Ko vyrai nori, bet drovisi tavęs paprašyti?

 (35)
Draugų kompanijoje apie seksą jie mėgsta kalbėti garsiai, o užvėrus miegamojo duris drąsa neretai kažkur išgaruoja ir slapčiausi jo norai taip ir lieka tik mintyse. Ir kaltas dažniausiai ne vyrų drovumas, o netikėta mūsų pačių reakcija į išsakytas jų fantazijas. Pakanka vieną kartą išpūsti akis iš nuostabos ir sekantį kartą erotines fantazijas jis greičiausiai pasilaikys tik sau. Štai keletas dalykų, kurių vyrai trokšta dažniausiai, bet kartais drovisi pasakyti garsiai.
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Noriu tave stebėti. Vyrai myli akimis, ir tai – faktas. Todėl nieko keisto, kad mylėtis jis trokšta šviesoje (ar bent jau romantiškoje prieblandoje). O jei sekso tango lovoje šoksite stebėdami savo judančius kūnus veidrodyje... Jis tikrai liks pamalonintas. Beje, vyrukai neatsisakytų pastebėti ir tavo žaidimų su savimi, juk jiems tai toks paslaptingas dalykas...

Padejuok, prašau. Nebūk kategoriška ir nepulk tvirtinti, kad dejavimas – tai pigus pornografinių filmų aktorių triukas. Juk visai nebūtina aikčioti taip, kad girdėtų visi kaimynai aplinkui. Pamalonink ne tik jo akis, bet ir ausis: švelnios ir aistringos tavo dejonės gali užvirinti jo kraują.

Būk mano valdove. Ne visi vyrai drįsta prisipažinti, kad lovoje kartais nori būti visiškai priklausomi nuo tavo norų ir fantazijos. Galbūt jis trokšta atsipalaiduoti ir stebėti, kaip aistringai tu mėgaujiesi jo kūnu būdama viršuje, o gal svajoja apie aistringesnį vergo ir valdovės žaidimą su antrankiais?

Šiek tiek giliau... Ar kartais tenka savo brangiausiojo paprašyti „greičiau, giliau, smarkiau“? Tuomet turėtum suprasti ir jį, jei kada oralinio sekso metu jis paprašys to paties. Jam tai suteiks nepakartojamų pojūčių, todėl nustebink jį ir neprašyta.

Ir vėl lovoje? Jei geismui užplūdus tvardotės, kol nukeliausite iki ištikimosios lovos, nusiteik ponios monotonijos apsilankymui. Spontaniškas seksas netikėtose vietose gali būti kur kas aistringesnis! Išbandyk virtuvinio stalo ar palangės tvirtumą! Pamatysi, patiks ir tau, ir jam.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Moterų išlaikytinis atskleidė triukus, kuriais vilioja vienišas turtuoles (2)

35 metų Justinas dešimt metų žaidė su gyvenimu. Alkoholis, azartiniai žaidimai, milijoninės aferos, narkotikai — pasaulis sukosi beprotišku greičiu ir galop šveitė vaikiną į bedugnę. Bet juk galima gyventi patiklių moterų sąskaita!

10 frazių, kurių vaikinui geriau nesakyti (1)

Santykių ekspertai kala: jei nori, kad viskas būtų rimta, nieko neslėpk, nes išsikalbėti būtina, santykiai negali būti grįsti melu. Taip, tiesa. Tačiau išsikalbėti nereiškia pliaukšti, kas tik užplaukia. Štai šių 10 frazių jam verčiau nesakyk.

Sužinok, ar būsite pora kaip tvora

Pripažink, juk esi sudariusi sąrašą reikalavimų, kuriuos keli potencialiam kandidatui į tuos vienintelius. Pavyzdžiui, jis turi būti aukštas, pasitikintis savimi, bet ne arogantiškas, susitelkęs ir ne isterikas, jam turi patikti gyvūnai...

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.