Klausk jo drąsiai: po pirmojo karto jaučiuosi purvina

 (31)
Santykiai – painus dalykas, o juos išnarplioti padeda Manfredas, sąžiningai atsakantis į visus Jūsų siunčiamus klausimus!
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

1. „Sveiki, esu 17 metų panelė. Turėjau 22 metų vaikiną, su kuriuo santykiai atrodė pakankamai artimi bei gražūs. Jis nuolatos rodė man dėmesį, stengdavosi rasti man laiko, drąsiai manęs siekė ir t.t. Praėjus porai mėnesių nuo draugystės pradžios, prakalbome apie seksą. Na, jis manęs nespaudė, nes žinojo, jog man nekaltybė yra labai svarbi ir aš ją vertinu. Tačiau mačiau, kad kuo toliau, tuo labiau jis manęs geidžia. Mes daug apie tai kalbėjomės, mano pozicija buvo aiški: kai būsiu tikra dėl savo ir jo jausmų, tuomet aš nieko prieš pasimylėti. Viena vakarą buvau išgėrusi. Sėdėjome mašinoje, jis pradėjo lįsti, bet ne priekabiauti, aš buvau atsipalaidavusi, atsakiau tuo pačiu ir mes pasimylėjome. Praradau nekaltybę mašinoje, apkvaitusi nuo alkoholinio kokteilio. Rytą pabudusi jaučiausi labai blogai. Nenorėjau jo matyti, man viskas buvo šlykštu, duše tryniau kūną norėdama nuplauti vakarykštį įvykį. Draugė mane ramino, sakė, jog viskas gerai. Mano vaikinas atsiprašinėjo, sakė, kad mane labai myli, blogai jautėsi dėl to, kad aš jaučiuosi sau šlykšti, jautėsi kaltas. Bet ką man padaryti? Man tiek jis dabar atgrasus, tiek pati sau jaučiuosi purvina. Ar tai laikina?

Manfredas: Aš tikrai nesu ekspertas šioje srityje, tačiau kiek man teko girdėti, tai nėra labai retas atvejis. Pradėdamos lytinį gyvenimą, merginos susiduria su įvairiomis psichologinėmis problemomis, tačiau laikui bėgant tai turėtų praeiti. Jei tai nepraeina ir tikrai jautiesi blogai, tuomet siūlyčiau kreiptis į psichologą.

2. „Draugavau su vaikinu 5 mėnesius, iš kurių 2 mėnesius gyvenome kartu. Nebuvo kažkokių didesnių pykčių ar trečiųjų asmenų, jis išvažiavęs į užsienį mane paliko. Po dviejų mėnesių tylos paskambino, tvirtino, kad nori grįžti ir t.t. Kaip manote, ar verta jam atleisti, ar tai tik būtų naivus bandymas su aiškia pasikartojančia pabaiga?“

Manfredas: Santykiai per atstumą žmonėms labai dažnai yra didelis barjeras, nes kasdienis galvojimas apie mylimą žmogų bei žinojimas, kad nepasimatysite kelis mėnesius ar daugiau, daro savo ir jokie susirašinėjimai to nepalengvins, todėl kartais atrodo, kad lengviau iš viso nutraukti santykius nei kasdien kankintis. Panašu, kad taip ir įvyko jūsų atveju. Nors jausmai niekur nedingo, tačiau kasdienybė tapo nepakeliama. Jei jis rimtai apsisprendė grįžti, tuomet nematau priežasties, kodėl negalima būtų suteikti jam kito šanso.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Moterų išlaikytinis atskleidė triukus, kuriais vilioja vienišas turtuoles (2)

35 metų Justinas dešimt metų žaidė su gyvenimu. Alkoholis, azartiniai žaidimai, milijoninės aferos, narkotikai — pasaulis sukosi beprotišku greičiu ir galop šveitė vaikiną į bedugnę. Bet juk galima gyventi patiklių moterų sąskaita!

10 frazių, kurių vaikinui geriau nesakyti (1)

Santykių ekspertai kala: jei nori, kad viskas būtų rimta, nieko neslėpk, nes išsikalbėti būtina, santykiai negali būti grįsti melu. Taip, tiesa. Tačiau išsikalbėti nereiškia pliaukšti, kas tik užplaukia. Štai šių 10 frazių jam verčiau nesakyk.

Sužinok, ar būsite pora kaip tvora

Pripažink, juk esi sudariusi sąrašą reikalavimų, kuriuos keli potencialiam kandidatui į tuos vienintelius. Pavyzdžiui, jis turi būti aukštas, pasitikintis savimi, bet ne arogantiškas, susitelkęs ir ne isterikas, jam turi patikti gyvūnai...

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.