Kur gyvena patys aistringiausi vyrai?

 (5)
Ieškai tikro eržilo, kuris suteiktų tavo seksualiniam gyvenimui naujų spalvų? Į pagalbą tau skuba vienas Didžiosios Britanijos viešosios nuomonės fondas, apklausęs 15000 moterų ir išsiaiškinęs, kurių šalių vyrai gali didžiuotis mačo statusu, o kuriems dar reikėtų gerokai patobulėti.
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Bėk, kiek kojos neša. Jie – ne tau!

1. Aukščiausią vietą blogiausių meilužių sąraše užėmė vokiečiai, kurie, anot moterų, yra pernelyg šiurkštūs ir dar prastai kvepia.

2. Antroje vietoje liko britai. Pasirodo, lovoje jie mėgsta patinginiauti ir tikisi, kad visą darbą nudirbs moteris.

3. Ne itin garbinga trečioji vieta atiteko olandams, kurie moterims pasirodė ne tik grubūs, bet ir nerangūs.

Tarp blogiausių meilužių atsidūrė ir amerikiečiai (priežasčių vardinti tikriausiai net nereikia), vyrukai iš Velso, kuriuos moterys išvadino mamyčiukais, pernelyg garsūs škotai ir prakaitu žliaugiantys turkai .

Griebk ir nepaleisk!

1. Kaip ir reikėjo tikėtis, aukščiausią vietą geriausių meilužių sąraše užėmė temperamentingieji ispanai, puikiai žinantys, kaip parodyti dėmesį damoms.

2. Nuostabos nekelia ir tai, kad antroji vieta atiteko žodžių kišenėje neieškantiems italams, galintiems pakerėti vien nesibaigiančiais komplimentais.

3. Trečioje vietoje liko karštieji brazilai, aplenkę net galantiškuosius prancūzus.

Į geriausiųjų sąrašą moterys taip pat įtraukė danus, australus, kanadiečius ir airius. Na, o lietuvaičiai nepateko nė į vieną sąrašą. Gal ir gerai, juk mūsų vyrai – pats aukso viduriukas!

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.