Kodėl vyrai palieka naujas merginas: 10 realių priežasčių

 (7)
„Nesutapo charakteriai“ - beveik stebuklinga frazė, tinkanti praktiškai visais skyrybų atvejais. Abstraktu ir visiškai nekonkretu! Nori žinoti, kas iš tiesų vyrus pastūmėja nutraukti naują pažintį? Internetinė svetainė pakankamai skambiu pavadinimu wotwentwrong.com („Kas buvo ne taip“) atlikto tyrimą, kurio rezultatus pateikiame tau. Atkreipk dėmesį, kad šiuose nuoširdžiuose vyrų prsipažinimuose, moterims tenka tik pusė „kaltės“!
© Shutterstock nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

1. Jis buvo nepasiruošęs naujiems santykiams
2. Jis jautėsi taip, tarsi savo merginai nebūtų svarbiausias
3. Ji buvo nepakankamai prisižiūrėjusi
4. Ji pernelyg retai norėjo sekso
5. Santykiuose buvo per daug pykčių
6. Jis turėjo kitą
7. Ji buvo per daug plaukuota (kurioj vietoj – nenurodoma)
8. Jie buvo pernelyg skirtingi
9. Ji visą laiką vėluodavo
10. Ji prastai bučiavosi

O kokių skyrybų priežasčių tau yra tekę girdėti arba pasakyti?

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Moterų išlaikytinis atskleidė triukus, kuriais vilioja vienišas turtuoles (2)

35 metų Justinas dešimt metų žaidė su gyvenimu. Alkoholis, azartiniai žaidimai, milijoninės aferos, narkotikai — pasaulis sukosi beprotišku greičiu ir galop šveitė vaikiną į bedugnę. Bet juk galima gyventi patiklių moterų sąskaita!

10 frazių, kurių vaikinui geriau nesakyti (1)

Santykių ekspertai kala: jei nori, kad viskas būtų rimta, nieko neslėpk, nes išsikalbėti būtina, santykiai negali būti grįsti melu. Taip, tiesa. Tačiau išsikalbėti nereiškia pliaukšti, kas tik užplaukia. Štai šių 10 frazių jam verčiau nesakyk.

Sužinok, ar būsite pora kaip tvora

Pripažink, juk esi sudariusi sąrašą reikalavimų, kuriuos keli potencialiam kandidatui į tuos vienintelius. Pavyzdžiui, jis turi būti aukštas, pasitikintis savimi, bet ne arogantiškas, susitelkęs ir ne isterikas, jam turi patikti gyvūnai...

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.