Kodėl vyrai vengia gražių moterų: 10 priežasčių

 (25)
Su pavydu nulydi gražuoles ir tyliai padejuoji, kad joms susirasti antrąją pusę tai jau tikrai lengviau nei lengva? Deja, realybė ne visai tokia: apklausos rodo, kad net 70 proc. vyrų prie gražios moters net nedrįsta prieiti! Kodėl?
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Kodėl vyrai bijo gražių moterų

1. Konkurencijos baimė: vyrų nuomone, graži moteris turi gausybę gerbėjų. O kovoti su visa „armija“ sutiks toli gražu ne kiekvienas.

2. Baimė būti atstumtam: nedrąsiųjų riterių įsitikinimu, graži moteris vyrus atstumia kur kas dažniau.

3. Nelygiavertiškumo baimė: šalia gražios, pasitikinčios savimi moters ir pačiam reikia atrodyti ne apgailėtinai.

4. Lengvabūdiškumo baimė: retas vyras tiki, kad iš gražios moters galima tikėtis rimtų santykių. „Jau geriau su pilka pelyte, taip patikimiau“, – galvoja dažnas.

5. Finansiniai kompleksai: vyrai priprato prie stereotipo, kad graži mergina reikalauja solidžių materialinių investicijų.

6. Netikėjimas asmenine laime: dažnai vyras negali net patikėti, kad toks grožis galėtų niekam nepriklausyti, todėl graži moteris jo supratimu visada yra užimta.

7. Įsimylėjimo baimė: vyrai įsitikinę, kad gražuolės ne tik sužeidžia širdis, bet jas tiesiog sudaužo. Negana to, jos dar ir „veja iš jų virves“.

8. Neištikimybės baimė: nuolat matant ją apsuptyje gerbėjų, labai sunku patikėti jos ištikimybe, juk praktiškai kiekvienas vyras gali būti jos.

9. Pavydas dėl praeities: vyrai paprastai būna įsitikinę, kad gražuolių gyvenime praeityje būta daugybė audringų romanų, o nuo pavydo, kaip žinia, išsivaduoti būna labai sunku.

10. O jei paliks: išsiskyrimą su gražia moterimi vyrai išgyvena kur kas sunkiau nei su eiline, na ir suprantama, kur kas pažeidžiamiau, juk tikrai atsiras komentatorių, nebijančių pasakyti „ko stebėtis, ši moteris tikrai ne jo nosiai“.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Profesionalo patarimai vyrams, kaip tinkamai prižiūrėti barzdą

Rūpintis savo išvaizda – kiekvieno prioritetas. Vyrų tam skiriančių laiko ir pinigų, su kiekviena diena, vis daugiau. Tačiau į ką privalu atkreipti dėmesį? Kokių klaidų nedaryti ir kokiais patarimais remtis, kad plaukai ir barzda būtų nepriekaištingos būklės?

Aistringa Paco Rabanne naujiena JAM – paverk jį saldžiausių tavo svajonių kūrėju

Mados namai „Paco Rabanne“ visada stebina, nes laužo nusistovėjusias taisykles ir tradicijas. Jie perteikia laikmečių dvasią tik tam, kad būtų avangardiški. Jie sumaniai ir ironiška provokuoja, kaip ir jų įkūrėjas. Jų kvapai visada šokiruoja ir yra nestandartiniai – kaip ir naujausias jų kūrinys intriguojančiu pavadinimu – „Pure XS“.

Manai atspėsi, kiek šiam gražuoliui metų? Klysti! (4)

Iš pirmo žvilgsnio iš Singapūro kilusiam modeliui Chuando Tanui duotum iki 30 metų. Šis vyras vienas retųjų, kuriems pavyko pažaboti bėgančius metus.