Koks penio dydis moterims priimtiniausias?

 (113)
Ar vyro pasididžiavimo dydis turi reikšmės – neišsenkanti tema, į kurią vieningo atsakymo tikriausiai negali būti. Kuomet to paklausėme Cosmopolitan.lt skaitytojų (apklausoje sudalyvavo 927 dalyvės. Apklausą rasi čia), sulaukėme štai tokių rezultatų: 27,9% moterų pasirinko variantą „Taip, man tai labai svarbu“, 39% rinkosi „Taip, bet man tai nėra lemiamas veiksnys“ ir 33,1% paspaudė ties variantu „Ne, nuo dydžio niekas nepriklauso. Svarbiausia – technika“.
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

33,1% teigiančių, kad varpos dydis joms nėra svarbus ir dar 39% tvirtinančių, kad tai nėra lemiamas veiksnys – ganėtinai iškalbingi skaičiai. Juk tai – daugiau nei du trečdaliai moterų! Tačiau žurnalo PNAS publikuotas tyrimas skelbia kiek kitokias išvadas: rinkdamosis sau partnerį, penio dydžio svarbą moterys išskiria kur kas labiau, nei vyrišką kūno sudėjimą, ar plačius pečius.

Mokslininkai dailiosios lyties atstovėms pateikė skirtingus paveiksliukus ir klausimus. Tyrime dalyvavusios 105 tradicinės orientacijos moterys kompiuterio ekrane stebėjo vyriškų kūnų atvaizdus, kurie vienas nuo kito skyrėsi trimis parametrais: ūgiu, pečių bei klubų pločiu ir penio ilgiu. Iš viso moterims buvo parodyti 53 skirtingi variantai.

Rezultatai parodė, kad moterys linkusios rinktis aukštesnius vyrus, turinčius platesnius pečius bei klubus ir didesnius lytinius organus. Kuo daugiau, tuo geriau? Vis dėlto šiuo atveju taip teigti nebūtų visai teisinga. Pasirodo vyrų pasididžiavimai, kurių išmatavimai stipriai viršijo vidutinį dydį, moterų visai nesužavėjo! Tyrimo autorius biologas Brian Mautz mano, kad kalbant apie potencialaus partnerio pasididžiavimo dydį, pasąmonėje moterys turi nusistačiusios tam tikras maksimalias ribas.

Per mažas – blogai, per didelis – taip pat nieko gero... Ko gi tuomet toms moterims reikia? Mokslininkai apibendrino duomenis ir paskaičiavo, kad patraukliausi moterims pasirodė peniai, kurių ilgis siekė 12,8 – 14,2 centimetrų ramybės būsenoje, kai tuo tarpu vidutinis dydis – 9 centimetrai.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Profesionalo patarimai vyrams, kaip tinkamai prižiūrėti barzdą

Rūpintis savo išvaizda – kiekvieno prioritetas. Vyrų tam skiriančių laiko ir pinigų, su kiekviena diena, vis daugiau. Tačiau į ką privalu atkreipti dėmesį? Kokių klaidų nedaryti ir kokiais patarimais remtis, kad plaukai ir barzda būtų nepriekaištingos būklės?

Aistringa Paco Rabanne naujiena JAM – paverk jį saldžiausių tavo svajonių kūrėju

Mados namai „Paco Rabanne“ visada stebina, nes laužo nusistovėjusias taisykles ir tradicijas. Jie perteikia laikmečių dvasią tik tam, kad būtų avangardiški. Jie sumaniai ir ironiška provokuoja, kaip ir jų įkūrėjas. Jų kvapai visada šokiruoja ir yra nestandartiniai – kaip ir naujausias jų kūrinys intriguojančiu pavadinimu – „Pure XS“.

Manai atspėsi, kiek šiam gražuoliui metų? Klysti! (4)

Iš pirmo žvilgsnio iš Singapūro kilusiam modeliui Chuando Tanui duotum iki 30 metų. Šis vyras vienas retųjų, kuriems pavyko pažaboti bėgančius metus.