Koks jis meilužis pagal Zodiako ženklą

© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Seksualinis žmogaus elgesys, jo poreikiai ir pomėgiai – ne ta sritis, kurią gali nagrinėti tik per vieną kažkokią siaurią prizmę. Juk intymumo sfera priklauso nuo daugybės faktorių: psichologinių, paveldimumo, socialinių, kultūrinių, karminių. Negali atmesti viso paveikslo dalies ir tikėtis objektyvaus vaizdo. Tačiau apibūdinti bendrą vektorių, kuris žmogui užkoduojamas gimstant, įmanoma. Ir nors visi mes daugiau ar mažiau nuo jo nukrypstame, vis tiek savyje išsaugome ryškų astrologinį antspaudą.

Būtent todėl kur kas naudingiau pasinaudoti žvaigždžių sufleravimais, o ne aklai eiti trapiu žmonių santykių liepteliu. Su laiku, pripratus prie partnerio, tu geriau už bet kokį astrologinį žinyną ar psichologą galėsi apie mylimąjį pateikti išsamiausią informaciją. Tačiau pačioje santykių pradžioje verta apsiginkluoti viskuo, kas įmanoma, ir suprasti, kokios savybės būdingos skirtingų Zodiako ženklų vyrams.

Astrologė Vera Chubelašvili atskleidė, kokie Zodiako ženklai – patys aistringiausi, o kokie - ramūs ir švelnūs. Perskaityk ir nepamiršk palikti komentaro, ar tavo atveju viskas sutapo.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Profesionalo patarimai vyrams, kaip tinkamai prižiūrėti barzdą

Rūpintis savo išvaizda – kiekvieno prioritetas. Vyrų tam skiriančių laiko ir pinigų, su kiekviena diena, vis daugiau. Tačiau į ką privalu atkreipti dėmesį? Kokių klaidų nedaryti ir kokiais patarimais remtis, kad plaukai ir barzda būtų nepriekaištingos būklės?

Aistringa Paco Rabanne naujiena JAM – paverk jį saldžiausių tavo svajonių kūrėju

Mados namai „Paco Rabanne“ visada stebina, nes laužo nusistovėjusias taisykles ir tradicijas. Jie perteikia laikmečių dvasią tik tam, kad būtų avangardiški. Jie sumaniai ir ironiška provokuoja, kaip ir jų įkūrėjas. Jų kvapai visada šokiruoja ir yra nestandartiniai – kaip ir naujausias jų kūrinys intriguojančiu pavadinimu – „Pure XS“.

Manai atspėsi, kiek šiam gražuoliui metų? Klysti! (4)

Iš pirmo žvilgsnio iš Singapūro kilusiam modeliui Chuando Tanui duotum iki 30 metų. Šis vyras vienas retųjų, kuriems pavyko pažaboti bėgančius metus.