Kokios moterys lovoje JIEMS nepatinka?

 (37)
Leidinys „Journal of Experimental Social Psychology“ atliko apklausą, kurios metu klausė vyrų, koks moterų elgesys lovoje juos labiausiai erzina. Savo nuomonę apie rezultatus sutiko pasakyti COSMO pakalbintas 32 metų Tadas.
© Fotolia nuotr.

Vyrams nepatinka tos moterys, kurios apsimeta, kad nemėgsta sekso.

Tado nuomonė: kol kas tokių moterų nesu sutikęs, o jei sutikčiau, vargu ar mums pavyktų būti kartu. Ką reiškia „apsimeta, kad nemėgsta sekso“? Ją įkalbinėti reikia, kad pasimylėtų? Na, kartais tai gal net ir jaudintų, bet jei taip kiekvieną naktį… Tuomet griežtai „NE“.

Vyrams nepatinka pasyvios moterys, nerodančios jokios iniciatyvos lovoje.

Tado nuomonė: 100% sutinku, bet nereikėtų perlenkti lazdos ir užgožti vyro. Man vis tiek labiau priimtina, kai vyras valdo moterį (supraskite teisingai). Bet retkarčiais su mielu noru leisčiau savo moteriai pavadovauti.

Vyrai nemėgsta moterų, kurios nemoka elgtis su jų kūnais.

Tado nuomonė: na, kad vyrai dažniausiai gana aiškiai pasako, kas jiems patinka ir kas nepatinka, todėl tokių problemų neturėtų iškilti. Jei vyras nesugeba pasakyti – tada čia jau jo bėdos, o ne moters.

Vyrai nemėgsta, kai moterys mano, jog būtent jie atsakingi už moterų orgazmą.

Tado nuomonė: seksas yra skirtas dviejų žmonių pasitenkinimui, moteris stengiasi dėl vyro, o vyras – dėl moters, todėl jis yra atsakingas už jos orgazmą. Kitaip kam tai moteriai vyras reikalingas? Galima juk ir kitaip pasitenkint.

Vyrai negali pakęsti, kai moterys būna pernelyg trapios lovoje.

Tado nuomonė: sunku pakomentuoti. Mėgstantiems audringą seksą trapios tikrai netiks, bet kartais švelniai pasimylėti juk malonu.

Vyrams nepatinka pernelyg plepios partnerės.

Tado nuomonė: žinokit tikrai taip. Esu turėjęs merginą, kuri neužsičiaupdavo. Tai labai vargina ir netgi trukdo susikoncentruoti į patį reikalą. Ypatingai erzina, kai kalbėtis reikia po sekso. Duokit bent 5 minutes ramiai atsigauti!

Vyrus erzina, kai moterys nuolat nepatenkintos savo išvaizda.

Tado nuomonė: čia nėra net ką pakomentuoti. Įsivaizduok, kad tau reikia mylėtis su vyru, kuris nuolatos kompleksuoja dėl atsikišusio pilvo. Jeigu žiūrėdamas į tave vyras susijaudina – vadinasi viskas yra gerai. O jeigu esi nepatenkinta savo išvaizda – ką nors daryk, kad tai pakeistum.

Vyrams nepatinka moterys, vengiančios oralinio sekso.

Tado nuomonė: šiais laikais taip dar būna? Žinau, kad kai kurie vyrai vis dar vengia daryti oralinį seksą moterims, tokiu atveju suprasčiau, kad ir moteris atsisakytų. Kodėl jinai turi kažką daryti, o jis ne? Bet šiaip, suteikti malonumą savo mylimam žmogui visada yra gera. Jeigu ne, tuomet gal šalia – ne tas žmogus?

Vyrai nemėgsta silpnų moterų, per daug prisirišančių prie jų.

Tado nuomonė: čia galbūt daugiau ne apie seksą, o tiesiog apie santykius? Jei taip, tuomet tikra tiesa. Kuo labiau moteris užsikaria ant kaklo, tuo labiau norisi ją nupurtyti. Kiekvienam vyrui reikia laisvės, be to, moteris, neturinti savo asmeninio gyvenimo, vargu ar vyrui gali ilgai būti įdomi.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

9 merginų įpročiai, kurie atstumia vyrus (20)

Pasirodo, vieni populiariausių moters seksualumą atimačių dalykų yra antsvoris (čia kalbama ne apie kelis kilogramus, o apie nemenką antsvorį), taip pat negebėjimas sekso metu reikšti emocijų ir tiesiog gulėjimas it rastui. Dar vienas vyrus erzinantis dalykas - moterų pomėgis nuolatos kišti nosį ne į savo reikalus ir sakyti pastabas aplinkiniams.

Sužinok, ar tikrai esi jam svarbi (2)

Nesakome, kad vyrai – melagiai, bet būkime budrios ir atkreipkime dėmesį ne į tai, ką jie mums suokia, o ką dėl mūsų daro.

Kokio vyro trokšti iš tiesų? Šis testas atskleis viską (7)

Smalsiai skaitinėji, kokio Zodiako ženklo vyras tau tiktų abiausiai ar kokia lemtis įrašyta jūsų gimimo datose? Ne viską lemia žavigždės, juk iš tiesų tu, o ne kas kitas žino geriausiai, kokio vyro trokšti šalia.

Ką vyrai iš tikrųjų galvoja apie sekso žaislus miegamajame (4)

Kartais savo antrosios pusės kai kurių dalykų nedrąsu paklausti. Apklausėme 9 vaikinus, ką jie iš tiesų mano, apie sekso žaisliukus.