Kokius intymius pomėgius išduoda jo muzikinis skonis?

 (19)
Negali atsistebėti savo naujojo vaikino vyriškumu, bet paaiškėja, kad lovoje jis labiau primena nekaltą berniuką… O štai su moksliukiškos išvaizdos droviu jaunuoliu tavęs laukia netikėta audra po kaldra?
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Neskubėk spręsti apie jo seksualinius gabumus vien iš išvaizdos. Geriau sužinok, kokią muziką jis klauso – rekomenduoja psichologas Samas Goslingas. Jis apklausė grupę vyrų apie jų muzikinį skonį, o vėliau pasiūlė jiems atlikti asmenybės testus. Apibendrintus testo rezultatus psichologas publikavo vokiečių laikraštyje Berliner Zeitung, o mes jais dalinamės su tavimi!

Taviškis – roko gerbėjas

Greitukai – ne tokiems vyrukams, kaip jis. O ir vienu, kad ir ilgesniu kartu jis vargu ar pasitenkins… Visai kas kita meilės žaidimams skirti visą naktį ir susirengti savotišką sekso maratoną, patiriant malonumą bent 2-3 kartus.

Taviškis – indie muzikos gerbėjas

Netikėto aistros proveržio iš jo tikėtis nereikėtų, bet pasivolioti lovoje ir nuoširdžiai aptarti visas jums abiems aktualias temas tikrai galėsite. Na, o jau tuomet bus galima ir pasimylėti: ramiai, niekur neskubant, atsipalaidavus... Ekstremalūs išbandymai šio vyruko nesužavės.

Taviškis – pop muzikos gerbėjas

Pasitikėjimo savimi jam neturėtų trūkti, o svarbiausia – jis konkrečiai žino, kas jam teikia malonumą. Tik štai eksperimentuoti ir ieškoti kažko naujo, dar nepatirto – nelabai mėgsta. O kam, jei ir taip gerai?

Taviškis – džiazo gerbėjas

Psichologas Goslingas teigia, kad džiazo dažniausiai klausosi neturtingi, bet seksualūs vyrai! Jie mėgsta naujoves tiek gyvenime, tiek lovoje, todėl seksas su tokiu vyruku kiekvieną kartą gali būti nauja staigmena. Svarbiausia, kad moterį jis priverčia pasijusti tikra deive.

Taviškis – radijo topų gerbėjas

Jeigu jo mėgstamiausia muzika ta, kuri nuolatos sukasi radijo topuose – jis greičiausiai rimtas žmogus tiek gyvenime, tiek lovoje. Kitaip tariant – sekse jis nuobodokas: nemėgsta preliudijų, eksperimentų ir glamonių po sekso.

Taviškis – hiphopo gerbėjas

Keletas seksualių fantazijų jo galvoje visuomet sukasi, ir jis tikrai neprieštarautų jas įgyvendinti su tavimi. Nors kartais atrodo, kad šis vyrukas – dėmesio ištroškęs egoistas, intymioje aplinkoje jis tikrai pasirūpins ir tavimi.

Taviškis – Soul ir R`n`B gerbėjas

Neprieštarautum sadistiniams ir mazochistiniams žaidimėliams? Tuomet šis vyrukas tau tikrai netiks. Švelnumo – štai ko reikia tokios muzikos gerbėjui.

Keista, bet psichologas Samas Goslingas nepateikė jokių išvadų apie kitokį muzikinį skonį turinčių vyrų intymų gyvenimą. Galbūt jie lovoje niekuo neišskirtiniai? O gal priešingai – tokie nenuspėjami, kad jų neįmanoma apibūdinti?

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Moterų išlaikytinis atskleidė triukus, kuriais vilioja vienišas turtuoles (2)

35 metų Justinas dešimt metų žaidė su gyvenimu. Alkoholis, azartiniai žaidimai, milijoninės aferos, narkotikai — pasaulis sukosi beprotišku greičiu ir galop šveitė vaikiną į bedugnę. Bet juk galima gyventi patiklių moterų sąskaita!

10 frazių, kurių vaikinui geriau nesakyti (1)

Santykių ekspertai kala: jei nori, kad viskas būtų rimta, nieko neslėpk, nes išsikalbėti būtina, santykiai negali būti grįsti melu. Taip, tiesa. Tačiau išsikalbėti nereiškia pliaukšti, kas tik užplaukia. Štai šių 10 frazių jam verčiau nesakyk.

Sužinok, ar būsite pora kaip tvora

Pripažink, juk esi sudariusi sąrašą reikalavimų, kuriuos keli potencialiam kandidatui į tuos vienintelius. Pavyzdžiui, jis turi būti aukštas, pasitikintis savimi, bet ne arogantiškas, susitelkęs ir ne isterikas, jam turi patikti gyvūnai...

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.