Klausk jo drąsiai

 (6)
Šįkart Manfredas tau atsako, kodėl neverta provokuoti draugų ir įtarinėti vaikinų nebūtais dalykais.
© Žurnalas "Cosmopolitan"

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

K: paskutiniu metu kasnakt, kai jau miegu, sulaukiu provokuojančių žinučių iš seniai pažįstamo draugo, pavyzdžiui: „Geidžiu tavęs ir labai noriu susitikti.“ Abu turime antrąsias puses ir iki šiol bendraudavome tik draugiškai, todėl toks jo elgesys stebina. Dar labiau stebina tai, jog ryte atrašiusi į žinutes, atsakymo sulaukiu tik naktį. Kaip suprasti tokį elgesį? Parašė Ema

Manfredas: akivaizdu, jog antroji pusė šiam vyrukui nesuteikia visko, apie ką jis svajoja. Mažai tikėtina, kad jis žinutes tau siunčia netyčia, neva supainiojęs numerius. Labiau tikėtina, kad drąsos prisipažinti tau jaučiąs daugiau nei tik draugiškus jausmus jis įgauna tik naktį – žino, jog tu vis tiek miegosi ir neatrašysi.

Nepaminėjai, kokio turinio atsakymus siunti šiam vaikinui rytą. Itin draugiškas ir mielas atsakymas suteikia jam pretekstą ir toliau siautėti naktį, taigi nenustebk tapusi šio vyruko fantazijų objektu.

Išskirtinis dėmesys yra malonu, tačiau pagalvok, ar tikrai nori griauti, šiuo atveju, keturių žmonių santykius: juk, kaip minėjai, abu turite antrąsias puses. Apsvarstyk galimas tokių naktinių žaidimų pasekmes.

K: Draugaujame su vaikinu dvejus metus. Pirmą kartą per šį laiką buvau mėnesiui išvykusi, visu kitu metu net su draugėmis niekur neišeidavau – visuomet ir visur buvome kartu su mylimuoju. Visgi pastarasis vaikino elgesys man sukėlė daug dvejonių dėl mudviejų ateities: tą mėnesį, kai buvau išvykusi, jis linksminosi su ne itin geros reputacijos kompanija, neatsiliepdavo į mano skambučius. Kai bandau su vaikinu pasikalbėti apie man nerimą keliančius dalykus, jis mane kaltina karštakošiškumu. Kaip turėčiau elgtis? Parašė Jolanta

Manfredas: Akivaizdu, kad judu iš santykių tikitės skirtingų dalykų: tu nori stačia galva nerti į šeimyninį gyvenimą – net draugėms laiko neturi. Tuo tarpu vaikino gyvenime šiuo metu yra keletas svarbių dalykų: santykiai, draugai, ir, ko gero, pomėgiai. Kol kas visi vienodai svarbūs, tačiau tikėtina, kad ateityje prioritetai keisis tavo naudai.

Mėnesio išsiskyrimas ir nuotykiai su draugais tik patvirtino tai, jog vaikinui kartais beprotiškai norisi pabūti išskirtinai vyriškoje kompanijoje. Neribokite laisvės tol, kol pasitikite vienas kitu. Juo labiau, neaukok sau svarbių dalykų vien dėl santykių: neabejoju – leisti laiką su draugėmis taip pat smagu, kaip ir su vaikinu!

K: Mus su vaikinu skiria atstumas: aš gyvenu Lietuvoje, jis – Anglijoje. Susisiekiame kasdien, susitinkame taip pat pakankamai dažnai (kartą per mėnesį ar kiek rečiau). Tačiau manęs neapleidžia nuojauta, kad jis gyvena dvigubą gyvenimą, nes vakarais dingsta lyg į balą. Teisinasi tuo, jog sportuoja ar dirba viršvalandžius, o savaitgaliais anksti gulasi į lovą ir išjungia telefoną – esą nori nuo visko pailsėti ir atsipalaiduoti. Manau, faktai – akivaizdūs jo neištikimybei pagrįsti. Norėčiau padaryti jam staigmeną ir nuskristi pas jį iš anksto nepranešusi, tačiau bijau, kad liksiu įskaudinta užtikusi jį su kita mergina. Ar turėčiau skubinti įvykius ir pati išsiaiškinti mylimojo nuotykius, ar laukti, kol jam prabils sąžinė? Parašė Goda

Manfredas: santykiai per atstumą reikalauja daug pastangų. Retai girdi, dar rečiau matai, jus skiria tūkstančiai kilometrų – pretekstų neištikimybės scenarijams prisigalvoti daugybė. Privalai būti stipri ir iš visų jėgų stengtis mažinti įtarumą. Kita vertus, jeigu santykiai grindžiami vien nepasitikėjimu, galbūt neverta jų tęsti?

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Moterų išlaikytinis atskleidė triukus, kuriais vilioja vienišas turtuoles (2)

35 metų Justinas dešimt metų žaidė su gyvenimu. Alkoholis, azartiniai žaidimai, milijoninės aferos, narkotikai — pasaulis sukosi beprotišku greičiu ir galop šveitė vaikiną į bedugnę. Bet juk galima gyventi patiklių moterų sąskaita!

10 frazių, kurių vaikinui geriau nesakyti (1)

Santykių ekspertai kala: jei nori, kad viskas būtų rimta, nieko neslėpk, nes išsikalbėti būtina, santykiai negali būti grįsti melu. Taip, tiesa. Tačiau išsikalbėti nereiškia pliaukšti, kas tik užplaukia. Štai šių 10 frazių jam verčiau nesakyk.

Sužinok, ar būsite pora kaip tvora

Pripažink, juk esi sudariusi sąrašą reikalavimų, kuriuos keli potencialiam kandidatui į tuos vienintelius. Pavyzdžiui, jis turi būti aukštas, pasitikintis savimi, bet ne arogantiškas, susitelkęs ir ne isterikas, jam turi patikti gyvūnai...

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.