Ko tikėtis iš vyro pagal jo Zodiako ženklą

 (3)
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Tikriausiai nepameluosime sakydamos, kad kiekvienai moteriai santykiuose vienas svarbiausių dalykų – visiškas pasitikėjimas savo antrąja puse, tame tarp ir jo ištikimybė. Būtent apie tai šį kartą ir kalbame. Ko ištikimybės srityje galima tikėtis iš skirtingų Zodiako ženklų?

Vyras Svarstyklės – nors iš visų Zodiako ženklų labiausiai vertina moters grožį, tačiau iš prigimties yra ištikimas ir vargu ar rizikuos gerais santykiais dėl kažkokios intrigos.

Vyras Skorpionas – aistringas, ryškus, impulsyvus ir mėgstantis būti dėmesio centre, tačiau dėl to nereikėtų jaudintis. Jeigu Skorpioną tenkina santykiai su mylima moterimi, jis bus ištikimas jai. Kitas dalykas, jeigu jam stigs intymaus artumo arba jis norės atkeršyti.

Vyras Šaulys – lengvai pasiduoda pagundai. Graži, įdomi moteris be didelių pastangų gali suvilioti tokį vyrą, o vienos nakties seksas Šauliui dažnas ir nieko nereiškiantis dalykas.

Vyras Ožiaragis – iš prigimties labai ištikimas vyras. Ožiaragio mintys nuolat sukasi apie darbą arba apie tai, kaip pagerinti materialinę padėtį ir tos mintys neapleidžia jo net lovoje su mylima moterimi, tad neištikimybei čia tiesiog nebelieka vietos.

Vyras Vandenis – labai mėgstantis bendrauti ir, būdamas itin smalsus, dažnai susiduria su įvairiomis pagundomis. Tačiau jį labiau vilioja tiesiog bendravimas nei poreikis „pasukti į kairę“. Tačiau esant abipusiam susidomėjimui, suprantama jis neatsisakys pagundos.

Vyras Žuvys – gali nuoširdžiai ir giliai mylėti moterį, bet ir būti jai neištikimas. Žuvys pasirengusios plaukti prie kiekvieno patikusio jam moteriškos lyties žvejo. Tačiau šeimos Žuvys praktiškai nepalieka niekada.

Vyras Avinas – gana nepastovi asmenybė. Atvira dekoltė, gilus skeltukas ar mini sijonėlis ir Avino ženklo vyras tavo. Šie vyrai labai azartiški ir net labai stiprūs jausmai nesutrukdys užmegzti naujus, kad ir trumpalaikius romanus.

Vyras Jautis – suprantama neliks nepastebėjęs gražios merginos, bet jis tikrai ne iš tų, kurie viską pamiršę pameta galvą ir bėga iš paskos.

Vyras Dvynys – labai bendraujantis ir komunikabilus, o tai neretai pasibaigia momentiniu flirtu, tačiau spontaniški intymūs santykiai jam niekada nebus pirmoje vietoje, todėl į neištikimybę juos pastūmėti gali tik nuovargis arba monotoniški santykiai.

Vyras Vėžys – jam santykiuose svarbiausia dvasinis ryšys su mylima moterimi. Vėžio ženklo vyrai retai kada būna neištikimi. Jie labai mėgsta pagyrimus ir komplimentus. Jeigu Vėžys ir ryžtasi neištikimybei, tai tik tuomet, kai visiškai nusivilia savo mylimąja ir jau pasirengęs naujiems santykiams.

Vyras Liūtas – savimyla, kuris mėgsta būti tiek gražių, brangių daiktų, tiek ir gražių, ryškių moterų aplinkoje. Liūtas visada išsirenka tai, kas geriausia, tad jei jis išsirinks savąją „liūtę“, tai bus jai ištikimas.

Vyras Mergelė – vienas ištikimiausių ir labiausiai atsidavusių Zodiako ženklų. Būtent Mergelės ženklo vyrai niekada nepasiduos pirmos sutiktos gražuolės kerams. Jei Mergelė ir ryšis neištikimybei, tai tam tikrai turės būti rimtos priežastys. Reguliarus seksas, meilė, namų jaukumas ir šio ženklo vyras visada bus ištikimas.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Moterų išlaikytinis atskleidė triukus, kuriais vilioja vienišas turtuoles (2)

35 metų Justinas dešimt metų žaidė su gyvenimu. Alkoholis, azartiniai žaidimai, milijoninės aferos, narkotikai — pasaulis sukosi beprotišku greičiu ir galop šveitė vaikiną į bedugnę. Bet juk galima gyventi patiklių moterų sąskaita!

10 frazių, kurių vaikinui geriau nesakyti (1)

Santykių ekspertai kala: jei nori, kad viskas būtų rimta, nieko neslėpk, nes išsikalbėti būtina, santykiai negali būti grįsti melu. Taip, tiesa. Tačiau išsikalbėti nereiškia pliaukšti, kas tik užplaukia. Štai šių 10 frazių jam verčiau nesakyk.

Sužinok, ar būsite pora kaip tvora

Pripažink, juk esi sudariusi sąrašą reikalavimų, kuriuos keli potencialiam kandidatui į tuos vienintelius. Pavyzdžiui, jis turi būti aukštas, pasitikintis savimi, bet ne arogantiškas, susitelkęs ir ne isterikas, jam turi patikti gyvūnai...

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.