Kur gyvena patys aistringiausi vyrai?

 (5)
Ieškai tikro eržilo, kuris suteiktų tavo seksualiniam gyvenimui naujų spalvų? Į pagalbą tau skuba vienas Didžiosios Britanijos viešosios nuomonės fondas, apklausęs 15000 moterų ir išsiaiškinęs, kurių šalių vyrai gali didžiuotis mačo statusu, o kuriems dar reikėtų gerokai patobulėti.
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Bėk, kiek kojos neša. Jie – ne tau!

1. Aukščiausią vietą blogiausių meilužių sąraše užėmė vokiečiai, kurie, anot moterų, yra pernelyg šiurkštūs ir dar prastai kvepia.

2. Antroje vietoje liko britai. Pasirodo, lovoje jie mėgsta patinginiauti ir tikisi, kad visą darbą nudirbs moteris.

3. Ne itin garbinga trečioji vieta atiteko olandams, kurie moterims pasirodė ne tik grubūs, bet ir nerangūs.

Tarp blogiausių meilužių atsidūrė ir amerikiečiai (priežasčių vardinti tikriausiai net nereikia), vyrukai iš Velso, kuriuos moterys išvadino mamyčiukais, pernelyg garsūs škotai ir prakaitu žliaugiantys turkai .

Griebk ir nepaleisk!

1. Kaip ir reikėjo tikėtis, aukščiausią vietą geriausių meilužių sąraše užėmė temperamentingieji ispanai, puikiai žinantys, kaip parodyti dėmesį damoms.

2. Nuostabos nekelia ir tai, kad antroji vieta atiteko žodžių kišenėje neieškantiems italams, galintiems pakerėti vien nesibaigiančiais komplimentais.

3. Trečioje vietoje liko karštieji brazilai, aplenkę net galantiškuosius prancūzus.

Į geriausiųjų sąrašą moterys taip pat įtraukė danus, australus, kanadiečius ir airius. Na, o lietuvaičiai nepateko nė į vieną sąrašą. Gal ir gerai, juk mūsų vyrai – pats aukso viduriukas!

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Profesionalo patarimai vyrams, kaip tinkamai prižiūrėti barzdą

Rūpintis savo išvaizda – kiekvieno prioritetas. Vyrų tam skiriančių laiko ir pinigų, su kiekviena diena, vis daugiau. Tačiau į ką privalu atkreipti dėmesį? Kokių klaidų nedaryti ir kokiais patarimais remtis, kad plaukai ir barzda būtų nepriekaištingos būklės?

Aistringa Paco Rabanne naujiena JAM – paverk jį saldžiausių tavo svajonių kūrėju

Mados namai „Paco Rabanne“ visada stebina, nes laužo nusistovėjusias taisykles ir tradicijas. Jie perteikia laikmečių dvasią tik tam, kad būtų avangardiški. Jie sumaniai ir ironiška provokuoja, kaip ir jų įkūrėjas. Jų kvapai visada šokiruoja ir yra nestandartiniai – kaip ir naujausias jų kūrinys intriguojančiu pavadinimu – „Pure XS“.

Manai atspėsi, kiek šiam gražuoliui metų? Klysti! (4)

Iš pirmo žvilgsnio iš Singapūro kilusiam modeliui Chuando Tanui duotum iki 30 metų. Šis vyras vienas retųjų, kuriems pavyko pažaboti bėgančius metus.