Kokios moterys lovoje JIEMS nepatinka?

 (37)
Leidinys „Journal of Experimental Social Psychology“ atliko apklausą, kurios metu klausė vyrų, koks moterų elgesys lovoje juos labiausiai erzina. Savo nuomonę apie rezultatus sutiko pasakyti COSMO pakalbintas 32 metų Tadas.
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Vyrams nepatinka tos moterys, kurios apsimeta, kad nemėgsta sekso.

Tado nuomonė: kol kas tokių moterų nesu sutikęs, o jei sutikčiau, vargu ar mums pavyktų būti kartu. Ką reiškia „apsimeta, kad nemėgsta sekso“? Ją įkalbinėti reikia, kad pasimylėtų? Na, kartais tai gal net ir jaudintų, bet jei taip kiekvieną naktį… Tuomet griežtai „NE“.

Vyrams nepatinka pasyvios moterys, nerodančios jokios iniciatyvos lovoje.

Tado nuomonė: 100% sutinku, bet nereikėtų perlenkti lazdos ir užgožti vyro. Man vis tiek labiau priimtina, kai vyras valdo moterį (supraskite teisingai). Bet retkarčiais su mielu noru leisčiau savo moteriai pavadovauti.

Vyrai nemėgsta moterų, kurios nemoka elgtis su jų kūnais.

Tado nuomonė: na, kad vyrai dažniausiai gana aiškiai pasako, kas jiems patinka ir kas nepatinka, todėl tokių problemų neturėtų iškilti. Jei vyras nesugeba pasakyti – tada čia jau jo bėdos, o ne moters.

Vyrai nemėgsta, kai moterys mano, jog būtent jie atsakingi už moterų orgazmą.

Tado nuomonė: seksas yra skirtas dviejų žmonių pasitenkinimui, moteris stengiasi dėl vyro, o vyras – dėl moters, todėl jis yra atsakingas už jos orgazmą. Kitaip kam tai moteriai vyras reikalingas? Galima juk ir kitaip pasitenkint.

Vyrai negali pakęsti, kai moterys būna pernelyg trapios lovoje.

Tado nuomonė: sunku pakomentuoti. Mėgstantiems audringą seksą trapios tikrai netiks, bet kartais švelniai pasimylėti juk malonu.

Vyrams nepatinka pernelyg plepios partnerės.

Tado nuomonė: žinokit tikrai taip. Esu turėjęs merginą, kuri neužsičiaupdavo. Tai labai vargina ir netgi trukdo susikoncentruoti į patį reikalą. Ypatingai erzina, kai kalbėtis reikia po sekso. Duokit bent 5 minutes ramiai atsigauti!

Vyrus erzina, kai moterys nuolat nepatenkintos savo išvaizda.

Tado nuomonė: čia nėra net ką pakomentuoti. Įsivaizduok, kad tau reikia mylėtis su vyru, kuris nuolatos kompleksuoja dėl atsikišusio pilvo. Jeigu žiūrėdamas į tave vyras susijaudina – vadinasi viskas yra gerai. O jeigu esi nepatenkinta savo išvaizda – ką nors daryk, kad tai pakeistum.

Vyrams nepatinka moterys, vengiančios oralinio sekso.

Tado nuomonė: šiais laikais taip dar būna? Žinau, kad kai kurie vyrai vis dar vengia daryti oralinį seksą moterims, tokiu atveju suprasčiau, kad ir moteris atsisakytų. Kodėl jinai turi kažką daryti, o jis ne? Bet šiaip, suteikti malonumą savo mylimam žmogui visada yra gera. Jeigu ne, tuomet gal šalia – ne tas žmogus?

Vyrai nemėgsta silpnų moterų, per daug prisirišančių prie jų.

Tado nuomonė: čia galbūt daugiau ne apie seksą, o tiesiog apie santykius? Jei taip, tuomet tikra tiesa. Kuo labiau moteris užsikaria ant kaklo, tuo labiau norisi ją nupurtyti. Kiekvienam vyrui reikia laisvės, be to, moteris, neturinti savo asmeninio gyvenimo, vargu ar vyrui gali ilgai būti įdomi.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Moterų išlaikytinis atskleidė triukus, kuriais vilioja vienišas turtuoles (2)

35 metų Justinas dešimt metų žaidė su gyvenimu. Alkoholis, azartiniai žaidimai, milijoninės aferos, narkotikai — pasaulis sukosi beprotišku greičiu ir galop šveitė vaikiną į bedugnę. Bet juk galima gyventi patiklių moterų sąskaita!

10 frazių, kurių vaikinui geriau nesakyti (1)

Santykių ekspertai kala: jei nori, kad viskas būtų rimta, nieko neslėpk, nes išsikalbėti būtina, santykiai negali būti grįsti melu. Taip, tiesa. Tačiau išsikalbėti nereiškia pliaukšti, kas tik užplaukia. Štai šių 10 frazių jam verčiau nesakyk.

Sužinok, ar būsite pora kaip tvora

Pripažink, juk esi sudariusi sąrašą reikalavimų, kuriuos keli potencialiam kandidatui į tuos vienintelius. Pavyzdžiui, jis turi būti aukštas, pasitikintis savimi, bet ne arogantiškas, susitelkęs ir ne isterikas, jam turi patikti gyvūnai...

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.