Klausk jo drąsiai!

 (8)
Tradiciškai: tavo klausimai – Manfredo atsakymai.
© Žurnalas "Cosmopolitan"

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

K: Kodėl kai kurie vyrai nenoriai bendrauja su jaunesnėmis panelėmis? (Panele)

Manfredas: Neparašei, kokį amžiaus skirtumą turi omenyje. Jeigu tu – žymiai jaunesnė, tarkime, tau aštuoniolika, o vaikinui – dvidešimt aštuoneri, tikėtina, kad nesutampa judviejų interesai, požiūris. Vyrukas tiesiog nori išvengti nesusipratimų – vargu, ar judu sukursite gražius ilgalaikius santykius.

Kita vertus, jeigu tarp judviejų – nedidelis amžiaus skirtumas, tiesiog susidūrei su netinkamais vyrukais. Nekreipk į juos dėmesio ir dairykis toliau – jie patys nežino, ką praranda.

K: Ar apsvaigęs nuo alkoholio vyras gali vėliau patirti orgazmą? (E.)

Manfredas: Ne tik gali, bet taip dažniausiai ir nutinka. Nenustebk, jeigu orgazmo jis apskritai nepatirs.

K: Ar nepasirodysiu pernelyg lengvai pasiekiama permiegojusi su vaikinu per antrąjį mudviejų pasimatymą? (Rugilė)

Manfredas: Na, mažai tikėtina, kad mylėsitės tik po vedybų. Nėra griežtai nustatyta, per kelintą pasimatymą galima mylėtis. Daugeliu atvejų viskas priklauso nuo aplinkybių: jeigu primygtinai reikalauji sekso ar atvirai parodai, kaip to nori, vaikinas gali manyti, kad taip elgiesi su visais. Tačiau jeigu subtiliai flirtuosi ir leisi įvykiams klostytis natūraliai, gali mylėtis kad ir per antrąjį pasimatymą. Tik nepulk vaikinui ant kaklo pati – leisk jam tave sugundyti.

K: Ar vaikinai, kurie mylėdamiesi naudoja prezervatyvą, jaučia mažesnį malonumą? (Agneta)

Manfredas: Sakoma: kaip pasiklosi, taip išmiegosi. Jeigu nuo pat draugystės pradžios jo reikalausi turtus slėpti prezervatyvu, vaikinas įpras ir jaus tokį pat malonumą kaip ir mylėdamasis be prezervatyvo. Kita vertus, jeigu tu jam – toli gražu ne pirmoji, ir su visomis eksėmis vaikinas praktikavo natūralesnes apsaugos priemones, tikėtina, kad tavasis eržilas spyriosis ir prunkš išvydęs prezervatyvą. Paaiškink, kaip svarbu saugotis. Ne tik nepageidaujamo nėštumo, bet ir ligų.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Profesionalo patarimai vyrams, kaip tinkamai prižiūrėti barzdą

Rūpintis savo išvaizda – kiekvieno prioritetas. Vyrų tam skiriančių laiko ir pinigų, su kiekviena diena, vis daugiau. Tačiau į ką privalu atkreipti dėmesį? Kokių klaidų nedaryti ir kokiais patarimais remtis, kad plaukai ir barzda būtų nepriekaištingos būklės?

Aistringa Paco Rabanne naujiena JAM – paverk jį saldžiausių tavo svajonių kūrėju

Mados namai „Paco Rabanne“ visada stebina, nes laužo nusistovėjusias taisykles ir tradicijas. Jie perteikia laikmečių dvasią tik tam, kad būtų avangardiški. Jie sumaniai ir ironiška provokuoja, kaip ir jų įkūrėjas. Jų kvapai visada šokiruoja ir yra nestandartiniai – kaip ir naujausias jų kūrinys intriguojančiu pavadinimu – „Pure XS“.

Manai atspėsi, kiek šiam gražuoliui metų? Klysti! (4)

Iš pirmo žvilgsnio iš Singapūro kilusiam modeliui Chuando Tanui duotum iki 30 metų. Šis vyras vienas retųjų, kuriems pavyko pažaboti bėgančius metus.