Kur dingo tikri vyrai? (apklausa)

 (62)
Kažkada buvo sunku įsivaizduoti, kad vyrai nesislėpdami verks sunkiomis gyvenimo akimirkomis ir ieškos moteriško peties, į kurį galėtų atsiremti.
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Vargu ar įsivaizdavome ir tai, kad rytinį skutimąsi papildys odos lepinimas kremukais bei kaukėmis, o apsilankymai pas kosmetologą ir antakių pešiojimas niekieno nebestebins. Juk toks elgesys visuomet buvo moterų prerogatyva! Tačiau laikai keičiasi.

Moksliniai tyrimai patvirtina, kad šiuolaikinių vyrų organizmas pagamina maždaug dvigubai mažiau spermos, nei gyvenusių praėjusio šimtmečio ketvirtajame dešimtmetyje. Tai liečia ir sėklidžių dydį: jos palaipsniui mažėja. Mokslininkai daro prielaidą, kad naujos kartos vyrų potencija, o tuo pačiu susidomėjimas seksu ir toliau mažės, o tai, be jokios abejonės, darys poveikį vyrų ir moterų santykiams.

Galbūt vyrai ir moteriškėja, tačiau verta susimąstyti ir apie save: kur dingo tos jautrios, silpnos, vyrų pagalbos trokštančios moterys? Pripažinkime, pasikeitėme ir mes. Įpratome viską laikyti savo rankose: „Perstumdyti baldus? Jokių problemų!“, „Įkalti vinį? Drąsiai!“ O kam prašyti vyro, jei gali tai padaryti ir pati? Nepamirškime ir finansinio stabilumo. Laikai, kuomet vyras buvo atsakingas už materialinę šeimos gėrovę – beveik pamiršti. Dabar mes ir rūpinamės visais keturiais namų kampais, ir vaikus auginame, ir pinigus uždirbinėjame. Kodėl? Nes mes galime! Tik ar to tikrai reikia?

Pasaulis keičiasi akyse ir keičiasi greitai. Atrodo, kad tai, ką kadaise moterys vertino vyruose, praranda savo reikšmę. O ir patys vyrai, matyt, priprato šalia savęs matyti stiprias ir savimi pasitikinčias moteris, kurioms nereikia tų tvirtų vyriškų pečių, į kuriuos galima atsiremti ir už kurių galima pasislėpti.


Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Moterų išlaikytinis atskleidė triukus, kuriais vilioja vienišas turtuoles (2)

35 metų Justinas dešimt metų žaidė su gyvenimu. Alkoholis, azartiniai žaidimai, milijoninės aferos, narkotikai — pasaulis sukosi beprotišku greičiu ir galop šveitė vaikiną į bedugnę. Bet juk galima gyventi patiklių moterų sąskaita!

10 frazių, kurių vaikinui geriau nesakyti (1)

Santykių ekspertai kala: jei nori, kad viskas būtų rimta, nieko neslėpk, nes išsikalbėti būtina, santykiai negali būti grįsti melu. Taip, tiesa. Tačiau išsikalbėti nereiškia pliaukšti, kas tik užplaukia. Štai šių 10 frazių jam verčiau nesakyk.

Sužinok, ar būsite pora kaip tvora

Pripažink, juk esi sudariusi sąrašą reikalavimų, kuriuos keli potencialiam kandidatui į tuos vienintelius. Pavyzdžiui, jis turi būti aukštas, pasitikintis savimi, bet ne arogantiškas, susitelkęs ir ne isterikas, jam turi patikti gyvūnai...

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.