Kokiame amžiuje vyrai dažniausiai būna neištikimi

 (17)
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Dauguma įsitikinę, kad dažniausiai vyrukai laksto į kairę jaunystėje, o tiksliau – sulaukę 20-25 metų, kuomet vyrų seksualinis aktyvumas aukščiausiame lygyje, o ir psichologiškai dauguma iš jų nėra pasiruošę rimtiems, ilgalaikiams santykiams ir atsakomybei. Tačiau mokslininkai sako, kad tai – toli gražu ne tiesa.

Amerikos sekso terapeutai nustatė, kad dažniausiai vyrai būna neištikimi kaip tik vyresniame amžiuje, sulaukę 25-30 metų, kuomet jau būna „paragavę“ ilgalaikių santykių ir pilnai jais „pasisotinę“. O štai jaunesniame amžiuje, nepaisant noro išbandyti kuo daugiau, nuo seksualinių nuotykių vyrus sulaiko paprasčiausias įsimylėjimas.

Jei vyras ryžtasi neištikimybei, dažniausiai tik su išoriškai patrauklesne moterimi, nei esama jo partnerė. Žinoma, grožio sąvoka yra daugiau ar mažiau subjektyvi, tačiau žiūrint iš vyro varpinės, meilužė beveik visada būna gražesnė (lieknesnė, jaunesnė ir t.t.) už žmoną. Patraukli išvaizda vyrui – tarsi miražas dykumoje: jis labai malonus, bet anksčiau ar vėliau išsisklaido. Įprastai tuomet, kai meilužė neapsiriboja malonumais ir pradedi kelti reikalavimus.

Gali būti neištikimas ir tai slėpti, o gali paragauti uždrausto vaisiaus ir nuspręsti kardinaliai keisti gyvenimą. Sprendimą palikti šeimas vyrai priima dar vėliau, dažniausiai sulaukę 40-50 metų, kuomet vaikai jau suaugę, o žmona seksualiniu požiūriu nebe tokia patraukli. Štai tuomet vyrams prasideda „antrasis kvėpavimas“.

Tuo tarpu aukščiausias moterų seksualinio aktyvumas lygis prasideda sulaukus 30-35 metų. Būtent tuo metu jos dažniausiai trokšta realizuoti visas savo seksualines fantazijas, tik, deja, toli gražu ne visuomet su savo vyrais...

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Moterų išlaikytinis atskleidė triukus, kuriais vilioja vienišas turtuoles (2)

35 metų Justinas dešimt metų žaidė su gyvenimu. Alkoholis, azartiniai žaidimai, milijoninės aferos, narkotikai — pasaulis sukosi beprotišku greičiu ir galop šveitė vaikiną į bedugnę. Bet juk galima gyventi patiklių moterų sąskaita!

10 frazių, kurių vaikinui geriau nesakyti (1)

Santykių ekspertai kala: jei nori, kad viskas būtų rimta, nieko neslėpk, nes išsikalbėti būtina, santykiai negali būti grįsti melu. Taip, tiesa. Tačiau išsikalbėti nereiškia pliaukšti, kas tik užplaukia. Štai šių 10 frazių jam verčiau nesakyk.

Sužinok, ar būsite pora kaip tvora

Pripažink, juk esi sudariusi sąrašą reikalavimų, kuriuos keli potencialiam kandidatui į tuos vienintelius. Pavyzdžiui, jis turi būti aukštas, pasitikintis savimi, bet ne arogantiškas, susitelkęs ir ne isterikas, jam turi patikti gyvūnai...

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.