Kaip vyrai mokosi patenkinti moterį oraliniu būdu

 (125)
Naršėme internete ir netyčia (na gerai, nemeluosime, kartais pasiskaitome kas rašoma vyrams skirtuose puslapiuose) aptikome straipsnį, kuriame mokoma, kaip liežuvėliu patenkinti savo moterį. Žinoma, paskaitėme. Ir palinksėjome pritardamos, ir pasijuokėme tuo pačiu. O tuomet nusprendėme pasidalinti brodude.ru puslapyje pateikiamos vyrų technikos subtilybėmis ir su tavimi.
© Shutterstock nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Pirmasis dalykas, į kurį atkreipėme dėmesį, tai pačioje straipsnio įžangoje pateikiama oralinio sekso nauda: „Tai bus tau tarsi garantija, kad ji atsakys tuo pačiu“. Tikriausiai vyrai nežino, kad bene labiausiai moteris erzina faktas, jog moters pamaloninimas laikomas žygdarbiu, už kurį būtina atsidėkoti. Atleiskite, mieli vyrai, bet oralinis seksas – ne žygdarbis, už kurį reikia apdovanoti. Ir tai, kad kelioms minutėms nusileidote žemyn, dar nereiškia, kad jūsų damos orgazmas – garantuotas.

Skaitome toliau: „Bučiuok jos kūną, leisdamasis vis žemiau. Erzink ją, bučiuok jos šlaunų vidines dalis, nesiliesdamas prie intymios jos vietelės. Tai ją įkaitins. Reikia būti kuo arčiau, kad ji galvotų, jog bet kurią akimirką gali pradėti oralinį seksą, bet nepasiduok per greitai“. Visiška tiesa! Moterys nesusijaudina taip greitai, kaip vyrai, o toks erzinimas gali labai įaudrinti.

TAIP PAT SKAITYK: Ką moters išvaizdoje pirmiausiai įvertina vyrai?

„Iš pradžių jaudink klitorių švelniai ir minkštai, per daug nespausdamas liežuviu. Liežuvį nukreipk vos virš klitoriaus, kur yra vadinamoji apyvarputė, nes daugumai moterų labiau patinka netiesioginis klitoriaus stimuliavimas, kol jos nėra susijaudinusios“. Už šį patarimą dedame vyrams riebų pliusą! Iš tiesų, dažnai vyrai nežino, o moterys nedrįsta pasakyti, kad tiesioginis klitoriaus stimuliavimas, jei moteris gerai nesusijaudinusi, gali būti nemaloniai skausmingas.

Na o dabar - prie esminio dalyko: atlikimo technikos! Tikėjomės rasti išsamų aprašymą, kur ką spustelėti, ką paglostyti, o radome kažkokį keistą žaidimą, žinomą, tikriausiai, tik patiems vyrams: „Jei tu nesi tikras, kas tavo moteriai labiausiai patiktų, pasinaudok patikrintu patarimu - liežuviu nupiešk jai visą abėcėlę: tai visas skirtingų technikų rinkinys“. Lengviausias kelias į moters patenkinimą – reguliarus tempo didinimas, tarsi perjunginėjant bėgius nuo žemiausio iki aukščiausio. Keliolika sekundžių intensyviai padirbėti liežuviu, tuomet švelniai lyžtelėti ir vėl keisti tempą – galbūt atrodo profesionalu, tačiau pasiekti orgazmo nepadeda. Tas pats ir su „raidžių žaidimu”: galbūt preliudijai tai ir tiktų, bet tikrai ne orgazmui! Jautriausia sritis kunilingo metu – klitoris. Būtent jam ir reikėtų skirti pagrindinį dėmesį.

Kas dar? Ak, žinoma… Patarimo pavadinimas „Visas veidas“ iš karto suintriguoja, juk, regis, kalbame apie bučinius ne veido srityje. Ir paskaičius nenusiviliame: gauname gerą dozę juoko! „Kartą girdėjau frazę, kad jei po oralinio sekso tavo antakiai nelipnūs, vadinasi, tu nepakankamai stengeisi. Pasinaudok nosimi, skruostais, smakru! Net jei naudojiesi tik burna, sukinėk galvą į šonus - tai taip pat gera strategija”. Kas tai?! Slaptas vyrų metodas pasidaryti naujovišką kaukę ant veido? Visa kunilingo paslaptis slypi pačiame pavadinime: išvertus iš lotynų kalbos, cunnus reiškia moters lytinius organus, o lingo – laižyti. Ne trinti skuostais, nosimi ar smakru!

TAIP PAT SKAITYK: Moterų elgesys, išvedantis vyrus iš kantrybės!

Na ir žinoma, straipsnio pabaiga užtvirtina jo pradžią: „Jeigu ją pamaloninsi, ji tikrai neliks tau skolinga“. Norisi tik pridurti, kad tikrai neliksime, bet ne dėl to, kad gavome tokią „dovaną“, o dėl to, kad mylimam žmogui visuomet gera daryti ką nors malonaus.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Moterų išlaikytinis atskleidė triukus, kuriais vilioja vienišas turtuoles (2)

35 metų Justinas dešimt metų žaidė su gyvenimu. Alkoholis, azartiniai žaidimai, milijoninės aferos, narkotikai — pasaulis sukosi beprotišku greičiu ir galop šveitė vaikiną į bedugnę. Bet juk galima gyventi patiklių moterų sąskaita!

10 frazių, kurių vaikinui geriau nesakyti (1)

Santykių ekspertai kala: jei nori, kad viskas būtų rimta, nieko neslėpk, nes išsikalbėti būtina, santykiai negali būti grįsti melu. Taip, tiesa. Tačiau išsikalbėti nereiškia pliaukšti, kas tik užplaukia. Štai šių 10 frazių jam verčiau nesakyk.

Sužinok, ar būsite pora kaip tvora

Pripažink, juk esi sudariusi sąrašą reikalavimų, kuriuos keli potencialiam kandidatui į tuos vienintelius. Pavyzdžiui, jis turi būti aukštas, pasitikintis savimi, bet ne arogantiškas, susitelkęs ir ne isterikas, jam turi patikti gyvūnai...

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.