Klausk jo drąsiai!

 (4)
Manfredas gvildena tavo lovos dilemas ir pataria, kada geriau nerengti staigmenų vaikinams.
© Žurnalas "Cosmopolitan"

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

K: vaikinas nerimauja, kad sekso metu pasiekia kulminaciją man nė nespėjus įsiaudrinti. Kaip galėčiau jam padėti atitolinti orgazmą? Parašė Agneta

Manfredas: nepaminėjai, ar seniai judu drauge. Jeigu tai – judviejų pirmieji meilės seansai, natūralu, jog vaikinas labai jaudinasi ir stengiasi tave sužavėti. Šios pastangos sukelia daug streso, todėl dažnai baigiasi per greitai – jis lieka sutrikęs, tu – nepatyrusi orgazmo. Kuo dažniau mylėsitės, tuo greičiau pagerės situacija.

Jeigu judu draugaujate jau seniai, praverstų atvirai pasikalbėti – pasakyk jam, kad nepaisant greitų sekso sesijų vis tiek jį myli. Tuo tarpu kai mylėsitės, darykite pertraukas: prašyk vaikino kiek atsitraukti pajutus artėjantį orgazmą. Pagulėkite ramiai, giliai kvėpuokite ir vėl tęskite meilės seansus.

K: pastebėjau, kad vaikinai išsigąsta merginų, kurios, sulaukusios 18-os ar 20-ties metų, dar nėra turėjusios lytinių santykių. Kodėl taip yra? Parašė K

Manfredas: tarp vyrų sklando daug patikrintų ir nepatikrintų mitų apie lytinių santykių dar neturėjusias merginas: pirmieji meilės žaidimai joms būna nemalonūs bei skausmingi, merginos pernelyg prisiriša prie pirmojo lovos partnerio. Ar šie mitai teisingi, spręsk pati. Tačiau vyrai jais šventai tiki ir tai juos gąsdina. Jokiu būdu per pirmąjį pasimatymą nepasakok vaikinui apie savo patirties stoką – ne tik dėl to, kad jis gali išsigąsti nekaltos merginos, bet ir dėl to, kad intymius dalykus verčiau laikyti paslaptyje tol, kol judviejų pasimatymai taps kiek rimtesni. O tada ir nekaltumo problemos ne taip gąsdins.

K: ruošiu staigmeną vaikinui, su kuriuo bendraujame ne itin ilgai. Kadangi labai gerai nespėjau jo pažinti, paprašiau mylimojo geriausio draugo atskleisti, kokį maistą ir muziką mano vaikinas mėgsta labiausiai. Ar gali būti, kad vaikino geriausias draugas išduos mano ketinimus ir mylimasis supyks? Parašė Vaiva

Manfredas: protingas vaikinas neturėtų išduoti paslapčių, taigi nesibaimink. Kita vertus, nesistenk dažnai rengti vaikinui staigmenų, ypač venk tai daryti santykių pradžioje. Visų pirma, gerai nepažinodama vaikino, rizikuoji nepataikyti net ir išklausinėjusi jo geriausią draugą. Antra, tikriausiai girdėjai, kad vyrai – medžiotojai, jiems labiau patinka pats medžiojimo procesas nei pagautas laimikis. Taigi leisk šiuo procesu rūpintis vaikinui – tegul jis stebina tave maloniomis smulkmenomis. Kitu atveju jis aptings. Atsidėkok tik tuo atveju, kai vaikinas padaro dėl tavęs kažką ypatingo, pavyzdžiui, sulaukusi jo pakvietimo į kiną ar kelionę, iškepk skanų pyragą. Vaikinas ne tik žavėsis tavo pastangomis, bet ir jaus malonumą tave stebinti toliau.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Moterų išlaikytinis atskleidė triukus, kuriais vilioja vienišas turtuoles (2)

35 metų Justinas dešimt metų žaidė su gyvenimu. Alkoholis, azartiniai žaidimai, milijoninės aferos, narkotikai — pasaulis sukosi beprotišku greičiu ir galop šveitė vaikiną į bedugnę. Bet juk galima gyventi patiklių moterų sąskaita!

10 frazių, kurių vaikinui geriau nesakyti (1)

Santykių ekspertai kala: jei nori, kad viskas būtų rimta, nieko neslėpk, nes išsikalbėti būtina, santykiai negali būti grįsti melu. Taip, tiesa. Tačiau išsikalbėti nereiškia pliaukšti, kas tik užplaukia. Štai šių 10 frazių jam verčiau nesakyk.

Sužinok, ar būsite pora kaip tvora

Pripažink, juk esi sudariusi sąrašą reikalavimų, kuriuos keli potencialiam kandidatui į tuos vienintelius. Pavyzdžiui, jis turi būti aukštas, pasitikintis savimi, bet ne arogantiškas, susitelkęs ir ne isterikas, jam turi patikti gyvūnai...

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.