Koks jis lovoje: aktyvus kaip tigras ar nuobodus kaip vėžlys?

 (5)
Tikriausiai kiekvienas vyras mintyse save įsivaizduoja tikru liūtu, na, ar bent jau tigru. Tik štai realybė su fantazijomis dažnokai neturi nieko bendro... Šis trumpas testukas padės tau išsiaiškinti, į kokį žvėrį lovoje panašus tavo mylimasis.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Jo įsivaizdavimu, preliudija – tai …
А) Svarbu ir malonu jums abiems
B) Būdas tau sužadinti geismą
C) Bevertis laiko gaišimas
D) Muzikos kūrinys

Kas jį kaip reikiant užveda?
А) Žinoma, kad tu pati
B) Prisegamos kojinės ar kita seksuali apranga
C) Rimbas, antrankiai ir kiti „žaisliukai“
D) Iniciatyva lovoje, eksperimentai ir t.t.

Tu pakvietei jį romantiškai vakarienei. Jis ateina su…
А) Gėlėmis, šampanu ir vaisiais
B) Saldainių dėžute
C) Prezervatyvu pakeliu
D) Su pavėlavimu...

Seksas su juo – tai…
А) Ekranizuota pasaka
B) Romantinė komedija
C) Filmas suaugusiems
D) Tragedija

Dažniausiai būdamas su tavimi jis būna...
А) Švelnus
B) Paprastas
C) Aistringas
D) Susimąstęs

Po sekso iš jo galima tikėtis išgirsti...
А) „Nori, padarysiu tau masažą?“
B) „Buvo neblogai, rytoj reikės pakartoti“
C) „Tuoj parūkysiu ir pratęsim“
D) „Saldžių sapnų“

Daugiausiai A. Tigras. Taip, taip, tas pats švelnus ir rūpestingas žvėris. Jis visada žino, ko tu nori, kada nori ir kaip nori. Jis sugeba vienu metu būti ir švelnus ir aistringas. Tavo vaikinas – dėmesingas ir išradingas meilužis, su kuriuo netenka nuobodžiauti, bent jau lovoje tai tikrai.

Daugiausiai B. Šuo. Jis ištikimas ir atsidavęs. Jis viską daro taip, kaip reikia arba taip, kaip parašyta internete. Nors lakia vaizduote jis nepasižymi, užtat atkaklumo turi už du. Bėdoje toks vaikinas tikrai nepaliks. Deja, jis nelinkęs laužyti nusistovėjusių taisyklių, todėl nesitikėk iš jo jokių eksperimentų. Nors jei pasiūlysi pabandyti, jis ko gero neatsisakys.

Daugiausiai C. Meškinas. Tavo vaikinas – brutalus personažas. Nors jis labai aistringas, tačiau įprastai susirūpinęs tik savo malonumu, o tavo atžvilgiu elgiasi kaip tikras egoistas ir vargu ar kada nors pasikeis. Jei tau tai netrukdo – ką gi, tuomet galbūt jūs ir tinkate vienas kitam.

Daugiausiai D. Vėžlys. Apie tavo vaikino lėtapėdiškumą galima būtų kurti legendas. Jis arba sekso teoretikas arba su jo nusiteikimu kažkas ne taip. O gal jis apskritai aseksualas? Nedelsiant griebk iniciatyvą į savo rankas, nes kitaip su juo jausiesi kaip pagyvenusio amžiaus pora, kuriai seksas seniai nebe pirmoje vietoje ir net ne dvidešimt pirmoje.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Moterų išlaikytinis atskleidė triukus, kuriais vilioja vienišas turtuoles (2)

35 metų Justinas dešimt metų žaidė su gyvenimu. Alkoholis, azartiniai žaidimai, milijoninės aferos, narkotikai — pasaulis sukosi beprotišku greičiu ir galop šveitė vaikiną į bedugnę. Bet juk galima gyventi patiklių moterų sąskaita!

10 frazių, kurių vaikinui geriau nesakyti (1)

Santykių ekspertai kala: jei nori, kad viskas būtų rimta, nieko neslėpk, nes išsikalbėti būtina, santykiai negali būti grįsti melu. Taip, tiesa. Tačiau išsikalbėti nereiškia pliaukšti, kas tik užplaukia. Štai šių 10 frazių jam verčiau nesakyk.

Sužinok, ar būsite pora kaip tvora

Pripažink, juk esi sudariusi sąrašą reikalavimų, kuriuos keli potencialiam kandidatui į tuos vienintelius. Pavyzdžiui, jis turi būti aukštas, pasitikintis savimi, bet ne arogantiškas, susitelkęs ir ne isterikas, jam turi patikti gyvūnai...

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.