Kokių moterų frazių vyrai negali pakęsti

 (18)
Atrodytų, tik keli žodeliai, bet patikėk, tiek užtenka, kad išmuštum vyrui žemę iš po kojų! Vienas Vokietijos pažinčių portalas apklausė 1500 antrosios pusės ieškančių viengungių ir išsiaiškino, kokios moterų ištartos frazės vyrams labiausiai nepatinka. Susipažink: frazių žudikių TOP 5!
pora
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Garbingą pirmą vietą užėmė tikrai žudantys žodžiai „Aš dar nepasirengusi santykiams“. 48% apklausos dalyvių prisipažino, kad būtent ši frazė juos labiausiai suerzintų. O kaip gi kitaip... Jeigu jau vyras rodo tau dėmesį, tikrai nesitiki būti taip atstumtas. Iš kitos pusės – kai ateina metas įsipareigoti, patys vyrukai šios frazės tikrai nevengia.

Antra vieta atiteko frazei „Likime draugais“. Ji iš vėžių išmuštų 45% apklausos dalyvių. Anot vyrų, tai skamba tarsi paguoda: „Aš tave metu, bet gal mes likime draugais?“

Trečioje vietoje liko frazė: „Čia ne tu, o aš kalta“. 36% vyrų geriau išgirstų tikrąją, kad ir skaudžią skyrybų priežastį, nei štai tokį pasiteisinimą.

Ketvirtą vietą užėmė net ir pačias moteris erzinantis klausimas „Ar aš ne per stora?“ 32% vyrų tvirtina, kad negali pakęsti šio klausimo. Ir iš tiesų, ką į jį galima atsakyti? Pasakysi „ne“ - greičiausiai nepatikės ir dar apkaltins melavimu, abejingumu ir dar bala žino kuo. Pasakysi „taip“... Šitas atsakymas net nesvarstomas!

Penktoje vietoje liko frazė „Tu niekada negirdi, ką aš tau sakau“. Vėlgi 32% vyrų tvirtina, kad negali pakęsti tokio teiginio, tačiau pripažįsta, kad iš tiesų negirdi. Tik ar reikia stebėtis? Tyrimų duomenimis, moterys pokalbiams apie ne itin svarbius dalykus per dieną skiria net 5 valandas!

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Profesionalo patarimai vyrams, kaip tinkamai prižiūrėti barzdą

Rūpintis savo išvaizda – kiekvieno prioritetas. Vyrų tam skiriančių laiko ir pinigų, su kiekviena diena, vis daugiau. Tačiau į ką privalu atkreipti dėmesį? Kokių klaidų nedaryti ir kokiais patarimais remtis, kad plaukai ir barzda būtų nepriekaištingos būklės?

Aistringa Paco Rabanne naujiena JAM – paverk jį saldžiausių tavo svajonių kūrėju

Mados namai „Paco Rabanne“ visada stebina, nes laužo nusistovėjusias taisykles ir tradicijas. Jie perteikia laikmečių dvasią tik tam, kad būtų avangardiški. Jie sumaniai ir ironiška provokuoja, kaip ir jų įkūrėjas. Jų kvapai visada šokiruoja ir yra nestandartiniai – kaip ir naujausias jų kūrinys intriguojančiu pavadinimu – „Pure XS“.

Manai atspėsi, kiek šiam gražuoliui metų? Klysti! (4)

Iš pirmo žvilgsnio iš Singapūro kilusiam modeliui Chuando Tanui duotum iki 30 metų. Šis vyras vienas retųjų, kuriems pavyko pažaboti bėgančius metus.