Kas jiems rūpi? Vyriškos prioritetų svarstyklės

Yra dalykų, kurie vyrų giminei ne itin rūpi, o mums atrodo labai svarbūs. Tačiau gali būti ir atvirkščiai. Tad kaip žinoti, kada turi sustoti galvoti už savo vaikiną?
LEAD Technologies Inc. V1.01
© AFP/Scanpix

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Visiška veiksmų laisvė. „Daryk, ką nori“ – toks merginos atsakymas vaikinų nežavi. Jų nuomone, gyvenimo draugė turi paskatinti, kartais net rimtai stuktelėti, kad jie neprarastų motyvacijos sunkiais periodais darbe. Neprošal būtų jiems padėti ir pagal svarbą sudėlioti buitinius darbus. Pernelyg atsipalaidavusi mergina neskatina vyro stiebtis į viršų.

Supermodelio išvaizda. Protingam vaikinui jokia paslaptis: dauguma žurnalų merginų nuostabiais užpakaliukais – tik kompiuterinė fikcija. Dar jie žino, kad sekso simboliai prikamšo kūnus implantų, iškenčia daug grožio operacijų... ir vieną dieną dėl nepavykusios procedūros suserga depresija. Todėl iš savo draugių ji tikisi natūralaus seksualumo.

Švaros manija. Girtina, kad mėgsti kuopti namus, bet jei per dažnai sekioji su šluoste vaikinui iš paskos bambėdama netrupink pyrago svetainėje arba jam kas vakarą į rankas bruki šluotą, jis pabėgs neatsisukęs.

Hobių vienovė. Daugelis vaikinų mėgsta bastytis su bendraminčiais, kuriuos sieja panašūs pomėgiai. Manai, ir tu tai kompanijai privalai priklausyti? Nebūtina. Kai kuriems vaikinams atrodo pernelyg dirbtina, netgi baugu, jei mergina šalia net tada, kai jie remontuoja sportinius automobilius, žaidžia futbolą ar muša būgnus.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Moterų išlaikytinis atskleidė triukus, kuriais vilioja vienišas turtuoles (2)

35 metų Justinas dešimt metų žaidė su gyvenimu. Alkoholis, azartiniai žaidimai, milijoninės aferos, narkotikai — pasaulis sukosi beprotišku greičiu ir galop šveitė vaikiną į bedugnę. Bet juk galima gyventi patiklių moterų sąskaita!

10 frazių, kurių vaikinui geriau nesakyti (1)

Santykių ekspertai kala: jei nori, kad viskas būtų rimta, nieko neslėpk, nes išsikalbėti būtina, santykiai negali būti grįsti melu. Taip, tiesa. Tačiau išsikalbėti nereiškia pliaukšti, kas tik užplaukia. Štai šių 10 frazių jam verčiau nesakyk.

Sužinok, ar būsite pora kaip tvora

Pripažink, juk esi sudariusi sąrašą reikalavimų, kuriuos keli potencialiam kandidatui į tuos vienintelius. Pavyzdžiui, jis turi būti aukštas, pasitikintis savimi, bet ne arogantiškas, susitelkęs ir ne isterikas, jam turi patikti gyvūnai...

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.