Kas vyrams nepatinka oralinio sekso metu

 (30)
Vyrai dievina oralinį seksą, tačiau būna akimirkų, kurios gali viską apversti aukštyn kojom. Taigi, oralinio sekso metu vyrai nemėgsta, kai…
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Moteris dantimis užkliudo penį. Penis – pati jautriausia vyro kūno dalis, todėl vargu ar atsiras nors vienas vyriškis, kuriam tai patiktų.

Kuomet moteris burna glamonėja penį taip, lyg iš karvės bandytų išmelžti pieno. Žinoma, kiekvieno vyro pomėgiai skirtingi, tačiau visgi daugumą iš jų teigia, jog kur kas maloniau kai penį glosto ir švelniai apgaubia lūpomis, nei intensyviai čiulpia.

Kuomet moterys susikoncentruoja tik į oralinį seksą ir pamiršta visas kitas kūno vietas. Dauguma vyrų labai susijaudina, kuomet oralinio sekso metu moteris liečia krūtinę ar pilvą, o ypatingai sėklides.

Kuomet oralinio sekso metu moteris ištisai tyli. Galbūt ir keistai skamba, nes oralinis seksas ir pokalbiai – nelabai fiziškai įmanomas dalykas, tačiau kartais vertėtų padaryti pertraukėlę ir papasakoti vyriškiui, kokį malonumą jūs patiriate bučiuodama jo kūną. Iš tiesų užtektų vos kelių “nešvarių žodelių” ir jo širdis imtų plakti dar greičiau.

Kuomet moterys išspjauna spermą. Tai – labai intymi problema. Dauguma vyriškių jaučiasi įžeisti, jei moteris ima ir išspjauna jų spermą, tačiau moterų šioje situacijoje smerkti nevertėtų. Geriau prieš oralinį seksą išsiaiškinti vienas kito poreikius ir susitarti, kur vyras turėtų pabaigti.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Moterų išlaikytinis atskleidė triukus, kuriais vilioja vienišas turtuoles (2)

35 metų Justinas dešimt metų žaidė su gyvenimu. Alkoholis, azartiniai žaidimai, milijoninės aferos, narkotikai — pasaulis sukosi beprotišku greičiu ir galop šveitė vaikiną į bedugnę. Bet juk galima gyventi patiklių moterų sąskaita!

10 frazių, kurių vaikinui geriau nesakyti (1)

Santykių ekspertai kala: jei nori, kad viskas būtų rimta, nieko neslėpk, nes išsikalbėti būtina, santykiai negali būti grįsti melu. Taip, tiesa. Tačiau išsikalbėti nereiškia pliaukšti, kas tik užplaukia. Štai šių 10 frazių jam verčiau nesakyk.

Sužinok, ar būsite pora kaip tvora

Pripažink, juk esi sudariusi sąrašą reikalavimų, kuriuos keli potencialiam kandidatui į tuos vienintelius. Pavyzdžiui, jis turi būti aukštas, pasitikintis savimi, bet ne arogantiškas, susitelkęs ir ne isterikas, jam turi patikti gyvūnai...

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.