Kokiam seksualiniam tipažui JIS priklauso?

 (17)
Estetas, negalintis atitrūkti nuo vaizduotėje susikurto tobulumo? O gal Botanikas, po šypseną keliančia išvaizda slepiantis neatskleistus seksualinius gabumus? Kokiam tipažui priklauso taviškis?
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

MEŠKINAS

Klasikinis kaimo bernioko, kuris nežinia kokiu būdu atsidūrė civilizacijos centre, variantas. Meškinas katastrofiškai nerangus visame kame, kas tik neatitinka jo įprastos gyvenamosios aplinkos, todėl dažnai atrodo tiesiog kaip kvailys.

Kaip jis vilioja: nepaisant to, kad ponaitis Meškinas nespinduliuoja intelektualumu, o kas yra romantika, greičiausiai net nenutuokia - moteris sužavi grubokas jo, kaip vyro įvaizdis, fizinė stiprybė, drąsa... Už tokio, kaip už sienos!

Koks jis sekse: paprastas, turintis konkretų tikslą. Glamonės? O kam? Bučiniai? Tik dėl vaizdo. Jis nelabai susigaudo flirto subtilybėse ir viską supranta labai pažodžiui, todėl subtiliomis užuominomis jo paveikti gali net nebandyti. Ir vis dėlto jis turi vieną nenuginčijamą pliusą: yra labai ištvermingas. Pasakyk jam konkrečiai ko nori ir jis kaip tikras vyras pasistengs tai įgyvendinti!

SPORTININKAS

Tiesiog sveiko gyvenimo būdo šalininkas, vertinantis sportiškas, negeriančias, nerūkančias merginas, kurios rytais ne tik lovoje meiliai rangytųsi (beje, sąlyga būtina), bet ir sveikus pusryčius pagamintų!

Kaip jis vilioja: demonstruodamas savo raumenis ir šypsodamasis „Holivudine“ akinančiai balta šypsena. Išvaizda - jo pagrindinis ir sunkiai atremiamas ginklas!

Koks jis sekse: šis vyrukas turi bėdą: tobulumo siekis jį persekioja ne tik gyvenime, bet ir lovoje. Jis taip nori viską padaryti teisingai, kad pamiršta eksperimentuoti ir viską daro pagal konkrečias taisykles, tarsi iš vadovėlio. Reikėtų jam paaiškinti, kad sveika mityba - nebūtinai tik salotos kramsnojimas, o seksas - ne tik monotoniškas „pirmyn - atgal, aukštyn - žemyn“.

PIKTAVALIŠKAS TROLIS

Yra toks amžinai visais ir kiekvienu atskirai nepatenkintų vyrų tipas. Trolis visada ieško ir randa kituose trūkumų. Tikriausiai ir matydamas tobulą moterį jis leptelėtų „Būtų nebloga, tik tos kojos per tiesios...“ O štai pats jis tikrai nespindi kaip aukso grynuolis.

Kaip jis vilioja: ramiai pasako tau kokią nors nemalonią pastabą, kuri greičiausiai visiškai neatitinka realybės! Žinoma, nekreipti į tai dėmesio tu negali, juk turi jam parodyti, kad tai - netiesa. Štai ir prasideda žaidimas. Staiga Trolis, kuris visiems yra kritiškas, tau pasako visai menkutį komplimentą... Viskas. Dabar tu jau jautiesi išskirtinė, ta vienintelė, kuri įtiko pačiam ponaičiui kritikui...

Koks jis sekse: po eilinį kartą išgirsto jo komentaro: „Kokia keista duobutė ant tavo pilvo“ arba „O, apsirengusi tu atrodai kur kas geriau“ tau dings menkiausias noras galvoti apie seksą su juo, o tai suteiks jam pretekstą išvadinti tave dar ir frigidiška. Na, o jei esi emocinė mazochistė, pasiryžusi kentėti pažeminimus ir nuolatinę nepagrįstą kritiką - toks vyrukas bus kaip tik!

ESTETAS

Jis romantiškas, linkęs į filosofinius apmąstymus ir labai dėmesingas savo įvaizdžiui. Tiesiog moterų numylėtinis! Bet, tiesą sakant, dažniausiai tik savo paties vaizduotėje.

Kaip jis vilioja: banaloka romantiška vakarienė ir vynas žvakių šviesoje - tai jo stilius. Prie viso to neapsieinama ir be jausmingų postringavimų apie gražesnį gyvenimą ir prakeiktą beširdžių materialistų pasaulį.

