Ko vyrai nori, bet drovisi tavęs paprašyti?

 (35)
Draugų kompanijoje apie seksą jie mėgsta kalbėti garsiai, o užvėrus miegamojo duris drąsa neretai kažkur išgaruoja ir slapčiausi jo norai taip ir lieka tik mintyse. Ir kaltas dažniausiai ne vyrų drovumas, o netikėta mūsų pačių reakcija į išsakytas jų fantazijas. Pakanka vieną kartą išpūsti akis iš nuostabos ir sekantį kartą erotines fantazijas jis greičiausiai pasilaikys tik sau. Štai keletas dalykų, kurių vyrai trokšta dažniausiai, bet kartais drovisi pasakyti garsiai.
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Noriu tave stebėti. Vyrai myli akimis, ir tai – faktas. Todėl nieko keisto, kad mylėtis jis trokšta šviesoje (ar bent jau romantiškoje prieblandoje). O jei sekso tango lovoje šoksite stebėdami savo judančius kūnus veidrodyje... Jis tikrai liks pamalonintas. Beje, vyrukai neatsisakytų pastebėti ir tavo žaidimų su savimi, juk jiems tai toks paslaptingas dalykas...

Padejuok, prašau. Nebūk kategoriška ir nepulk tvirtinti, kad dejavimas – tai pigus pornografinių filmų aktorių triukas. Juk visai nebūtina aikčioti taip, kad girdėtų visi kaimynai aplinkui. Pamalonink ne tik jo akis, bet ir ausis: švelnios ir aistringos tavo dejonės gali užvirinti jo kraują.

Būk mano valdove. Ne visi vyrai drįsta prisipažinti, kad lovoje kartais nori būti visiškai priklausomi nuo tavo norų ir fantazijos. Galbūt jis trokšta atsipalaiduoti ir stebėti, kaip aistringai tu mėgaujiesi jo kūnu būdama viršuje, o gal svajoja apie aistringesnį vergo ir valdovės žaidimą su antrankiais?

Šiek tiek giliau... Ar kartais tenka savo brangiausiojo paprašyti „greičiau, giliau, smarkiau“? Tuomet turėtum suprasti ir jį, jei kada oralinio sekso metu jis paprašys to paties. Jam tai suteiks nepakartojamų pojūčių, todėl nustebink jį ir neprašyta.

Ir vėl lovoje? Jei geismui užplūdus tvardotės, kol nukeliausite iki ištikimosios lovos, nusiteik ponios monotonijos apsilankymui. Spontaniškas seksas netikėtose vietose gali būti kur kas aistringesnis! Išbandyk virtuvinio stalo ar palangės tvirtumą! Pamatysi, patiks ir tau, ir jam.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Profesionalo patarimai vyrams, kaip tinkamai prižiūrėti barzdą

Rūpintis savo išvaizda – kiekvieno prioritetas. Vyrų tam skiriančių laiko ir pinigų, su kiekviena diena, vis daugiau. Tačiau į ką privalu atkreipti dėmesį? Kokių klaidų nedaryti ir kokiais patarimais remtis, kad plaukai ir barzda būtų nepriekaištingos būklės?

Aistringa Paco Rabanne naujiena JAM – paverk jį saldžiausių tavo svajonių kūrėju

Mados namai „Paco Rabanne“ visada stebina, nes laužo nusistovėjusias taisykles ir tradicijas. Jie perteikia laikmečių dvasią tik tam, kad būtų avangardiški. Jie sumaniai ir ironiška provokuoja, kaip ir jų įkūrėjas. Jų kvapai visada šokiruoja ir yra nestandartiniai – kaip ir naujausias jų kūrinys intriguojančiu pavadinimu – „Pure XS“.

Manai atspėsi, kiek šiam gražuoliui metų? Klysti! (4)

Iš pirmo žvilgsnio iš Singapūro kilusiam modeliui Chuando Tanui duotum iki 30 metų. Šis vyras vienas retųjų, kuriems pavyko pažaboti bėgančius metus.