Ko geriau nerodyti ir nesakyti vyrui lovoje?

 (30)
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Kaip sureaguotum, jei šalia gulintis pusnuogis vyrukas leptelėtų: „Tu – geriausia iš visų!“ Lyg ir komplimentas, bet labai jau slidus, juk nori nenori peršasi klausimas „O iš kelių?“ Patikėk, mes taip pat kartais leptelėjame tai, ko garsiai geriau nesakyti, arba padarome tai, ko nevertėtų daryti.

„O gal geriau tiesiog apsikabinkim ir pagulėkim?“ Frazė žudikė, galinti užmušti bet kokią aistrą! Na, tiesiog pabandyk įsijausti į savo vyro vaidmenį. Tu seksualiai prie jo glaustaisi, akivaizdžiai rodai, kaip jo geidi, o jam nė motais. Turbūt 99% moterų kaip mat įsižeistų ir paskelbtų kelių dienų nekalbadienį. Arba dar blogiau – pradėtų tiradą „Tu manęs nemyli, tu manęs nenori...“ Kodėl jis turėtų reaguoti kitaip?

„Nieko baisaus, gal kitą kartą“. Patikėk, nesėkmės lovoje taip kerta vyrams per savimeilę, kad oi oi oi! Ir tavo užuojauta gali priversti jį pasijusti dar menkavertiškiau. Nepulk jo guosti. Geriau nukreipk tinkame linkme. Na, nepavyko pasiekti finišo... Bet ar tai priežastis sustoti? Paimk jo ranką ir švelniai perbrauk per jautriausias savo kūno vieteles, parodydama, kad nenori sustoti... Leisk jam matyti, kaip tave jaudina jo prisilietimai! Ne kitą kartą, o dabar!

„Mhm, aš pagulėsiu, o tu ten jau pats“. Na gerai, vargu ar kuri ištartų tokius žodžius garsiai, bet tą patį (beje, ne taip jau retai) pasakome veiksmais! Atsiguli ant nugaros ir lauki, kol tavo vyrukas pasidarbuos, pati nepakrutindama nė raumenėlio. Įdomu, kaip pati sureaguotum į tokį jo abejingumą.

„Tik ne manyje!“ Na, pati pagalvok: jis jau prie pat finišo linijos, o tu drėbteli tokią frazę. Nei tęsti, nei baigti... Jei jau turi griežtų nusistatymų šiuo klausimu, užsimink apie tai dar prieš seksą. Jei tau nepatinka tik baigimas ant kažkurios kūno vietos, gali gražiai nurodyti, kokios vietos tau priimtinesnės, pavyzdžiui, „Norėčiau, kad pabaigtum ant mano krūtinės“.

„O dabar pasikalbėkime“. Taip jau yra, kad dauguma moterų po fizinio kontakto pajaučia ir stiprų emocinį ryšį, todėl norisi pasiglaustyti, pasikalbėti... Vyrams tas emocinis artumas dažniausiai ne toks svarbus, todėl nenustebk, jei jis patenkintas tiesiog išsities lovoje ar įsijungs televizorių. Laviruok situacijoje! Neversk jo atvirauti ir kalbėti apie jausmus. Geriau seksualiai pamurk, kaip tau patiko tai, ką jis darė ir kaip norėtum tai pakartoti. Va tokie pokalbiai jam tikrai patiks!

„Ar tau patiko?“ Jeigu jis baigė – vargu ar jam galėjo nepatikti. O ir šiaip, kokio atsakymo tikiesi į šį klausimą? Juk tikrai ne neigiamo! Jeigu jau labai nori išgirsti komplimentų savo adresu, pabandyk išprovokuoti jį pati sakydama komplimentus: „Žinai, tas judesiukas, kai tu... Tai buvo VAU!“

„Taip, man buvo gerai“ - pamelavai eilinį kartą nesulaukusi orgazmo. Na, tuomet ir kitą kartą nusiteik tokiam pačiam scenarijui. Tiesiai šviesiai rėžti, kad jis tavęs nepatenkina, tikrai nemalonu, bet to ir nebūtina daryti! Geriau parodyk, kas suteiktų tau malonumą! Jis baigė anksčiau, nei tu? Bet juk seksas nebūtinai ties tuo turi sustoti! Neabejojame, kad jis turi miklius pirštus, kuriais gali pasinaudoti, tik užsimink, o ne tylėk!

„Tai tikrai ne tai, ko aš tikėjausi“ - dar vieni žodžiai, kurių dažniausiai garsiai neištariame, bet nevengiame parodyti savo elgesiu. Nepasitenkinimo demonstravimas naudos tikrai neatneš. Griebkis naujos taktikos: perimk iniciatyvą į savo rankas ir rodyk, kas tave labiausiai užveda! Geriausias gidas po tavo kūną - tavo reakcija į prisilietimus. Leisk jam aiškiai suprasti, kas teikia tau malonumą ir patikėk, jis tikrai pasistengs padaryti viską, kad iš tavo lūpų vėl išgirstų aistringas dejones.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Moterų išlaikytinis atskleidė triukus, kuriais vilioja vienišas turtuoles (2)

35 metų Justinas dešimt metų žaidė su gyvenimu. Alkoholis, azartiniai žaidimai, milijoninės aferos, narkotikai — pasaulis sukosi beprotišku greičiu ir galop šveitė vaikiną į bedugnę. Bet juk galima gyventi patiklių moterų sąskaita!

10 frazių, kurių vaikinui geriau nesakyti (1)

Santykių ekspertai kala: jei nori, kad viskas būtų rimta, nieko neslėpk, nes išsikalbėti būtina, santykiai negali būti grįsti melu. Taip, tiesa. Tačiau išsikalbėti nereiškia pliaukšti, kas tik užplaukia. Štai šių 10 frazių jam verčiau nesakyk.

Sužinok, ar būsite pora kaip tvora

Pripažink, juk esi sudariusi sąrašą reikalavimų, kuriuos keli potencialiam kandidatui į tuos vienintelius. Pavyzdžiui, jis turi būti aukštas, pasitikintis savimi, bet ne arogantiškas, susitelkęs ir ne isterikas, jam turi patikti gyvūnai...

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.