Kodėl vyrai vengia gražių moterų: 10 priežasčių

 (25)
Su pavydu nulydi gražuoles ir tyliai padejuoji, kad joms susirasti antrąją pusę tai jau tikrai lengviau nei lengva? Deja, realybė ne visai tokia: apklausos rodo, kad net 70 proc. vyrų prie gražios moters net nedrįsta prieiti! Kodėl?
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Kodėl vyrai bijo gražių moterų

1. Konkurencijos baimė: vyrų nuomone, graži moteris turi gausybę gerbėjų. O kovoti su visa „armija“ sutiks toli gražu ne kiekvienas.

2. Baimė būti atstumtam: nedrąsiųjų riterių įsitikinimu, graži moteris vyrus atstumia kur kas dažniau.

3. Nelygiavertiškumo baimė: šalia gražios, pasitikinčios savimi moters ir pačiam reikia atrodyti ne apgailėtinai.

4. Lengvabūdiškumo baimė: retas vyras tiki, kad iš gražios moters galima tikėtis rimtų santykių. „Jau geriau su pilka pelyte, taip patikimiau“, – galvoja dažnas.

5. Finansiniai kompleksai: vyrai priprato prie stereotipo, kad graži mergina reikalauja solidžių materialinių investicijų.

6. Netikėjimas asmenine laime: dažnai vyras negali net patikėti, kad toks grožis galėtų niekam nepriklausyti, todėl graži moteris jo supratimu visada yra užimta.

7. Įsimylėjimo baimė: vyrai įsitikinę, kad gražuolės ne tik sužeidžia širdis, bet jas tiesiog sudaužo. Negana to, jos dar ir „veja iš jų virves“.

8. Neištikimybės baimė: nuolat matant ją apsuptyje gerbėjų, labai sunku patikėti jos ištikimybe, juk praktiškai kiekvienas vyras gali būti jos.

9. Pavydas dėl praeities: vyrai paprastai būna įsitikinę, kad gražuolių gyvenime praeityje būta daugybė audringų romanų, o nuo pavydo, kaip žinia, išsivaduoti būna labai sunku.

10. O jei paliks: išsiskyrimą su gražia moterimi vyrai išgyvena kur kas sunkiau nei su eiline, na ir suprantama, kur kas pažeidžiamiau, juk tikrai atsiras komentatorių, nebijančių pasakyti „ko stebėtis, ši moteris tikrai ne jo nosiai“.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Sužinok, ar būsite pora kaip tvora

Pripažink, juk esi sudariusi sąrašą reikalavimų, kuriuos keli potencialiam kandidatui į tuos vienintelius. Pavyzdžiui, jis turi būti aukštas, pasitikintis savimi, bet ne arogantiškas, susitelkęs ir ne isterikas, jam turi patikti gyvūnai...

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.