Klausk jo drąsiai!

 (4)
Tavo klausimai – Manfredo atsakymai.
© Žurnalas "Cosmopolitan"

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

K: Nesuprantu vaikinų elgesio: parodę dėmesį, jie visi lyg susitarę dingsta kaip į vandenį. Su vienu vaikinu buvau susitikusi keletą kartų, tačiau dabar jis primena apie save tik retsykiais. Šis vaikinas man patinka ir, regis, aš jam patinku, tačiau niekaip negaliu suprasti tokio jo elgesio.

A: Būna įvairių tokio elgesio priežasčių. Galbūt pasirodei labai reikli ir valdinga mergina: pirmojo pasimatymo metu nederėtų reikšti kategoriškos nuomonės ar užsiminti, kad su tuo vaikinu įsivaizduoji ateitį. Merginų valdingumas ir žūtbūtinis noras suvystyti mus tikrai gąsdina. Kita jo dingimo priežastis gali būti tavo perdėtas noras puikuotis savo pasiekimais, ar, dar blogiau – kalbėti nebūtus dalykus norint palikti kuo geresnį įspūdį. Tokiu elgesiu ne tik nesužavėsi vaikino, bet ir paliksi jam nepatikimos merginos įspūdį. Be to, turėk omenyje, kad iki susipažindamas su tavimi jis turėjo savo gyvenimą, kuris, tikėtina, buvo aktyvus. Todėl natūralu, kad vaikinas negali tau skirti viso savo laiko – skirs jo tuomet, kai turės laisvesnę minutę. Žinau, merginos nuolat trokšta dėmesio, tačiau perdėtas jo reikalavimas mus erzina. Taigi pernelyg nepersistenk. Visais atvejais liaukis analizavusi vaikinų elgesį – kartais mes ir patys nesuprantame to elgesio motyvų. Tiesiog kai atsiras tavo žmogus, viskas klostysis natūraliai ir be didelių pastangų.

K: Pažįstamas vaikinas vengia mano žvilgsnio, kartais net apsimeta, jog manęs nepastebi, ir apskritai tarp mūsų tvyro nepaaiškinama įtampa. Tačiau neretai nenuleisdamas akių spokso į mane iš šono. Tiesa, mudu susitinkame tik draugų kompanijose, niekuomet vienu du. Ar toks jo elgesys reiškia, kad jam patinku, tačiau yra drovus, ar jis šnairuodamas bjaurisi manimi?

A: Įtampa yra nepalyginamai geriau nei visiškas abejingumas: vaikinai tikrai nesivargina stebėti merginos, kuri jiems visiškai nepatinka. Tikėtina, kad šis vaikinas mano, kad esi ne jo nosiai ir bijo būti atstumtas. Jeigu daugiau nebenori žaisto šio žvilgsnių karo, imkis iniciatyvos pati – drąsiai kviesk jį kavos. Tik šįkart pasirūpink, kad šalia nebūtų gausaus būrio draugų. Atvirauti dviese yra lengviau ir paprasčiau.

K: Su vaikinu draugaujame daugiau nei keletą mėnesių, neseniai apsigyvenome kartu. Prieš išvykdamas į komandiruotę užsienyje vaikinas prisipažino mane mylįs. Tiesa, tuo metu buvo lengvai apsvaigęs nuo alkoholio. Tada neatsakiau jam tuo pačiu, nors esu tikra, kad jį myliu. Tačiau vėliau, po keleto taurių vyno, pasiilgusi komandiruotėje esančio vaikino, įgavau drąsos ir aš: „Myliu, bučiuoju, pasiilgau“, – tokią SMS jam nusiunčiau aną vakarą. Džiaugiuosi pagaliau išpažinusi savo jausmus, tačiau neramu, kaip vaikinai reaguoja į jausmų apraiškas telefonu? Ar dera prisipažinti mylint SMS žinute?

A: Neretai vyrams nejauku kalbėti apie jausmus, todėl vaikino prisipažinimas meilėje apsvaigus nuo alkoholio nestebina. Ir tavo SMS žinutė nėra toks jau blogas būdas jausmas išreikšti. Tikėtina, kad jais vaikinas neabejojo ir anksčiau: juk negyventumėte kartu vien dėl to, kad tau patinka jo kepama kiaušinienė. Visgi išgirsti myliu abiem būtų maloniau neapsvaigus nuo alkoholio. Ženk pirmą žingsnį pati: atvirai pasakyk, kad tau malonu girdėti žodžius apie meilę, – taip paskatinsi vaikiną daugiau kalbėti apie tai, ką jaučia.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Moterų išlaikytinis atskleidė triukus, kuriais vilioja vienišas turtuoles (2)

35 metų Justinas dešimt metų žaidė su gyvenimu. Alkoholis, azartiniai žaidimai, milijoninės aferos, narkotikai — pasaulis sukosi beprotišku greičiu ir galop šveitė vaikiną į bedugnę. Bet juk galima gyventi patiklių moterų sąskaita!

10 frazių, kurių vaikinui geriau nesakyti (1)

Santykių ekspertai kala: jei nori, kad viskas būtų rimta, nieko neslėpk, nes išsikalbėti būtina, santykiai negali būti grįsti melu. Taip, tiesa. Tačiau išsikalbėti nereiškia pliaukšti, kas tik užplaukia. Štai šių 10 frazių jam verčiau nesakyk.

Sužinok, ar būsite pora kaip tvora

Pripažink, juk esi sudariusi sąrašą reikalavimų, kuriuos keli potencialiam kandidatui į tuos vienintelius. Pavyzdžiui, jis turi būti aukštas, pasitikintis savimi, bet ne arogantiškas, susitelkęs ir ne isterikas, jam turi patikti gyvūnai...

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.