Krūtys ar užpakaliukas? Kuri moters kūno dalis seksualesnė vyrams

 (2)
© Cosmopolitan montažas / Shuterstock nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Moterys dažnai pernelyg kompleksuoja dėl savo išvaizdos: tai krūtinė per maža, tai užpakaliukas per daug plokščias ar, priešingai, per didelis. Galime nuraminti: pirmosios pažinties metu vyrai žiūri tikrai ne į šiuos iškilumus. Apklausus 1000 vyrų paaiškėjo, kad 700 jų pirmiausia žiūri į moters akis, o tuomet įvertina jos šypseną. Tad tavo apvalumai jam tikrai ne pirmoje vietoje. Įdomu tai, kad toje pačioje apklausoje krūtys užėmė trečią vietą, o užpakaliukas - tik aštuntą!

Neabejojame, kad rezultatai būtų visiškai kitokie, jei tyrime dalyvautų karštieji brazilai, čiliečiai ar net tie patys JAV vyrukai. Tuose kraštuose užpakaliukas atlieka kur kas svarbesnį vaidmenį, nei krūtys.

Suaugusiems skirta svetainė Pornhub išanalizavo savo lankytojų statistinius duomenis ir sudarė intriguojantį žemėlapį, kurį gali pamatyti žemiau. Kaip matai, Lietuvos vyrai pateko į "krūtų mylėtojų" gretas, kaip ir beveik visa Europa. Tuo tarpu Afrika (išskyrus Egiptą) ir Pietų Amerika net raudonuoja nuo užpakaliukų karščio.


Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Moterų išlaikytinis atskleidė triukus, kuriais vilioja vienišas turtuoles (2)

35 metų Justinas dešimt metų žaidė su gyvenimu. Alkoholis, azartiniai žaidimai, milijoninės aferos, narkotikai — pasaulis sukosi beprotišku greičiu ir galop šveitė vaikiną į bedugnę. Bet juk galima gyventi patiklių moterų sąskaita!

10 frazių, kurių vaikinui geriau nesakyti (1)

Santykių ekspertai kala: jei nori, kad viskas būtų rimta, nieko neslėpk, nes išsikalbėti būtina, santykiai negali būti grįsti melu. Taip, tiesa. Tačiau išsikalbėti nereiškia pliaukšti, kas tik užplaukia. Štai šių 10 frazių jam verčiau nesakyk.

Sužinok, ar būsite pora kaip tvora

Pripažink, juk esi sudariusi sąrašą reikalavimų, kuriuos keli potencialiam kandidatui į tuos vienintelius. Pavyzdžiui, jis turi būti aukštas, pasitikintis savimi, bet ne arogantiškas, susitelkęs ir ne isterikas, jam turi patikti gyvūnai...

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.