Kokias moteris vyrai dažniausiai veda?

 (66)
Yra moterų, kurios tik ir svajoja kuo greičiau žengti prie altoriaus. Yra ir tokių, kurioms vestuvės – tikrai ne pats svarbiausias dalykas. Tačiau tikriausiai kiekviena iš savo mylimojo norėtų išgirsti tuos stebuklingus žodžius „Ar tekėsi už manęs?“ Nebūtinai tam, kad pagaliau apsivilktų baltą suknelę, tiesiog šie žodžiai – vienas iš tvirčiausių įrodymų, kad tu jam - daugiau nei tik mergina.
© Shutterstock nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Bet... jis vis tyli, o aplink vis daugiau tavo draugių ir pažįstamų sumaino žiedus. Kodėl vienas moteris vyrai veda, o kitų – ne? Amerikiečių psichologas John Molloy tvirtina, kad turi atsakymą į šį klausimą.

Jis apklausė daugiau nei 3500 skirtingo amžiaus vyrus, kurie turėjo sužadėtines ir paprašęs jų apibūdinti savo išrinktąsias, tik iš 20% apklaustųjų išgirdo apibūdinimus „graži“ ar „seksuali“. Visi kiti vyrai išskyrė savo būsimų žmonų charakterio ypatybes. Išvada, regis, paprasta: vyrus traukia išvaizda, tačiau vedant kur kas svarbesnis charakteris. Praktiškai visi apklausos dalyviai teigė, kad būsimos žmonos juos patraukė savo pozityvia nuotaika, energingumu ir geranoriškumu. Beje, daugiau nei 70% apklaustųjų prisipažino, kad per pirmąsias 10 minučių suprato, jog būsimoji nuotaka – „gera mergaitė“.

„Tai moteris, su kuria gali eiti bet kur ir tu visuomet didžiuosiesi, kad šalia tavęs yra būtent ji“ – pareiškė vienas apklausos dalyvis. Nepaisant to, kad gyventi su moterimi teks tik tam vyrui, vis dėlto aplinkinių nuomonė renkantis būsimą žmoną, neabejotinai svarbi. Daugumai vyrų įspūdis, kurį mergina padaro jo šeimai, tiek pat svarbus kaip ir įspūdis, daromas konkrečiai jam pačiam. 30% apklaustųjų teigė, kad šeimos pritarimas dėl vestuvių pastūmėjo į santuoką. Dar vienas svarbus dalykas – panašumas. Vyrai dažnai veda moteris, kurių religinės ir politinės pažiūros, vertybės bei socialinis – ekonominis statusas sutampa su jų.

Psichologė Jane McCartney tvirtina, kad renkantis žmoną, moters seksualumas užleidžia vietą tokios savybėms kaip ištikimybė, rūpestingumas ir t.t. Vyrai veda kukliau atrodančias ir besielgiančias merginas. „Seksualumas – vienas iš privalumų draugaujant su mergina. Bet kuomet vyras galvoja apie moterį kaip apie gyvenimo partnerę – ši savybė netenka prasmės“. Tiesa, tai visai nereiškia, kad moteris neturi būti prisižiūrėjusi.

Dar vienas dalykas, kurį išskiria John Molloy – tai moterų pasyvumas ir laukimas, kol vyras pats žengs pirmą žingsnį. 73% ištekėjusių moterų prisipažino, kad darė spaudimą būsimiems vyrams, kad priverstų juos pasipiršti. Anot psichologo, norinti ištekėti moteris turėtų aiškiai pasakyti vyrui apie tokius santykių planus, nes vyrai ir moterys vedybas vertina skirtingai. Dažnai vyrams santuoka – tiesiog popieriukas, o moterims – patikimumo ir stabilumo garantas. Anot statistikos, vyrai pasiperša maždaug po 22 mėnesių draugystės. Jei taip nenutiko – tikimybė sulaukti pasiūlymo tekėti su kiekviena diena mažėja.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Moterų išlaikytinis atskleidė triukus, kuriais vilioja vienišas turtuoles (2)

35 metų Justinas dešimt metų žaidė su gyvenimu. Alkoholis, azartiniai žaidimai, milijoninės aferos, narkotikai — pasaulis sukosi beprotišku greičiu ir galop šveitė vaikiną į bedugnę. Bet juk galima gyventi patiklių moterų sąskaita!

10 frazių, kurių vaikinui geriau nesakyti (1)

Santykių ekspertai kala: jei nori, kad viskas būtų rimta, nieko neslėpk, nes išsikalbėti būtina, santykiai negali būti grįsti melu. Taip, tiesa. Tačiau išsikalbėti nereiškia pliaukšti, kas tik užplaukia. Štai šių 10 frazių jam verčiau nesakyk.

Sužinok, ar būsite pora kaip tvora

Pripažink, juk esi sudariusi sąrašą reikalavimų, kuriuos keli potencialiam kandidatui į tuos vienintelius. Pavyzdžiui, jis turi būti aukštas, pasitikintis savimi, bet ne arogantiškas, susitelkęs ir ne isterikas, jam turi patikti gyvūnai...

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.