Klausk jo drąsiai: praradau nekaltybę su vedusiu

 (21)
Manfredas ir vėl padeda mūsų skaitytojoms išnarplioti painias santykių peripetijas.
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

COSMO skaitytoja klausia: „Sveiki, man labai reikia Jūsų patarimo. Buvau su vaikinu, mes buvom abu girti. Viskas buvo gerai, bučiavomės ir t.t. Sakiau jam, kad kai jis išsiblaivys, nenoriu, kad tai baigtųsi. Jis sakė, kad viskas taip nesibaigs, kad susitikinėsim, net naujus metus pasiūlė švęsti kartu pas jo draugą. Kitą dieną kai jis išsiblaivė pasakė, kad jam gėda, kad geriau viską pamirštam. Ar nieko nereiškia tos jo kalbos apie tai, kad patinku ir tas visas elgesys? Ar tai tiesiog girtumo pasekmės? Beje tai jau ne pirmas kartas kai jis būna išgėręs, o mums susitikus būna labai švelnus ir t.t.“

Manfredas: Kalbos išgėrus nieko nereiškia, ypač vyrų atveju. Turbūt ne kartą pastebėjai, kad išgėrę vyrai tampa aktyvesni moterų atžvilgiu, labiau bendrauja ir nori artimesnio kontakto (iš ten ir vyrų pasakymas, kad išgėrus moterys tampa gražesnės). Alkoholis pažadina nenuvaldomą seksualinį potraukį ir tuomet vyras ieško lengviausiai prieinamos partnerės jam patenkinti. Girtas vyras tau kalbės bet ką, kad tik nusivestų tave į lovą. O ryte jam gėda dėl to, kad jis prisimena tas nesąmones, kurias tau kalbėjo vakar būdamas girtas.

COSMO skaitytoja klausia: „Labas. Norėjau paklausti, iš ko spręsti, kad patinki vyrui kaip mergina, o ne kaip draugė? Turiu neblogą draugą, kuris vis pasisveikindamas ilgai apkabina, ieško fizinio kontakto ir tt. Ar tai gali reikšti, kad aš jam patinku kaip mergina, ar tai tik iš draugiškumo? Jis žodžiu man nieko apie tai nesako. O šiaip kalba labai atvirai apie viską, kas vyksta jo gyvenime. Kaip suprasti tokį elgesį? Ką galit patarti daryti? Gal galit pakomentuoti iš vyriškos pusės?“

Manfredas: Sunku spręsti nežinant visų aplinkybių ir gyvai nemačius jo elgesio, bet keletas tavo paminėtų dalykų išduoda, kad jis su tavimi elgiasi labiau kaip su drauge, nei mergina, su kuria norėtų draugauti. Visų pirma, dažniausiai žmonės nėra linkę atvirauti su tais, su kuriais nori užmegzti rimtus santykius, nes kartu su susižavėjimu ateina ir nerimas „o ką tas žmogus apie mane pagalvos jei aš tai pasakysiu?“ Vyrai atvirai kalba su draugėmis, nes joms dažniausiai nejaučia jokių jausmų. Panašiai ir su fiziniu kontaktu: santykių pradžioje vyrai vengia kontakto, nes nenori pasirodyti per daug agresyvūs ir akivaizdžiai demonstruoti savo jausmų. Jei nori įsitikinti ar vaikinas tau neabejingas, paklausk draugo/draugės kurie stebi jūsų bendravimą iš šalies, nes jiems geriausiai matosi.

COSMO skaitytoja klausia: „Sveiki. Ar vyras visada savo neaktyvumu rodo abejingumą ir norą išsiskirti bei pamiršti? Kai ieškau jo - neranda laiko susitikti, kai noriu nutraukti santykius ir apie tai pasakau - priešinasi, atkalbinėja, kai tyliu, neieškau kontakto - dažniausiai neieško ir pats. Esu žmogus išdidus ir konkretus, kai nelimpa - tai ir pasakau tiesiai ir aiškiai, kad kitas negaištų laiko ir jausmų. Padėkit suprast... Jaučiuosi nei pakarta nei paleista... Ar tikrai vyrai visada meilę įrodo veiksmu? Ar aš naivi ir save apgaudinėju kažkokiom fantazijom? Esu 40 metų, patyrusi šilto ir šalto, bet šįkart labai įsimylėjusi.“

Manfredas: Aš nemanau kad jis nemyli, tiesiog jūsų lūkesčiai yra skirtingi. Jūs tikitės aktyvių veiksmų, prisipažinimų, gestų ir kitokių meilės įrodymų, o jam pakankamas meilės įrodymas yra tiesiog buvimas šalia. Lengviausias būdas išspręsti šią problemą - pasikalbėti apie tai. Papasakokite vienas kitam, ko jūs tikitės iš santykių ir kaip jūs juos įsivaizduojate. Pabandykite suprasti vienas kitą ir neįsižeiskite, jei vyras nerodo jums tiek dėmesio, kiek norėtumėte, tiesiog paraginkite jį tai padaryti dažniau, o jis, manau, padarys atitinkamas išvadas.

COSMO skaitytoja klausia: Visai neseniai praradau nekaltybę su vaikinu, kuris turi žmoną . Labai blogai dėl to jaučiuosi, neina užmigti, kamuoja gėdos jausmas. Apskritai pradėjo gluminti dalykai, kurie anksčiau buvo įprasti. Ką daryti?“

Manfredas: Kaltės jausmas po sekso yra pakankamai dažnas reiškinys, ypatingai tada, kai nesi visai tikras dėl to ką darai, dvejoji ir nesi pilnai atsipalaidavusi. Problemą gali išspręsti tik tu pati ir laikas: nuramink save, susitaikyk su situacija, tai tikrai nėra nusikaltimas ar pasaulio pabaiga.

Turi klausimų? Užduok juos drąsiai čia!

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Moterų išlaikytinis atskleidė triukus, kuriais vilioja vienišas turtuoles (2)

35 metų Justinas dešimt metų žaidė su gyvenimu. Alkoholis, azartiniai žaidimai, milijoninės aferos, narkotikai — pasaulis sukosi beprotišku greičiu ir galop šveitė vaikiną į bedugnę. Bet juk galima gyventi patiklių moterų sąskaita!

10 frazių, kurių vaikinui geriau nesakyti (1)

Santykių ekspertai kala: jei nori, kad viskas būtų rimta, nieko neslėpk, nes išsikalbėti būtina, santykiai negali būti grįsti melu. Taip, tiesa. Tačiau išsikalbėti nereiškia pliaukšti, kas tik užplaukia. Štai šių 10 frazių jam verčiau nesakyk.

Sužinok, ar būsite pora kaip tvora

Pripažink, juk esi sudariusi sąrašą reikalavimų, kuriuos keli potencialiam kandidatui į tuos vienintelius. Pavyzdžiui, jis turi būti aukštas, pasitikintis savimi, bet ne arogantiškas, susitelkęs ir ne isterikas, jam turi patikti gyvūnai...

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.