Kas jiems rūpi? Vyriškos prioritetų svarstyklės

Yra dalykų, kurie vyrų giminei ne itin rūpi, o mums atrodo labai svarbūs. Tačiau gali būti ir atvirkščiai. Tad kaip žinoti, kada turi sustoti galvoti už savo vaikiną?
LEAD Technologies Inc. V1.01
© AFP/Scanpix

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Visiška veiksmų laisvė. „Daryk, ką nori“ – toks merginos atsakymas vaikinų nežavi. Jų nuomone, gyvenimo draugė turi paskatinti, kartais net rimtai stuktelėti, kad jie neprarastų motyvacijos sunkiais periodais darbe. Neprošal būtų jiems padėti ir pagal svarbą sudėlioti buitinius darbus. Pernelyg atsipalaidavusi mergina neskatina vyro stiebtis į viršų.

Supermodelio išvaizda. Protingam vaikinui jokia paslaptis: dauguma žurnalų merginų nuostabiais užpakaliukais – tik kompiuterinė fikcija. Dar jie žino, kad sekso simboliai prikamšo kūnus implantų, iškenčia daug grožio operacijų... ir vieną dieną dėl nepavykusios procedūros suserga depresija. Todėl iš savo draugių ji tikisi natūralaus seksualumo.

Švaros manija. Girtina, kad mėgsti kuopti namus, bet jei per dažnai sekioji su šluoste vaikinui iš paskos bambėdama netrupink pyrago svetainėje arba jam kas vakarą į rankas bruki šluotą, jis pabėgs neatsisukęs.

Hobių vienovė. Daugelis vaikinų mėgsta bastytis su bendraminčiais, kuriuos sieja panašūs pomėgiai. Manai, ir tu tai kompanijai privalai priklausyti? Nebūtina. Kai kuriems vaikinams atrodo pernelyg dirbtina, netgi baugu, jei mergina šalia net tada, kai jie remontuoja sportinius automobilius, žaidžia futbolą ar muša būgnus.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Profesionalo patarimai vyrams, kaip tinkamai prižiūrėti barzdą

Rūpintis savo išvaizda – kiekvieno prioritetas. Vyrų tam skiriančių laiko ir pinigų, su kiekviena diena, vis daugiau. Tačiau į ką privalu atkreipti dėmesį? Kokių klaidų nedaryti ir kokiais patarimais remtis, kad plaukai ir barzda būtų nepriekaištingos būklės?

Aistringa Paco Rabanne naujiena JAM – paverk jį saldžiausių tavo svajonių kūrėju

Mados namai „Paco Rabanne“ visada stebina, nes laužo nusistovėjusias taisykles ir tradicijas. Jie perteikia laikmečių dvasią tik tam, kad būtų avangardiški. Jie sumaniai ir ironiška provokuoja, kaip ir jų įkūrėjas. Jų kvapai visada šokiruoja ir yra nestandartiniai – kaip ir naujausias jų kūrinys intriguojančiu pavadinimu – „Pure XS“.

Manai atspėsi, kiek šiam gražuoliui metų? Klysti! (4)

Iš pirmo žvilgsnio iš Singapūro kilusiam modeliui Chuando Tanui duotum iki 30 metų. Šis vyras vienas retųjų, kuriems pavyko pažaboti bėgančius metus.