Kur gyvena patys aistringiausi vyrai?

 (5)
Ieškai tikro eržilo, kuris suteiktų tavo seksualiniam gyvenimui naujų spalvų? Į pagalbą tau skuba vienas Didžiosios Britanijos viešosios nuomonės fondas, apklausęs 15000 moterų ir išsiaiškinęs, kurių šalių vyrai gali didžiuotis mačo statusu, o kuriems dar reikėtų gerokai patobulėti.
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Bėk, kiek kojos neša. Jie – ne tau!

1. Aukščiausią vietą blogiausių meilužių sąraše užėmė vokiečiai, kurie, anot moterų, yra pernelyg šiurkštūs ir dar prastai kvepia.

2. Antroje vietoje liko britai. Pasirodo, lovoje jie mėgsta patinginiauti ir tikisi, kad visą darbą nudirbs moteris.

3. Ne itin garbinga trečioji vieta atiteko olandams, kurie moterims pasirodė ne tik grubūs, bet ir nerangūs.

Tarp blogiausių meilužių atsidūrė ir amerikiečiai (priežasčių vardinti tikriausiai net nereikia), vyrukai iš Velso, kuriuos moterys išvadino mamyčiukais, pernelyg garsūs škotai ir prakaitu žliaugiantys turkai .

Griebk ir nepaleisk!

1. Kaip ir reikėjo tikėtis, aukščiausią vietą geriausių meilužių sąraše užėmė temperamentingieji ispanai, puikiai žinantys, kaip parodyti dėmesį damoms.

2. Nuostabos nekelia ir tai, kad antroji vieta atiteko žodžių kišenėje neieškantiems italams, galintiems pakerėti vien nesibaigiančiais komplimentais.

3. Trečioje vietoje liko karštieji brazilai, aplenkę net galantiškuosius prancūzus.

Į geriausiųjų sąrašą moterys taip pat įtraukė danus, australus, kanadiečius ir airius. Na, o lietuvaičiai nepateko nė į vieną sąrašą. Gal ir gerai, juk mūsų vyrai – pats aukso viduriukas!

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Moterų išlaikytinis atskleidė triukus, kuriais vilioja vienišas turtuoles (2)

35 metų Justinas dešimt metų žaidė su gyvenimu. Alkoholis, azartiniai žaidimai, milijoninės aferos, narkotikai — pasaulis sukosi beprotišku greičiu ir galop šveitė vaikiną į bedugnę. Bet juk galima gyventi patiklių moterų sąskaita!

10 frazių, kurių vaikinui geriau nesakyti (1)

Santykių ekspertai kala: jei nori, kad viskas būtų rimta, nieko neslėpk, nes išsikalbėti būtina, santykiai negali būti grįsti melu. Taip, tiesa. Tačiau išsikalbėti nereiškia pliaukšti, kas tik užplaukia. Štai šių 10 frazių jam verčiau nesakyk.

Sužinok, ar būsite pora kaip tvora

Pripažink, juk esi sudariusi sąrašą reikalavimų, kuriuos keli potencialiam kandidatui į tuos vienintelius. Pavyzdžiui, jis turi būti aukštas, pasitikintis savimi, bet ne arogantiškas, susitelkęs ir ne isterikas, jam turi patikti gyvūnai...

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.