Klausk jo drąsiai!

 (2)
Mūsų viešai prisistatyti nenorėjęs vaikinas nusprendė būti su tavimi dar atviresnis – jis atskleidžia savo tapatybę. Tavo širdies nerimo klausimai – Manfredo atsakymai!
© Shutterstock nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

K: Kaip elgtis su vaikinu, kuris vieną vakarą tave bučiuoja ir myli, o kitą dieną net į akis nepažiūri? Ir tai kartojasi jau daug laiko. Ir atrodo daugiau niekada niekada nesielgsi taip kvailai kaip praeitą vakarą, bet šast ir vėl padarai tą pačią kvailystę...

A: Stebiuosi kai kurių vyrų išradingumu, kai jiems desperatiškai reikia sekso. Bėda ta, kad kartais mes ir patys patikime tuo melu, o kai ryte hormonų banga atslūgsta ir vėl triumfuoja protas, belieka tik gėdingai slėpti akis. Jei tau tinka santykiai be įsipareigojimų, pasiūlyk jam baigti tas nesąmones apie meilę ir tiesiog susisiekti tuomet, kai abu norėsite sekso. Visgi jeigu nori rimtų santykių, patarčiau ieškoti ir rimto vaikino.

K: Mano vaikinas turi daugybę draugių, ir susitikdamas su jomis, ne visada kartu kviečia ir mane. Ar turėčiau nerimauti?

A: Jei vaikinas tau atvirauja, su kokia mergina ir kur eina, neverta nerimauti. Pradėk nerimauti tuomet, kai įtari, jog vaikinas nuo tavęs kažką slepia. Vyrui būtina moteriška draugija norint išlaikyti gražius santykius su tavimi. Žiūrėk į tas merginas kaip į tavo pagalbininkes, o ne kaip į konkurentes. Dažnai jos atlieka patarėjų vaidmenį tuomet, kai reikia išspręsti tarp jūsų kilusius konfliktus – jos padeda vaikinui suprasti tavo poziciją. Netgi drįsčiau teigti, kad kuo daugiau draugių turi vyras, tuo geriau jis supranta moteris. Taigi tuo mažiau šansų, kad darys kažką tau už nugaros.

K: Eksas pareiškė, kad nutraukdamas mūsų santykius padarė didžiulę klaidą, ir dabar nori mane susigrąžinti. Tačiau tuo pat metu jis susitikinėja su kita mergina. Kaip turėčiau elgtis?

A: Bandymas atkurti subyrėjusius santykius devyniais iš dešimt atvejų baigiasi dar didesniu nusivylimu – būti antrą kart paliktai to paties vaikino yra kur kas skaudžiau. Tavo atvejis yra klasikinis: būdamas su tavimi vaikinas žvalgėsi į šalis ieškodamas gardesnio kąsnelio. Palikęs tave ir peršokęs į kita laivą jis suprato, kad naujoji mergina nėra tokia jau ir gera, taigi dabar vėl bando susigrąžinti tave. Neužmiršk, kad vaikinas nutraukė santykius su tavimi dėl kažkokių konkrečių priežasčių, kurios niekur nedingo. Akivaizdu – dabartinė jo mergina už tave prastesnė. Gali bandyti susigrąžinti santykius, tačiau įvertink riziką, kuomet tokio nepastovaus vaikino akiratyje pasirodys nauja, galbūt geresnė mergina? Ar tikrai nori vėl likti įskaudinta?

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Moterų išlaikytinis atskleidė triukus, kuriais vilioja vienišas turtuoles (2)

35 metų Justinas dešimt metų žaidė su gyvenimu. Alkoholis, azartiniai žaidimai, milijoninės aferos, narkotikai — pasaulis sukosi beprotišku greičiu ir galop šveitė vaikiną į bedugnę. Bet juk galima gyventi patiklių moterų sąskaita!

10 frazių, kurių vaikinui geriau nesakyti (1)

Santykių ekspertai kala: jei nori, kad viskas būtų rimta, nieko neslėpk, nes išsikalbėti būtina, santykiai negali būti grįsti melu. Taip, tiesa. Tačiau išsikalbėti nereiškia pliaukšti, kas tik užplaukia. Štai šių 10 frazių jam verčiau nesakyk.

Sužinok, ar būsite pora kaip tvora

Pripažink, juk esi sudariusi sąrašą reikalavimų, kuriuos keli potencialiam kandidatui į tuos vienintelius. Pavyzdžiui, jis turi būti aukštas, pasitikintis savimi, bet ne arogantiškas, susitelkęs ir ne isterikas, jam turi patikti gyvūnai...

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.