Kur dingo tikri vyrai? (apklausa)

 (62)
Kažkada buvo sunku įsivaizduoti, kad vyrai nesislėpdami verks sunkiomis gyvenimo akimirkomis ir ieškos moteriško peties, į kurį galėtų atsiremti.
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Vargu ar įsivaizdavome ir tai, kad rytinį skutimąsi papildys odos lepinimas kremukais bei kaukėmis, o apsilankymai pas kosmetologą ir antakių pešiojimas niekieno nebestebins. Juk toks elgesys visuomet buvo moterų prerogatyva! Tačiau laikai keičiasi.

Moksliniai tyrimai patvirtina, kad šiuolaikinių vyrų organizmas pagamina maždaug dvigubai mažiau spermos, nei gyvenusių praėjusio šimtmečio ketvirtajame dešimtmetyje. Tai liečia ir sėklidžių dydį: jos palaipsniui mažėja. Mokslininkai daro prielaidą, kad naujos kartos vyrų potencija, o tuo pačiu susidomėjimas seksu ir toliau mažės, o tai, be jokios abejonės, darys poveikį vyrų ir moterų santykiams.

Galbūt vyrai ir moteriškėja, tačiau verta susimąstyti ir apie save: kur dingo tos jautrios, silpnos, vyrų pagalbos trokštančios moterys? Pripažinkime, pasikeitėme ir mes. Įpratome viską laikyti savo rankose: „Perstumdyti baldus? Jokių problemų!“, „Įkalti vinį? Drąsiai!“ O kam prašyti vyro, jei gali tai padaryti ir pati? Nepamirškime ir finansinio stabilumo. Laikai, kuomet vyras buvo atsakingas už materialinę šeimos gėrovę – beveik pamiršti. Dabar mes ir rūpinamės visais keturiais namų kampais, ir vaikus auginame, ir pinigus uždirbinėjame. Kodėl? Nes mes galime! Tik ar to tikrai reikia?

Pasaulis keičiasi akyse ir keičiasi greitai. Atrodo, kad tai, ką kadaise moterys vertino vyruose, praranda savo reikšmę. O ir patys vyrai, matyt, priprato šalia savęs matyti stiprias ir savimi pasitikinčias moteris, kurioms nereikia tų tvirtų vyriškų pečių, į kuriuos galima atsiremti ir už kurių galima pasislėpti.


Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Profesionalo patarimai vyrams, kaip tinkamai prižiūrėti barzdą

Rūpintis savo išvaizda – kiekvieno prioritetas. Vyrų tam skiriančių laiko ir pinigų, su kiekviena diena, vis daugiau. Tačiau į ką privalu atkreipti dėmesį? Kokių klaidų nedaryti ir kokiais patarimais remtis, kad plaukai ir barzda būtų nepriekaištingos būklės?

Aistringa Paco Rabanne naujiena JAM – paverk jį saldžiausių tavo svajonių kūrėju

Mados namai „Paco Rabanne“ visada stebina, nes laužo nusistovėjusias taisykles ir tradicijas. Jie perteikia laikmečių dvasią tik tam, kad būtų avangardiški. Jie sumaniai ir ironiška provokuoja, kaip ir jų įkūrėjas. Jų kvapai visada šokiruoja ir yra nestandartiniai – kaip ir naujausias jų kūrinys intriguojančiu pavadinimu – „Pure XS“.

Manai atspėsi, kiek šiam gražuoliui metų? Klysti! (4)

Iš pirmo žvilgsnio iš Singapūro kilusiam modeliui Chuando Tanui duotum iki 30 metų. Šis vyras vienas retųjų, kuriems pavyko pažaboti bėgančius metus.