Ko vyrai tikisi iš moterų sekso metu

 (20)

Ne, šį kartą tikrai ne apie slaptas vyrų fantazijas, oralines glamones ir panašius dalykėlius. Šį kartą apie tai, ką vyrai norėtų tau pasakyti, kad intymus gyvenimas tiek jiems, tiek ir tau pačiai teiktų daugiau malonumo. Psichoanalitikė Tracey Cox iš Didžiosios Britanijos atliko apklausą, kurios metu prašė vyrų atskleisti, kas pagerintų jų intymų gyvenimą. Sujungus atsakymus į bendra visumą, vyrai tau norėtų pasakyti keletą visai paprastų dalykų:
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

- Nustok jaudintis dėl to, kaip atrodo tavo kūnas. Jei aš susijaudinu į tave žiūrėdamas, vadinasi tu man atrodai gundanti. Norėčiau, kad ir tu savyje įžvelgtum tą patį.

- Kuomet tu atsisakai su manimi mylėtis, atrodo, kad mane atstumi. Jei yra priežasčių, dėl kurių tu nenori sekso, pasistenk jas išsakyti normaliai, neatstumdama manęs tiesiog šiaip.

- Mano seksualinė sistema paprasta. Suprantu, kad tavoji ne tokia, bet man reikia, kad papasakotum ir parodytum man, kas konkrečiai tau patinka, nes minčių aš neskaitau, o noriu, kad būtų gera mums abiems.

- Vien dėl to, kad lovoje noriu pabandyti kažką naujo, nereiškia, kad seksas su tavimi man nebeteikia malonumo. Man paprasčiausiai norisi įvairovės.

- Aš esu vizualas. Man patinka stebėti seksualius dalykus, todėl tame, kad aš žiūriu į seksualias merginų nuotraukas ar erotinius filmus, nėra nieko blogo. Būtų puiku, jei ką nors erotiško galėtume pažiūrėti kartu.

- Man norisi mylėtis dažnai ir reguliariai. Jei tai neįmanoma, aš suprasiu, bet prašau, tiesiog paaiškink man kodėl.

- Suprantu, kad tavo seksualinis nusiteikimas priklauso nuo daugybės priežasčių, bet būtų puiku, jei galėčiau žinoti, kada tau sekso norisi labiausiai, ir mes abu galėtume tą laiką maksimaliai išnaudoti. Jei nori – nelauk iš manęs pirmo žingsnio ir leisk man apie tai žinoti.

- Kuomet elgiesi taip, tarsi seksu užsiimi tik vardan mano malonumo, mane tai labai erzina. Noriu, kad tu mėgautumeisi taip pat, kaip ir aš ir neverstum sekso kažkokia savo „auka“ man.

- Kartais man nelengva žodžiais reikšti savo jausmus, o seksas yra būdas parodyti tai, ką tau jaučiu. Nemanyk, kad sekso man reikia tik vardan pasitenkinimo.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Moterų išlaikytinis atskleidė triukus, kuriais vilioja vienišas turtuoles (2)

35 metų Justinas dešimt metų žaidė su gyvenimu. Alkoholis, azartiniai žaidimai, milijoninės aferos, narkotikai — pasaulis sukosi beprotišku greičiu ir galop šveitė vaikiną į bedugnę. Bet juk galima gyventi patiklių moterų sąskaita!

10 frazių, kurių vaikinui geriau nesakyti (1)

Santykių ekspertai kala: jei nori, kad viskas būtų rimta, nieko neslėpk, nes išsikalbėti būtina, santykiai negali būti grįsti melu. Taip, tiesa. Tačiau išsikalbėti nereiškia pliaukšti, kas tik užplaukia. Štai šių 10 frazių jam verčiau nesakyk.

Sužinok, ar būsite pora kaip tvora

Pripažink, juk esi sudariusi sąrašą reikalavimų, kuriuos keli potencialiam kandidatui į tuos vienintelius. Pavyzdžiui, jis turi būti aukštas, pasitikintis savimi, bet ne arogantiškas, susitelkęs ir ne isterikas, jam turi patikti gyvūnai...

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.