Koks gyvūnas išdygo prie baro?

 (10)
Prie baro atsipalaidavusius vaikinus pagal elgesį galima suskirstyti į keturias gyvūnų rūšis. Kas tau išdygo ant tako?
© Žurnalas "Cosmopolitan"

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Jis – vilkas

Skiriamieji bruožai: tikras mačo, vyrų vyras, apsuptas tokių pat vilko brolijos narių.
Ypatybės: bandos vadas. Agresyvus, patikimas, besilaikantis atstumo. Teks paplušėti, kol priversi jį atsiverti.

Jis – panda

Skiriamieji bruožai: nuoširdus, be jokių slaptų minčių ar žaidimų. Bus šalia ir draugiškai suspaus glėbyje, kai tik tau to reikės.
Ypatybės: visiškas geruolis. Idealus derinys: meilus vyras ir žmogus, su kuriuo jausiesi saugi.

Jis – pantera

Skiriamieji bruožai: flirtūnas iš prigimties, užburiantis blogo berniuko charizma.
Ypatybės: jį domina tik geidžiamiausia iš akiratyje atsidūrusių merginų. Viena bėda: nustosi jį dominti vos patekusi į jo letenas.

Jis – hiena

Skiriamieji bruožai: pats garsiausias, sąmojingiausias ir linksmiausias kompanijos vaikinas.
Ypatybės: jis nori dėmesio, tačiau viduje jaučiasi nesaugus. Jei nori sustiprinti jo pasitikėjimą savimi, nešykštėk jam komplimentų.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Moterų išlaikytinis atskleidė triukus, kuriais vilioja vienišas turtuoles (2)

35 metų Justinas dešimt metų žaidė su gyvenimu. Alkoholis, azartiniai žaidimai, milijoninės aferos, narkotikai — pasaulis sukosi beprotišku greičiu ir galop šveitė vaikiną į bedugnę. Bet juk galima gyventi patiklių moterų sąskaita!

10 frazių, kurių vaikinui geriau nesakyti (1)

Santykių ekspertai kala: jei nori, kad viskas būtų rimta, nieko neslėpk, nes išsikalbėti būtina, santykiai negali būti grįsti melu. Taip, tiesa. Tačiau išsikalbėti nereiškia pliaukšti, kas tik užplaukia. Štai šių 10 frazių jam verčiau nesakyk.

Sužinok, ar būsite pora kaip tvora

Pripažink, juk esi sudariusi sąrašą reikalavimų, kuriuos keli potencialiam kandidatui į tuos vienintelius. Pavyzdžiui, jis turi būti aukštas, pasitikintis savimi, bet ne arogantiškas, susitelkęs ir ne isterikas, jam turi patikti gyvūnai...

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.