Koks jis sekse: jis mylisi, o ne užsiima seksu, nes seksas - tai kažkas brutalaus ir netinkamo tokiam išsilavinusiam ir puikų skonį turinčiam vyrukui kaip jis! Tradicinės preliudijos - štai kas svarbiausia meilės akte! Tik tos preliudijos labai jau standartinės ir keliančios žiovulį... Jis egoistas iki kraštutinumo: visada turi savo seksualinių santykių scenarijų ir tik jis žino, kaip būtent moteris turi patirti malonumą. Tad nevark mėgindama jį įtikinti, kad atsiduoti užplūdusiai žvėriškai aistrai gali būti visai smagu. Išgirdęs pasiūlymą atlikti „tai“ greitai (o jei dar ir ant grindų...), šis vyrukas į tave pradės žiūrėti kaip į žemesnio lygio būtybę, nevertą tokio „dievaičio“ kaip jis dėmesio.

ROMEO

Naivus berniukas, dar neišgyvenęs nelaimingos meilės dramų ir šventai tikintis tiek moterimis, tiek amžina ir vienintele meile. Tobulas variantas toms, kurioms norisi klausytis nesibaigiančių susižavėjimo kupinų aikčiojimų iš meilės.

Kaip jis vilioja: Romeo ne vilioja, o sužavi savo nepatyrimu ir nuoširdžiu troškimu suteikti tau malonumą. Jis jaunatviškai romantiškas, moka domėtis tavo jausmais ir išgyvenimais, todėl nesunkiai sužavi švelnumo išsiilgusias moteris.

Koks jis lovoje: galbūt jis ir nėra didelis sekso paslapčių žinovas, tačiau dėl savo moters, kuri jam yra viskas, jis pasirengęs padaryti bet ką. Joks kitas vyras tiek daug dėmesio, o svarbiausia laiko, neskirs švelniems bučiniams ir glamonėms, o jei tik panorėsi - audringiems ir net brutaliems sekso žaidimams! Tačiau nepasiduok pagundai šį meilų ir švelnų vyruką apgaubti motiniška globa, nes jam reikalinga mūza, o ne mamytė!

DŽEIMSAS BONDAS

Gražus, impozantiškas, ciniškas, savimyla lovelasas. Tiesiog misteris Tobulybė!

Kaip jis vilioja: jam pakanka ironiškai kilstelėti gražiai išlenktą antakį ir klausiamai pažvelgti į tave: „Mažule, šią naktį tu vienintelė gali turėti mane šalia savęs. Eime?“ O taip... tokie vyrukai juk nesimėto... Ir štai, tu jau nugingluota.

Koks jis sekse: vienareikšmiškai dieviškas. Palikti neišdildomą įspūdį apie save – garbės reikalas šio tipo vyrams. Bondai - rūpestingi meilužiai ir dėmesingi mokiniai. Jo susirūpinimas savo „nenugalimojo“ įvaizdžiu tiesiogiai proporcingas tavo pasitenkinimui lovoje. Nebandyk Bondo seksualinės energijos nukreipti namine linkme: bondai buityje neprigyja.

BOTANIKAS

Nedrąsus, naivus, visiškai nekreipia dėmesio į savo aprangą, sunkiai bendrauja su priešingos lyties atstovėmis, galima sakyti, net bijo jų dėmesio.

Kaip jis vilioja: niekaip. Iniciatyvą gali parodyti tik tu pati iš gailesčio, neturėdama kitų alternatyvų ar norėdama paprasčiausiai paeksperimentuoti. Tuo, beje, nustebindama pati save.

Koks jis sekse: čia viskas priklauso nuo tavęs, nuo tavo taktiškumo ir mokėjimo padrąsinti. Neretai, apsvaigęs nuo atrastų naujų malonumų ir dar gavęs teigiamą įvertinimą iš moteriškos pusės, vakarykštis drovuolis dūsautojas pradeda išdarinėti tooookius dalykus, kad bet kuris Bondas priimtų tai kaip asmenišką įžeidimą ir savo noru išeitų į užtarnautą poilsį. Galbūt tavo Botanike tūno potencialus Kazanova? Tavo užduotis – leisti jam išsilaisvinti ir įkvėpti jį žygdarbiams. Svarbiausia – nepersistengti su eksperimentais ir nekenksmingo Kazanovos nepaversti pasipūtėliu povu.

AUKSINIS BERNIUKAS

Sportinis automobilis, naujausio modelio telefonas, prabangus laikrodis ant riešo... Visai nesvarbu, ar jam šitų daiktų reikia. Svarbiausia - turėti ir visiems parodyti.

Kaip jis vilioja: žaismingai rankoje sukiodamas aukščiau paminėto automobilio raktelius, mestelėdamas moterims darančią įspūdį (taip jam atrodo) frazę: „Visos moterys laksto tik paskui mano pinigus... Taip norėtųsi kažko pastovaus“, o tuo pačiu metu žvilgsniu skanuodamas už gretimo staliuko sėdinčios blondinės krūtinę ir prie baro rymančios briunetės kojas.

