Klausk jo drąsiai!

 (5)
Tavo klausimai – jo atsakymai!
© Žurnalas "Cosmopolitan"

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

K: Po ilgų bendravimo metų vaikinas man parašė: „Myliu“. Ar jis gali pavartoti šį žodį netyčia, turėdamas omenyje draugišką meilę? Iki šiol bendraujame tik draugiškai.
A:
Vyrai bendrauja tiesiai šviesiai konkrečiai. Ypač kalbėdami apie ateities planus ir savo jausmus. Išlementi „Myliu“ tūlam įsimylėjeliui reikia savaitės psichologinio pasiruošimo treniruočių, o pasipiršti – apskritai visų metų (ar net daugiau). Tad nenuostabu, kad tą „Myliu“ jis tau pirmiausia parašė, o ne pasakė. Jeigu tu jam nesi abejinga, turi puikią progą atsakyti į jo jausmus. Tik nedaryk to rašinėdama žinutes: griebk jautį už ragų ir pasikalbėk su juo. Nepalik vaikino nežinioje. Net neįsivaizduoji, kiek minčių dabar sukasi jo galvoje, kol tu tyli.

K: Pastebėjau, kad sekso metu vaikinas užsimerkia. Ar jis įsivaizduoja besimylintis su kita mergina?
A: Gal ir taip, gal ir ne – jam į galvą neįlysi. Nors... jei nepainioja tavo vardo su kokiu kitu – tuomet tikrai ne. Gali būti, kad užsimerkęs jis stengiasi atitolinti malonumo viršūnę, o gali būti, kad tiesiog neturi į ką žiūrėti. Jei žūtbūt nori matyti jo atmerktas akis, apsižerk jį Jojikės poza. Ne veltui sakoma, kad vyrai myli akimis – jiems patinka žiūrėti! Kai būsi prieš jį visu gražumu, jis mėgausis vaizdais ir tikrai neužsimerks. Be abejo, žiūrės ne tik tau į akis.

K: Susitikinėju su vaikinu, kuriam patinka nešvankios kalbos sekso metu. Kaip man atsikratyti drovumo ir pačiai nešvankiai prabilti?
A:
Pirmiausia paklausk jo, ar tikrai jis to nori. Nes gali būti, kad išgirdęs iš tavo lūpų riebius keiksmus jis neteks amo. Vartodamas nenormatyvią leksiką jis nurodo, kas sekso metu jį labiausiai įaudrina. Ir greičiausiai nori žinoti, kas įaudrina tave. Todėl jei jis kalba sekso metu, ir tu netylėk. Tik išlik savimi.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Profesionalo patarimai vyrams, kaip tinkamai prižiūrėti barzdą

Rūpintis savo išvaizda – kiekvieno prioritetas. Vyrų tam skiriančių laiko ir pinigų, su kiekviena diena, vis daugiau. Tačiau į ką privalu atkreipti dėmesį? Kokių klaidų nedaryti ir kokiais patarimais remtis, kad plaukai ir barzda būtų nepriekaištingos būklės?

Aistringa Paco Rabanne naujiena JAM – paverk jį saldžiausių tavo svajonių kūrėju

Mados namai „Paco Rabanne“ visada stebina, nes laužo nusistovėjusias taisykles ir tradicijas. Jie perteikia laikmečių dvasią tik tam, kad būtų avangardiški. Jie sumaniai ir ironiška provokuoja, kaip ir jų įkūrėjas. Jų kvapai visada šokiruoja ir yra nestandartiniai – kaip ir naujausias jų kūrinys intriguojančiu pavadinimu – „Pure XS“.

Manai atspėsi, kiek šiam gražuoliui metų? Klysti! (4)

Iš pirmo žvilgsnio iš Singapūro kilusiam modeliui Chuando Tanui duotum iki 30 metų. Šis vyras vienas retųjų, kuriems pavyko pažaboti bėgančius metus.