Kardinalūs Christiano Bale`o svorio pokyčiai

 (5)
Christianas Bale`as - vienas ryškiausių šių laikų aktorių, kritikų giriamas ne tik dėl talento, bet ir dėl visiško atsidavimo vaidmeniui. Tiesa, ne visi filmuose Christianą atpažįsta, nes vardan gero vaidmens jis pasiruošęs visiškai kardinaliai keisti savo išvaizdą.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

1992 metais septyniolikmetis Christianas suvaidino pirmąjį ryškų savo vaidmenį „Newsies“. Tuomet jis tikriausiai dar ir pats nenutuokė, kokie išbandymai vardan gerai atlikto vaidmens ateityje jo laukia.

2000 metais filme „American Psycho“ Christinui teko vaidinti turtingą, gražų ir slaptų seksualinių fantazijų turintį žudiką. Kad savo išvaizda atitiktų personažą, aktorius su asmeniniu treneriu sportuodavo šešias dienas per savaitę, kasdien po tris valandas.

2004 metais filme „The Machinist“ Christiano buvo neįmanoma atpažinti. Prieš tai ištreniruoto kūno neliko nė pėdsako: aktorius numetė 28 kilogramus ir svėrė vos 54.

2005 metais vėl kardinalūs pokyčiai: filme „Batman Begins“ aktoriui teko susigrąžinti prarastą svorį ir priaugti dar daugiau raumenų, nei jų buvo vaidinant „American Psycho“.

2006 metais aktorius nusifilmavo dramoje „Rescue Dawn“. Šiek tiek svorio numesti reikėjo, tačiau šį kartą ne taip drastiškai, kaip įprastai.

2009 metais Christianui teko prisiminti intensyvias treniruotes, kad filme „Terminator Salvation“ galėtų pademonstruoti savo raumenis.

2010 metais filme „The Fighter“ Christianui teko suvaidinti narkotikus vartojantį buvusį boksininką. Savaime suprantama, raumeningas kūnas su tokiu vaidmeniu nelabai suderinamas, todėl ir vėl teko laikytis griežtos dietos.

2012 metais laukė svarbus Batmano vaidmuo filme „The Dark Knight Rises“. Ir vėl metas auginti raumenis...

2013 metais su raumenukais teko atsisveikinti, nes filmo „Out of the Furnace“ režisieriai paprašė Christiano atrodyti tiesiog įprastai.

2013 metais filme „American Hustle“ aktorių sunku atpažinti. Vardan vaidmens Christianas priaugo 18 kilogramų, bet šį kartą - ne raumenų, o lašinukų.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Moterų išlaikytinis atskleidė triukus, kuriais vilioja vienišas turtuoles (2)

35 metų Justinas dešimt metų žaidė su gyvenimu. Alkoholis, azartiniai žaidimai, milijoninės aferos, narkotikai — pasaulis sukosi beprotišku greičiu ir galop šveitė vaikiną į bedugnę. Bet juk galima gyventi patiklių moterų sąskaita!

10 frazių, kurių vaikinui geriau nesakyti (1)

Santykių ekspertai kala: jei nori, kad viskas būtų rimta, nieko neslėpk, nes išsikalbėti būtina, santykiai negali būti grįsti melu. Taip, tiesa. Tačiau išsikalbėti nereiškia pliaukšti, kas tik užplaukia. Štai šių 10 frazių jam verčiau nesakyk.

Sužinok, ar būsite pora kaip tvora

Pripažink, juk esi sudariusi sąrašą reikalavimų, kuriuos keli potencialiam kandidatui į tuos vienintelius. Pavyzdžiui, jis turi būti aukštas, pasitikintis savimi, bet ne arogantiškas, susitelkęs ir ne isterikas, jam turi patikti gyvūnai...

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.