Koks jis meilužis pagal Zodiako ženklą

 (1)
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Seksualinis žmogaus elgesys, jo poreikiai ir pomėgiai – ne ta sritis, kurią gali nagrinėti tik per vieną kažkokią siaurią prizmę. Juk intymumo sfera priklauso nuo daugybės faktorių: psichologinių, paveldimumo, socialinių, kultūrinių, karminių. Negali atmesti viso paveikslo dalies ir tikėtis objektyvaus vaizdo. Tačiau apibūdinti bendrą vektorių, kuris žmogui užkoduojamas gimstant, įmanoma. Ir nors visi mes daugiau ar mažiau nuo jo nukrypstame, vis tiek savyje išsaugome ryškų astrologinį antspaudą.

Būtent todėl kur kas naudingiau pasinaudoti žvaigždžių sufleravimais, o ne aklai eiti trapiu žmonių santykių liepteliu. Su laiku, pripratus prie partnerio, tu geriau už bet kokį astrologinį žinyną ar psichologą galėsi apie mylimąjį pateikti išsamiausią informaciją. Tačiau pačioje santykių pradžioje verta apsiginkluoti viskuo, kas įmanoma, ir suprasti, kokios savybės būdingos skirtingų Zodiako ženklų vyrams.

Astrologė Vera Chubelašvili atskleidė, kokie Zodiako ženklai – patys aistringiausi, o kokie - ramūs ir švelnūs. Perskaityk ir nepamiršk palikti komentaro, ar tavo atveju viskas sutapo.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Moterų išlaikytinis atskleidė triukus, kuriais vilioja vienišas turtuoles (2)

35 metų Justinas dešimt metų žaidė su gyvenimu. Alkoholis, azartiniai žaidimai, milijoninės aferos, narkotikai — pasaulis sukosi beprotišku greičiu ir galop šveitė vaikiną į bedugnę. Bet juk galima gyventi patiklių moterų sąskaita!

10 frazių, kurių vaikinui geriau nesakyti (1)

Santykių ekspertai kala: jei nori, kad viskas būtų rimta, nieko neslėpk, nes išsikalbėti būtina, santykiai negali būti grįsti melu. Taip, tiesa. Tačiau išsikalbėti nereiškia pliaukšti, kas tik užplaukia. Štai šių 10 frazių jam verčiau nesakyk.

Sužinok, ar būsite pora kaip tvora

Pripažink, juk esi sudariusi sąrašą reikalavimų, kuriuos keli potencialiam kandidatui į tuos vienintelius. Pavyzdžiui, jis turi būti aukštas, pasitikintis savimi, bet ne arogantiškas, susitelkęs ir ne isterikas, jam turi patikti gyvūnai...

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.