Kur gyvena seksualiausi vyrai?

 (23)
Jeigu savo atostogas nori paversti ne tik turistine kelione, bet trokšti patirti dar ir romantiškų nuotykių, šis šalių sąrašėlis – kaip tik tau!
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Italija. Čia gyvena linksmi, emocionalūs, visada stilingi ir galantiški vyrai, negailintys komplimentų, bučinių ir glamonių. Jie gana lengvai (įprastai net be jokių ceremonijų) užmezga pažintis, o patikusias merginas būtinai stengiasi paliesti: už rankos, už peties, apkabinti per liemenį, švelniai paglostyti nugarą ar žandą. Retas italas, ypač gimęs pietuose, moka išlaikyti atstumą. Tai reikia žinoti, nes jeigu nesi pasiruošusi greitam suartėjimui ar toks betarpiškas bendravimas tau tiesiog nemalonus, apie tai turėtum pasakyti tvirtai ir konkrečiai, kad italui būtų aišku iš pirmo karto.

Ispanija. Temperamentingi ir ryškūs ispanai tiesiog negalėjo nepatekti į šį sąrašą. Jie iš tiesų – nenuilstantys meilužiai. Be to, dar ir vieni gražiausių vyrų pasaulyje. Jei sekso su ispanu tavo planuose nėra, tuomet nesugalvok jo provokuoti, net koketuoti reikėtų saikingai. Susidariusi nuomonė, kad ispanai labai išradingi sekse, tačiau iš tiesų, nepaisant jų temperamento, jie ne itin linkę eksperimentuoti.

Švedija. Šiaurietiškos išvaizdos vyrai tik iš pirmo žvilgsnio atrodo šalti atsiskyrėliai. O iš tiesų būtent švedai moka subtiliai palaikyti pokalbį su moterimi. Įdomu tai, kad praktiškai visi vyrai Stokholme išmano apie madą, taigi pokalbiams temų tikrai netrūks! Namuose švedai – puikūs kulinarai ir žino daug receptų, ši savybė taip pat padeda jiems pelnyti moterų palankumą. Skanus maistas, neišsenkančios temos... Puikios atostogos norinčioms tiesiog atsipalaiduoti ir maloniai praleisti laiką.

Vokietija. Jei ir ne visi vokiečių vyrai yra gražūs, tai bent jau dauguma jų labai vyriški, tame ir slypi jų seksualumas. Seksologų atliktas tyrimas parodė, kad patys seksualiausi vokiečiai – tai 30 – 45 metų amžiaus vyrai, išsiskiriantys rūstoku veidu ir vyrišku kūno sudėjimu. Po šiuo kiautu slepiasi galingas temperamentas, išradingumas ir drąsa eksperimentuojant sekse. Jiems svetimas egoizmas lovoje, todėl, norėdami partnerei suteikti kuo daugiau malonumo, jie pasirengę „suspaudyti“ visus mygtukus kur reikia. Vienintelis trūkumas tas, kad savo išvaizda ir net higiena jie nelabai mėgsta rūpintis.

Portugalija. Vietiniai vyrai išsiskiria karštu temperamentu ir romantiškumu. Jie stiprūs, vyriški, patikimi, linksmi, greitai įsimylintys, aistringi, dosnūs, atvirai viešumoje rodantys savo jausmus. Jei tikiesi aistringų atostogų, Portugalija – kaip tik ta šalis, kurią verta aplankyti.

Olandija. Olandų vyrai, kaip ir švedai, labai gero kūno sudėjimo, gražių ir ryškių veido bruožų, taip pat pasižymi svetingumu ir atvirumu. Jų draugijoje visada linksma, lengva ir labai jauku. Flirtas su tokiu vyru suteiks daugybę teigiamų emocijų, o seksas su juo taip pat neturėtų nuvilti.

Argentina. Savo išore argentiniečiai vyrai panašūs į ispanus, tik jie dar emocionalesni. Susidėsi su argentiniečiu – nusiteik tiek pykčio, tiek džiaugsmo, tiek aistros proveržiams. Argentiniečiai labai dėmesingi, temperamentingi, greitai įsimylintys, nenuilstantys. Be to, jie puikūs šokėjai. Šokdami poroje, savo partnerę jie veda taip, kad jai telieka atsipalaiduoti ir mėgautis pačiu procesu. Tas pats vyksta ir sekse.

Australija. Šviesiaplaukiai, gražiai įdegę, trykštantys gyvenimo džiaugsmu, daugelis net ir sulaukę 50 metų, išlaikę puikias kūno formas. Jie nuoširdūs, atsipalaidavę, švelnūs. Dar viena savybė, išskirianti australus vyrus iš kitų ta, kad jie yra aistringiausi sekso gerbėjai už miegamojo ribų. Beje, Australijoje vyrų yra kur kas daugiau nei moterų, taigi dėmesio tau tikrai netrūktų.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Moterų išlaikytinis atskleidė triukus, kuriais vilioja vienišas turtuoles (2)

35 metų Justinas dešimt metų žaidė su gyvenimu. Alkoholis, azartiniai žaidimai, milijoninės aferos, narkotikai — pasaulis sukosi beprotišku greičiu ir galop šveitė vaikiną į bedugnę. Bet juk galima gyventi patiklių moterų sąskaita!

10 frazių, kurių vaikinui geriau nesakyti (1)

Santykių ekspertai kala: jei nori, kad viskas būtų rimta, nieko neslėpk, nes išsikalbėti būtina, santykiai negali būti grįsti melu. Taip, tiesa. Tačiau išsikalbėti nereiškia pliaukšti, kas tik užplaukia. Štai šių 10 frazių jam verčiau nesakyk.

Sužinok, ar būsite pora kaip tvora

Pripažink, juk esi sudariusi sąrašą reikalavimų, kuriuos keli potencialiam kandidatui į tuos vienintelius. Pavyzdžiui, jis turi būti aukštas, pasitikintis savimi, bet ne arogantiškas, susitelkęs ir ne isterikas, jam turi patikti gyvūnai...

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.