Klausk jo drąsiai!

 (8)
Tradiciškai: tavo klausimai – Manfredo atsakymai.
© Žurnalas "Cosmopolitan"

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

K: Kodėl kai kurie vyrai nenoriai bendrauja su jaunesnėmis panelėmis? (Panele)

Manfredas: Neparašei, kokį amžiaus skirtumą turi omenyje. Jeigu tu – žymiai jaunesnė, tarkime, tau aštuoniolika, o vaikinui – dvidešimt aštuoneri, tikėtina, kad nesutampa judviejų interesai, požiūris. Vyrukas tiesiog nori išvengti nesusipratimų – vargu, ar judu sukursite gražius ilgalaikius santykius.

Kita vertus, jeigu tarp judviejų – nedidelis amžiaus skirtumas, tiesiog susidūrei su netinkamais vyrukais. Nekreipk į juos dėmesio ir dairykis toliau – jie patys nežino, ką praranda.

K: Ar apsvaigęs nuo alkoholio vyras gali vėliau patirti orgazmą? (E.)

Manfredas: Ne tik gali, bet taip dažniausiai ir nutinka. Nenustebk, jeigu orgazmo jis apskritai nepatirs.

K: Ar nepasirodysiu pernelyg lengvai pasiekiama permiegojusi su vaikinu per antrąjį mudviejų pasimatymą? (Rugilė)

Manfredas: Na, mažai tikėtina, kad mylėsitės tik po vedybų. Nėra griežtai nustatyta, per kelintą pasimatymą galima mylėtis. Daugeliu atvejų viskas priklauso nuo aplinkybių: jeigu primygtinai reikalauji sekso ar atvirai parodai, kaip to nori, vaikinas gali manyti, kad taip elgiesi su visais. Tačiau jeigu subtiliai flirtuosi ir leisi įvykiams klostytis natūraliai, gali mylėtis kad ir per antrąjį pasimatymą. Tik nepulk vaikinui ant kaklo pati – leisk jam tave sugundyti.

K: Ar vaikinai, kurie mylėdamiesi naudoja prezervatyvą, jaučia mažesnį malonumą? (Agneta)

Manfredas: Sakoma: kaip pasiklosi, taip išmiegosi. Jeigu nuo pat draugystės pradžios jo reikalausi turtus slėpti prezervatyvu, vaikinas įpras ir jaus tokį pat malonumą kaip ir mylėdamasis be prezervatyvo. Kita vertus, jeigu tu jam – toli gražu ne pirmoji, ir su visomis eksėmis vaikinas praktikavo natūralesnes apsaugos priemones, tikėtina, kad tavasis eržilas spyriosis ir prunkš išvydęs prezervatyvą. Paaiškink, kaip svarbu saugotis. Ne tik nepageidaujamo nėštumo, bet ir ligų.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Moterų išlaikytinis atskleidė triukus, kuriais vilioja vienišas turtuoles (2)

35 metų Justinas dešimt metų žaidė su gyvenimu. Alkoholis, azartiniai žaidimai, milijoninės aferos, narkotikai — pasaulis sukosi beprotišku greičiu ir galop šveitė vaikiną į bedugnę. Bet juk galima gyventi patiklių moterų sąskaita!

10 frazių, kurių vaikinui geriau nesakyti (1)

Santykių ekspertai kala: jei nori, kad viskas būtų rimta, nieko neslėpk, nes išsikalbėti būtina, santykiai negali būti grįsti melu. Taip, tiesa. Tačiau išsikalbėti nereiškia pliaukšti, kas tik užplaukia. Štai šių 10 frazių jam verčiau nesakyk.

Sužinok, ar būsite pora kaip tvora

Pripažink, juk esi sudariusi sąrašą reikalavimų, kuriuos keli potencialiam kandidatui į tuos vienintelius. Pavyzdžiui, jis turi būti aukštas, pasitikintis savimi, bet ne arogantiškas, susitelkęs ir ne isterikas, jam turi patikti gyvūnai...

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.