Klausk jo drąsiai!

 (5)
Tavo klausimai – jo atsakymai!
© Žurnalas "Cosmopolitan"

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

K: Po ilgų bendravimo metų vaikinas man parašė: „Myliu“. Ar jis gali pavartoti šį žodį netyčia, turėdamas omenyje draugišką meilę? Iki šiol bendraujame tik draugiškai.
A:
Vyrai bendrauja tiesiai šviesiai konkrečiai. Ypač kalbėdami apie ateities planus ir savo jausmus. Išlementi „Myliu“ tūlam įsimylėjeliui reikia savaitės psichologinio pasiruošimo treniruočių, o pasipiršti – apskritai visų metų (ar net daugiau). Tad nenuostabu, kad tą „Myliu“ jis tau pirmiausia parašė, o ne pasakė. Jeigu tu jam nesi abejinga, turi puikią progą atsakyti į jo jausmus. Tik nedaryk to rašinėdama žinutes: griebk jautį už ragų ir pasikalbėk su juo. Nepalik vaikino nežinioje. Net neįsivaizduoji, kiek minčių dabar sukasi jo galvoje, kol tu tyli.

K: Pastebėjau, kad sekso metu vaikinas užsimerkia. Ar jis įsivaizduoja besimylintis su kita mergina?
A: Gal ir taip, gal ir ne – jam į galvą neįlysi. Nors... jei nepainioja tavo vardo su kokiu kitu – tuomet tikrai ne. Gali būti, kad užsimerkęs jis stengiasi atitolinti malonumo viršūnę, o gali būti, kad tiesiog neturi į ką žiūrėti. Jei žūtbūt nori matyti jo atmerktas akis, apsižerk jį Jojikės poza. Ne veltui sakoma, kad vyrai myli akimis – jiems patinka žiūrėti! Kai būsi prieš jį visu gražumu, jis mėgausis vaizdais ir tikrai neužsimerks. Be abejo, žiūrės ne tik tau į akis.

K: Susitikinėju su vaikinu, kuriam patinka nešvankios kalbos sekso metu. Kaip man atsikratyti drovumo ir pačiai nešvankiai prabilti?
A:
Pirmiausia paklausk jo, ar tikrai jis to nori. Nes gali būti, kad išgirdęs iš tavo lūpų riebius keiksmus jis neteks amo. Vartodamas nenormatyvią leksiką jis nurodo, kas sekso metu jį labiausiai įaudrina. Ir greičiausiai nori žinoti, kas įaudrina tave. Todėl jei jis kalba sekso metu, ir tu netylėk. Tik išlik savimi.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Moterų išlaikytinis atskleidė triukus, kuriais vilioja vienišas turtuoles (2)

35 metų Justinas dešimt metų žaidė su gyvenimu. Alkoholis, azartiniai žaidimai, milijoninės aferos, narkotikai — pasaulis sukosi beprotišku greičiu ir galop šveitė vaikiną į bedugnę. Bet juk galima gyventi patiklių moterų sąskaita!

10 frazių, kurių vaikinui geriau nesakyti (1)

Santykių ekspertai kala: jei nori, kad viskas būtų rimta, nieko neslėpk, nes išsikalbėti būtina, santykiai negali būti grįsti melu. Taip, tiesa. Tačiau išsikalbėti nereiškia pliaukšti, kas tik užplaukia. Štai šių 10 frazių jam verčiau nesakyk.

Sužinok, ar būsite pora kaip tvora

Pripažink, juk esi sudariusi sąrašą reikalavimų, kuriuos keli potencialiam kandidatui į tuos vienintelius. Pavyzdžiui, jis turi būti aukštas, pasitikintis savimi, bet ne arogantiškas, susitelkęs ir ne isterikas, jam turi patikti gyvūnai...

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.