Kokių moterų frazių vyrai negali pakęsti

 (18)
Atrodytų, tik keli žodeliai, bet patikėk, tiek užtenka, kad išmuštum vyrui žemę iš po kojų! Vienas Vokietijos pažinčių portalas apklausė 1500 antrosios pusės ieškančių viengungių ir išsiaiškino, kokios moterų ištartos frazės vyrams labiausiai nepatinka. Susipažink: frazių žudikių TOP 5!
pora
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Garbingą pirmą vietą užėmė tikrai žudantys žodžiai „Aš dar nepasirengusi santykiams“. 48% apklausos dalyvių prisipažino, kad būtent ši frazė juos labiausiai suerzintų. O kaip gi kitaip... Jeigu jau vyras rodo tau dėmesį, tikrai nesitiki būti taip atstumtas. Iš kitos pusės – kai ateina metas įsipareigoti, patys vyrukai šios frazės tikrai nevengia.

Antra vieta atiteko frazei „Likime draugais“. Ji iš vėžių išmuštų 45% apklausos dalyvių. Anot vyrų, tai skamba tarsi paguoda: „Aš tave metu, bet gal mes likime draugais?“

Trečioje vietoje liko frazė: „Čia ne tu, o aš kalta“. 36% vyrų geriau išgirstų tikrąją, kad ir skaudžią skyrybų priežastį, nei štai tokį pasiteisinimą.

Ketvirtą vietą užėmė net ir pačias moteris erzinantis klausimas „Ar aš ne per stora?“ 32% vyrų tvirtina, kad negali pakęsti šio klausimo. Ir iš tiesų, ką į jį galima atsakyti? Pasakysi „ne“ - greičiausiai nepatikės ir dar apkaltins melavimu, abejingumu ir dar bala žino kuo. Pasakysi „taip“... Šitas atsakymas net nesvarstomas!

Penktoje vietoje liko frazė „Tu niekada negirdi, ką aš tau sakau“. Vėlgi 32% vyrų tvirtina, kad negali pakęsti tokio teiginio, tačiau pripažįsta, kad iš tiesų negirdi. Tik ar reikia stebėtis? Tyrimų duomenimis, moterys pokalbiams apie ne itin svarbius dalykus per dieną skiria net 5 valandas!

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Moterų išlaikytinis atskleidė triukus, kuriais vilioja vienišas turtuoles (2)

35 metų Justinas dešimt metų žaidė su gyvenimu. Alkoholis, azartiniai žaidimai, milijoninės aferos, narkotikai — pasaulis sukosi beprotišku greičiu ir galop šveitė vaikiną į bedugnę. Bet juk galima gyventi patiklių moterų sąskaita!

10 frazių, kurių vaikinui geriau nesakyti (1)

Santykių ekspertai kala: jei nori, kad viskas būtų rimta, nieko neslėpk, nes išsikalbėti būtina, santykiai negali būti grįsti melu. Taip, tiesa. Tačiau išsikalbėti nereiškia pliaukšti, kas tik užplaukia. Štai šių 10 frazių jam verčiau nesakyk.

Sužinok, ar būsite pora kaip tvora

Pripažink, juk esi sudariusi sąrašą reikalavimų, kuriuos keli potencialiam kandidatui į tuos vienintelius. Pavyzdžiui, jis turi būti aukštas, pasitikintis savimi, bet ne arogantiškas, susitelkęs ir ne isterikas, jam turi patikti gyvūnai...

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.