Koks jis sekse: nuoširdžiai įtikėjęs savo nepralenkiamumu. O kodėl gi ne, juk merginoms, su kuriomis jis įpratęs turėti reikalų lovoje, kritikuoti tokią „likimo dovaną“ paprasčiausiai nenaudinga. Beje, neretai Auksinis berniukas iš tiesų būna neblogu meilužiu, juk turtinga patirtis įpareigoja. Kaip ir Bondas - jis smalsus objektas tik vienkartiniam seksui, ne daugiau. Sąvoka „monogaminiai santykiai“ jo žodyne neegzistuoja. Žinant, kad Auksinio berniuko lytinis gyvenimas vyksta chaotiškai, bendraudama su juo turi būti budri ir pasirūpinti savo saugumu.

TRIMITININKAS

Lengvai bendraujantis ir žavus. Neatskiriama kompanijos dalis, jos siela.

Kaip jis vilioja: nepastebimai. Atrodo, tik ką susipažinai, pasėdėjai šalia, pajuokavai ir žiūrėk, jau įklimpai. Matyt sužavi jo pasitikėjimas savimi, savotiškas lyderiavimas, visuotinis pripažinimas.

Koks jis sekse: trimitininkas saikingai išradingas, atsipalaidavęs ir visada pasirengęs atsižvelgti į tavo pageidavimus, ypač jei tave vertina kaip draugę, o ne paprasčiausiai partnerę kelioms naktims. Su juo tu gali jaustis laisvai, nesibaimindama, kad jis pastebės tavo celiulitą ar šiek tiek riebaliukų ant pilvo, todėl pasiekti aukščiausią palaimos viršūnę sekse su juo tau pavyks visiškai natūraliai.

IMITATORIUS

Šį vyrą apskritai sunku suprasti. Šiandien jis impozantiškas, kaip Bondas, rytoj – pompastiškas, kaip Estetas, poryt – neryžtingas, kaip Romeo ir paprastas, kaip 40 tūkstančių Meškinų. Kaukes jis keičia virtuoziškai, kaip profesionalus aktorius, tad išsiaiškinti jo tikrąjį „aš“ nėra paprasta.

Kaip jis vilioja: Kiekvienai moteriai jis parenka atskirą raktelį, tiksliau net keletą. Flirtas su Imitatoriumi dažnai palieka nemalonių nuosėdų sieloje: būdama šalia tokio tipo, tu pasijauti tai Deive, kurią jis siekia užkariauti, tai bandomuoju triušeliu.

Koks jis sekse: įvairus, neretai linkęs į sadomazochistinius eksperimentus. Suteikti malonumą jis moka, tačiau malonumą toms, kurios nesutapatina gryno sekso ir jausmų. Kitaip bendravimas su Imitatoriumi sukels tik stresą ir depresiją. Greičiausiai šio tipo vyras praeityje patyrė nesėkmę santykiuose su moterimi (diapazonas platus: nuo motinos iki paskutinės didelės ir gražios meilės), todėl dabar jis ėmėsi šio didžiojo keršytojo ir gundytojo vaidmens.

O kas, jei taviškis nepriklauso nė vienam iš aukščiau išvardintų tipų, tačiau atitinka visus tavo supratimu idealiam meilužiui keliamus reikalavimus? Jis gali būti jautrus ir švelnus, linksmas ir žaismingas, valdingas ir net grubus – ir būtent tuo metu, kada tau to norisi. Galimai, tai ir yra tas rečiausiai pasitaikantis ir nuostabus tipas, kuris vadinasi Tavo Vyru.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Moterų išlaikytinis atskleidė triukus, kuriais vilioja vienišas turtuoles (2)

35 metų Justinas dešimt metų žaidė su gyvenimu. Alkoholis, azartiniai žaidimai, milijoninės aferos, narkotikai — pasaulis sukosi beprotišku greičiu ir galop šveitė vaikiną į bedugnę. Bet juk galima gyventi patiklių moterų sąskaita!

10 frazių, kurių vaikinui geriau nesakyti (1)

Santykių ekspertai kala: jei nori, kad viskas būtų rimta, nieko neslėpk, nes išsikalbėti būtina, santykiai negali būti grįsti melu. Taip, tiesa. Tačiau išsikalbėti nereiškia pliaukšti, kas tik užplaukia. Štai šių 10 frazių jam verčiau nesakyk.

Sužinok, ar būsite pora kaip tvora

Pripažink, juk esi sudariusi sąrašą reikalavimų, kuriuos keli potencialiam kandidatui į tuos vienintelius. Pavyzdžiui, jis turi būti aukštas, pasitikintis savimi, bet ne arogantiškas, susitelkęs ir ne isterikas, jam turi patikti gyvūnai...

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.