmo žvilgsnio, arba neverta net bandyt. Eina jis...

Kas labiausiai patraukia akį? Žvilgsnis, mestas į tavo pusę. Nuoširdus ir neįpareigojantis. Jokiu būdu ne įpareigojantis. Ir jokiu būdu negalima prisileisti minčių, kad kuris vaikinas į tave nepažiūrės. Nei vienas vyras nepraleidžia pro akis nei vienos merginos. Niekur. Niekada.

Robertas (26 m.): Jei ieškai kažko rimto, neieškok naktiniame klube ar bare. Mes ten gyvenimo palydovės neieškome, nes nėra nieko nepatraukliau, nei girta mergina. Dėl aprangos nereikia persistengti, nes džiugina vien ta mintis, kad tave pastebėjo mergina. Jei jau mergina žengė pirmąjį žingsnį, tai antrą derėtų leisti žengti vyrui. Nes jeigu mergina kariasi ant kaklo, dingsta azartas. Pačiam norisi dar labiau ją įtraukti į katės ir pelės žaidimą. O dėl viliojimo, tai visos jūs tai mokate, tik kartais tai reikia akivaizdžiau parodyti.

Šarūnas (33 m.): Kuo daugiau visokių plaukų sukiojimų, maivymųsi, mirksėjimų akutėm - tuo mažiau man norisi su tokia moterimi susipažinti. Man įdomu, kai moteris yra atvira, ne prisidažiusi kaip šviesoforas, o tik šiek tiek paryškinusi savo bruožus. O geras pokalbis ne apie orą, yra geriau už bet kokius flirtus. Jei neįdomi pašnekovė, gali būt kad ir mis pasaulis - manęs ji nesudomins.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Moterų išlaikytinis atskleidė triukus, kuriais vilioja vienišas turtuoles (2)

35 metų Justinas dešimt metų žaidė su gyvenimu. Alkoholis, azartiniai žaidimai, milijoninės aferos, narkotikai — pasaulis sukosi beprotišku greičiu ir galop šveitė vaikiną į bedugnę. Bet juk galima gyventi patiklių moterų sąskaita!

10 frazių, kurių vaikinui geriau nesakyti (1)

Santykių ekspertai kala: jei nori, kad viskas būtų rimta, nieko neslėpk, nes išsikalbėti būtina, santykiai negali būti grįsti melu. Taip, tiesa. Tačiau išsikalbėti nereiškia pliaukšti, kas tik užplaukia. Štai šių 10 frazių jam verčiau nesakyk.

Sužinok, ar būsite pora kaip tvora

Pripažink, juk esi sudariusi sąrašą reikalavimų, kuriuos keli potencialiam kandidatui į tuos vienintelius. Pavyzdžiui, jis turi būti aukštas, pasitikintis savimi, bet ne arogantiškas, susitelkęs ir ne isterikas, jam turi patikti gyvūnai...

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.