Kas vyrams nepatinka oralinio sekso metu

 (30)
Vyrai dievina oralinį seksą, tačiau būna akimirkų, kurios gali viską apversti aukštyn kojom. Taigi, oralinio sekso metu vyrai nemėgsta, kai…
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Moteris dantimis užkliudo penį. Penis – pati jautriausia vyro kūno dalis, todėl vargu ar atsiras nors vienas vyriškis, kuriam tai patiktų.

Kuomet moteris burna glamonėja penį taip, lyg iš karvės bandytų išmelžti pieno. Žinoma, kiekvieno vyro pomėgiai skirtingi, tačiau visgi daugumą iš jų teigia, jog kur kas maloniau kai penį glosto ir švelniai apgaubia lūpomis, nei intensyviai čiulpia.

Kuomet moterys susikoncentruoja tik į oralinį seksą ir pamiršta visas kitas kūno vietas. Dauguma vyrų labai susijaudina, kuomet oralinio sekso metu moteris liečia krūtinę ar pilvą, o ypatingai sėklides.

Kuomet oralinio sekso metu moteris ištisai tyli. Galbūt ir keistai skamba, nes oralinis seksas ir pokalbiai – nelabai fiziškai įmanomas dalykas, tačiau kartais vertėtų padaryti pertraukėlę ir papasakoti vyriškiui, kokį malonumą jūs patiriate bučiuodama jo kūną. Iš tiesų užtektų vos kelių “nešvarių žodelių” ir jo širdis imtų plakti dar greičiau.

Kuomet moterys išspjauna spermą. Tai – labai intymi problema. Dauguma vyriškių jaučiasi įžeisti, jei moteris ima ir išspjauna jų spermą, tačiau moterų šioje situacijoje smerkti nevertėtų. Geriau prieš oralinį seksą išsiaiškinti vienas kito poreikius ir susitarti, kur vyras turėtų pabaigti.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Profesionalo patarimai vyrams, kaip tinkamai prižiūrėti barzdą

Rūpintis savo išvaizda – kiekvieno prioritetas. Vyrų tam skiriančių laiko ir pinigų, su kiekviena diena, vis daugiau. Tačiau į ką privalu atkreipti dėmesį? Kokių klaidų nedaryti ir kokiais patarimais remtis, kad plaukai ir barzda būtų nepriekaištingos būklės?

Aistringa Paco Rabanne naujiena JAM – paverk jį saldžiausių tavo svajonių kūrėju

Mados namai „Paco Rabanne“ visada stebina, nes laužo nusistovėjusias taisykles ir tradicijas. Jie perteikia laikmečių dvasią tik tam, kad būtų avangardiški. Jie sumaniai ir ironiška provokuoja, kaip ir jų įkūrėjas. Jų kvapai visada šokiruoja ir yra nestandartiniai – kaip ir naujausias jų kūrinys intriguojančiu pavadinimu – „Pure XS“.

Manai atspėsi, kiek šiam gražuoliui metų? Klysti! (4)

Iš pirmo žvilgsnio iš Singapūro kilusiam modeliui Chuando Tanui duotum iki 30 metų. Šis vyras vienas retųjų, kuriems pavyko pažaboti bėgančius metus.