Ko bijo vyrai?

 (1)
Pasitikėjimo savimi krizių pasitaiko net didžiausiems kietuoliams. Ir tu, tik tu gali padėti jiems jas įveikti. Dėl ko dažniausia kremtasi mūsų mylimieji?
© Žurnalas "Cosmopolitan"

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Dėl gelbėjimosi ratų ant pilvo. Nepamiršk jam žerti komplimentų, bet nepersistenk. Tarkim, kai jis rengsis, nužvelk jį – taip, kad pamatytų tavo susižavėjusį žvilgsnį.

Dėl erekcijos. Maudamasis prezervatyvą vaikinas dažnai netenka erekcijos? Greičiausia dėl to, jog reikia pertraukti veiksmą. Tad kitąsyk iš anksto išimk prezervatyvą iš pakuotės ir padėk šalia drauge su lubrikantu. Kai pamatysi, kad vaikinas jau pasirengęs, išsitepk delną lubrikantu ir stimuliuok varpą tuo pat metu maudama ant jos prezervatyvą. Vėliau paglamonėk liežuviu jo riešutėlius – jei gali, tuo pat metu išlaikydama akių kontaktą.

Dėl penio dydžio. Ne, nereikia į jį kreiptis Jūsų karališkoji didenybe. Pakaks leisti jam suprasti, kad jis tave patenkina. Jei mylimojo gabaritai, deja, išties ne itin įspūdingi, išmėgink šį triuką: kai mylėsitės Šuniukų poza, palenk krūtinę žemyn prie čiužinio. Taip sudarysi statesnį kampą, ir vaikinas galės įsiskverbti giliau bei stimuliuoti tašką G. Jei mylimasis vistiek smarkiai dėl savo mažiuko kompleksuoja, švelniai jį nuramink: užtat jis ne tik greičiau sukietėja, bet ir ilgiau toks išlieka. Ir apskritai moters pasitenkinimas priklauso ne tik nuo dydžio, o nuo visko, kas vyksta lovoje.

Dėl gebėjimų. Ne visada net aistringiausi žaidimai baigiasi didžiojo O fejerverkais. Bet jei nuolat apsimetinėdama dejuosi, mylimojo atžvilgiu elgsiesi negarbingai. Juk taip jis niekada nesužinos, kas tave iš tiesų kaitina. Būtų kur kas geriau, jei paaiškintum, kad jautiesi puikiai, tik šįkart tavo kūnas tiesiog vangiai reaguoja į jo glamones.

Dėl absoliučios lyderystės. Niekada savęs neklausei, kodėl jis taip stengiasi dėl tavęs lovoje, kad nesustodamas gali prakaituoti tris valandas, kol galop krinta iš nuovargio? Manai, tau labai pasisekė? Truputį klysti: vaikinas tiesiog nori būti geriausias meilužis per visą tavo sekso istoriją. Jis trokšta būti būtent tas, kuris pirmas sumąstė tave pabučiuoti kaip tik į tą vietą ar paglamonėti kaip tik taip. Ir jis kankinasi, nes nežino, ar nenuvilia tavo lūkesčių, ar pranoksta ankstesnius partnerius. Leisk jam manyti, kad ir nenuvilia, ir pranoksta. Nejau tau sunku?

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Moterų išlaikytinis atskleidė triukus, kuriais vilioja vienišas turtuoles (2)

35 metų Justinas dešimt metų žaidė su gyvenimu. Alkoholis, azartiniai žaidimai, milijoninės aferos, narkotikai — pasaulis sukosi beprotišku greičiu ir galop šveitė vaikiną į bedugnę. Bet juk galima gyventi patiklių moterų sąskaita!

10 frazių, kurių vaikinui geriau nesakyti (1)

Santykių ekspertai kala: jei nori, kad viskas būtų rimta, nieko neslėpk, nes išsikalbėti būtina, santykiai negali būti grįsti melu. Taip, tiesa. Tačiau išsikalbėti nereiškia pliaukšti, kas tik užplaukia. Štai šių 10 frazių jam verčiau nesakyk.

Sužinok, ar būsite pora kaip tvora

Pripažink, juk esi sudariusi sąrašą reikalavimų, kuriuos keli potencialiam kandidatui į tuos vienintelius. Pavyzdžiui, jis turi būti aukštas, pasitikintis savimi, bet ne arogantiškas, susitelkęs ir ne isterikas, jam turi patikti gyvūnai...

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.