Ko iš sekso tikisi skirtingo amžiaus vyrai

 (18)
Vyrams reikia tik sekso? Galbūt, bet metams bėgant – vis kitokio. Tai, ko jis trokšta būdamas 20-metis, gali visai nevilioti sulaukus 40-ties!
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

20-30 metų: seksualinių eksperimentų laikotarpis

Jis jaunas, žavus, pasitikintis savimi, o testosterono audros verčia norėti sekso daug ir nuolatos. Keli kartai per vieną naktį? Prašom! Jokių problemų! Ir merginai net nereikės įdėti pernelyg daug pastangų – svarbiausia, norėk to taip pat, kaip ir jis.

Šiame amžiuje vyrams lovoje norisi išbandyti kuo daugiau. Matyt dėl to, kad sekso kokybė jiems asocijuojasi su kiekybe ir įvairove. Ir tik vėliau ateina supratimas, kad geram seksui visai nereikia 15 sudėtingiausių kamasutros pozų. Būtent klaidingi įsitikinimai ir yra viena didžiausių seksualinio gyvenimo kliūčių šiame amžiaus tarpsnyje: dauguma jaunų vyrukų seksą tapatina su pornografiniuose filmuose matytais vaizdais. Deja realybė ir filmas dažniausiai skiriasi kaip diena ir naktis!

30-45 metų: mažiau sekso, daugiau jausmų

Sekso gurmanai – taip galima būtų pavadinti tokio amžiaus vyrus. Jie turi pakankamai patirties, jau žino, ko lovoje tikisi iš savo moters ir ką gali duoti jai patys. Jie vis dar seksualinio aktyvumo viršūnėje, bet dabar kiekybė užleidžia vietą kokybei – kam mylėtis penkis kartus per naktį, jei galima tai padaryti vieną kartą, bet taip, kad po sekso nebesinorėtų nieko.

Kaip ir dera gurmanams, šiems vyrams neužtenka didelės sočios bet kur ir bet kaip patiektos porcijos – jie nori, kad tai džiugintų ne tik jų kūną, bet ir akis bei sielą. Didelis biustas ir dailus užpakaliukas – gerai, bet to negana. Norėtųsi, kad ir pabudus ryte būtų apie ką pasikalbėti.

Sekso svarba, žinoma, niekur nedingsta, tačiau daugiau vietos atsiranda emociniam ryšiui, kuris nebuvo toks svarbus jaunesniame amžiuje. Poros, kurias siejo tik seksas, šiame amžiaus tarpsnyje paprastai išyra. Ir priešingai – tos, kurios turi daug bendrų vertybių, dar labiau sustiprėja ir neretai išgyvena antrąjį medaus mėnesio laikotarpį.

Kadangi noras eksperimentuoti nebėra toks stiprus, kartu gyvenančioms poroms labai svarbu pasistengti išvengti rutinos – bent kartą per mėnesį išbandykite kokią nors naują sekso pozą ar pasirinkite įdomesnę, ekstremalesnę vietą.

45 metų ir vyresni: artinasi krizė

Sekso reikia, bet ir pastangų tenka įdėti tikrai daugiau, nei prieš 20 metų. Penktąją dešimtį įpusėję ir bebaigiantys vyrai retai kada trokšta greitukų lifte ar ant galinės mašinos sėdynės – jiems reikia jaukios aplinkos, kuri leistų atsipalaiduoti, persijungti, palengva įkaisti. Svarbu ir tai, kaip jie praleido dieną – ar niekas jų nesuerzino, neišvargino. Įvairios problemos labai veikia jų lytinę funkciją. Jei dvidešimtmetį sujaudintų ir apsinuoginusios merginos nuotrauka, tai sulaukus penkiasdešimtiems tokios reakcijos tikėtis neverta. Visų pirma, nuogumas tokiame amžiuje tikrai nebestebina, antra – dėl amžiaus seksualinės organizmo reakcijos gerokai sulėtėja.

Dažnam tokio amžiaus vyrui prasideda vadinamoji „vidurio amžiaus“ krizė – jie pradeda dairytis į jaunesnes, daugiau malonumų galinčias suteikti moteris. Bent jau jiems taip atrodo. Dėl sumažėjusio lytinio gyvenimo aktyvumo ir atsiradusio nuobodulio pasąmonėje vyrai neretai kaltina savo senąsias, patrauklumą praradusias moteris ir tikisi, kad nauji vėjai jų gyvenime sugrąžins tai, kas prarasta. Ir iš tiesų – naujumas gali kuriam laikui atgaivinti lytinę tokių vyrų funkciją, tačiau pamažu viskas grįžta į savas vietas.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Moterų išlaikytinis atskleidė triukus, kuriais vilioja vienišas turtuoles (2)

35 metų Justinas dešimt metų žaidė su gyvenimu. Alkoholis, azartiniai žaidimai, milijoninės aferos, narkotikai — pasaulis sukosi beprotišku greičiu ir galop šveitė vaikiną į bedugnę. Bet juk galima gyventi patiklių moterų sąskaita!

10 frazių, kurių vaikinui geriau nesakyti (1)

Santykių ekspertai kala: jei nori, kad viskas būtų rimta, nieko neslėpk, nes išsikalbėti būtina, santykiai negali būti grįsti melu. Taip, tiesa. Tačiau išsikalbėti nereiškia pliaukšti, kas tik užplaukia. Štai šių 10 frazių jam verčiau nesakyk.

Sužinok, ar būsite pora kaip tvora

Pripažink, juk esi sudariusi sąrašą reikalavimų, kuriuos keli potencialiam kandidatui į tuos vienintelius. Pavyzdžiui, jis turi būti aukštas, pasitikintis savimi, bet ne arogantiškas, susitelkęs ir ne isterikas, jam turi patikti gyvūnai...

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.