Klausk jo drąsiai: jis nebenori mylėtis

 (5)
Nauji mūsų skaitytojų klausimai į kuriuos sąžiningai ir nuoširdžiai atsako Manfredas!
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

COSMO skaitytoja klausia: „Laikas nuo laiko miegu su savo „ex“. Jokių jausmų jam nejaučiu, tiesiog tingiu ieškoti naujo lovos patrnerio, o bandymai surasti baigiasi fiasko. Draugės mane smerkia ir tikina, kad tokie santykiai geruoju man nesibaigs: vel grįšiu pas jį ar pan. Kaip tokia situacija atrodo iš vyriškos pusės?“

Manfredas: Žiūrint į viska iš šalies, tai aš nematau čia nieko blogo. Tu turi poreikių ir naudojiesi paslaugomis to vyro, kurį gerai pažįsti. Manau tai geresnis variantas, nei eiti po naktinius barus ar klubus „laimės“ ieškoti. Be abejo visada yra tikimybė kad viskas vėl prasidės iš naujo, tuo labiau kad jūs puikiai sutariate ir tu jau bandei kitas alternatyvas.

COSMO skaitytoja klausia: „Su vaikinu draugaujame jau pusantrų metų. Vasaros metu ilgą laiko tarpą praleidome atskirai, nes jis gyvena kitoje šalyje, tačiau rudenį aš persikėliau gyventi į tą šalį. Taigi pirmi pora mėnesių po susitikimo buvo nuostabūs, tokio dėmesingo man dar nebuvo tekę iš jo matyti, o ir seksas buvo puikus. Tačiau pastaraisiais mėnesiais kažkas nutiko, jis nebenori mylėtis, nors iki tol lovoje viskas buvo puiku. Bandžiau kalbėtis šia tema ir klausti kas negerai, o jis sako nežinau. Nors jis ir teigia, jog čia tik tokia fazė, bet aš nerimauju ir tikrai nenoriu jo prarasti. Kaip išspręsti šią problemą? Bandau visaip sužadinti jo aistrą, bet nieko...“

Manfredas: Nepaminėjai ar gyvenote kartu prieš jam išvykstant į kitą šalį. Sprendžiant iš tavo laiško suprantu, kad jei ir gyvenote kartu, tai neilgai. Bendra kasdienybė tampa iššūkiu daugumai porų. Tai nėra problema, kurią reikia spręsti keičiantis patiems ar kažką bandyti atstatyti. Galvok apie tai, kaip apie kitą jūsų santykių etapą, kai pradinis susižavėjimas praeina ir turi sau atsakyti ar tikrai su tuo žmogumi nori praleisti kiekvieną dieną. Tavo vaikinui yra būtent ta „fazė“ ir jis ieško atsakymų į tuos klausimus. Daugiausia, ką tu gali padaryti šiame etape, tai ne bandyti kažką keisti, o tiesiog priimti tai kaip natūralų dalyką ir išlikti tokia pačia, kokia jis susižavėjo nuo pat pradžių.

COSMO skaitytoja klausia: „Labas! Kaip čia taip atsitinka, kad vieną dieną vaikinas myli iki skausmo, o kitą - nebe?“

Manfredas: Tai hormonų sužadintas seksualinis potraukis, kurio metu vaikinai pameta galvas ir sako bet ką kad tik patenkintų savo aistrą. Jei jis sako, kad myli „be galo, iki skausmo ar sąmonės netekimo“, tai nėra normali jo būsena, tai tik momentas, kai jam labai reikia sekso.

COSMO skaitytoja klausia: „Mano vaikinas labai norėtų, kad padaryčiau jam oralinį, tai turbūt vos ne jo svajonė, tačiau man tai atrodo vulgaru. Gal taip atrodo dėl oralinio sekso vaizdo, pateikiamo dažniausiai filmuose, tačiau negaliu atsikratyti to stereotipo, kad tai vulgaru ir neromantiška. Ar tai tikrai taip yra ar tik aš įsikalusi į galvą?“

Manfredas: Daugumai porų oralinis seksas yra neatsiejama meilės žaidimų dalis. Vulgaru tai ar ne - kiekvieno subjektyvi nuomonė. Iš kitos pusės, suteikti savo partneriui malonumą yra pakankamai romantiškas dalykas. Spręsti apie tai iš pornografinių filmų taipogi klaidinga, nes ten rodomos scenos ir vaizdai toli gražu neatitinka realybės.

Turi klausimų? Užduok juos drąsiai čia!

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Moterų išlaikytinis atskleidė triukus, kuriais vilioja vienišas turtuoles (2)

35 metų Justinas dešimt metų žaidė su gyvenimu. Alkoholis, azartiniai žaidimai, milijoninės aferos, narkotikai — pasaulis sukosi beprotišku greičiu ir galop šveitė vaikiną į bedugnę. Bet juk galima gyventi patiklių moterų sąskaita!

10 frazių, kurių vaikinui geriau nesakyti (1)

Santykių ekspertai kala: jei nori, kad viskas būtų rimta, nieko neslėpk, nes išsikalbėti būtina, santykiai negali būti grįsti melu. Taip, tiesa. Tačiau išsikalbėti nereiškia pliaukšti, kas tik užplaukia. Štai šių 10 frazių jam verčiau nesakyk.

Sužinok, ar būsite pora kaip tvora

Pripažink, juk esi sudariusi sąrašą reikalavimų, kuriuos keli potencialiam kandidatui į tuos vienintelius. Pavyzdžiui, jis turi būti aukštas, pasitikintis savimi, bet ne arogantiškas, susitelkęs ir ne isterikas, jam turi patikti gyvūnai...

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.