Kaip suprasti, kad jo meilė blėsta

 (14)
Kuri moteris bent patyliukais nesvajoja apie JĮ – patikimą vyrą, bei JĄ – aistringą ir niekuomet neblėstančią meilę. Tik štai realybė neretai kerta negailestingai: „Pasidžiaugei ir gana!“ Štai keletas požymių, padėsiančių suprasti, kad jo jausmai tau jau blėsta.
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

- Draugystės pradžioje jis tave vadino švelniais mažybiniais žodeliais (zuikuti, mažute ir t.t.), o dabar vietoj jų vis dažniau išgirsti tiesiog savo vardą? Deja, kartu su jausmais išgaruoja ir švelnūs žodeliai...

- Jis vengia tavo rodomo švelnumo, ypač jei tai daroma prie žmonių. Pavyzdžiui, anksčiau jam patikdavo, kai sėdint su draugais kavinėje, tu glostydavai jo ranką, o dabar jis pasistengia, kad neturėtum galimybės meilikauti arba tiesiog atitraukia ranką, leisdamas tau aiškiai suprasti, kad jam tai nepatinka.

- Tavo elgesyje jį pradeda erzinti net ir smulkmenos.

- Jis sąmoningai sako tai, kas tau nemalonu ar net skaudu. Pavyzdžiui, lepteli, kad jau gana valgyti, o vietoje naujų drabužių gal geriau užsirašyti į sporto klubą. Mylintis žmogus pasistengtų rasti būdą, kaip tai pasakyti subtiliai, tavęs neįskaudinant. Na, nebent jis visuomet buvo toks tiesmukas.

- Tavo akivaizdoje jis pradeda flirtuoti ir aktyviai bendrauti su kitomis merginomis, o į tavo nepasitenkinimą sureaguoja atmestinai arba apskritai nesureaguoja.

- Jis nustojo dalintis su tavimi praėjusios dienos įspūdžiais, o paklausus, kaip jam sekėsi, tiesiog atsainiai kažką lepteli, bet nesileidžia į smulkmenas. O ir tavo praėjusi diena jo nedomina, kol pati apie ją nepradedi kalbėti.

- Savaitgalius jis vis dažniau leidžia su draugais, o jei lieka namuose, stengiasi susirasti veiklos tik sau. Pavyzdžiui, žaidžia kompiuterinius žaidimus, skaito laikraščius, naršo internete...

- Susižavėjęs žmogus nesąmoningai įvairiose situacijose nuolatos prisimena savo susižavėjimo objektą, todėl jeigu jis vis dažniau prabyla apie kokią nors pažįstamą... Gali būti, kad jo širdyje vietą išsikovojo kita moteris.

- Jis pyksta, kai pradedi jam priekaištauti, jog jis labai pasikeitė, vengia bendravimo su tavimi ir t.t.. Vietoje to, kad tave nuramintų ir pasakytų, jog niekas nepasikeitė, jis užima gynybinę padėtį ar net pradeda pulti tave pats.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Moterų išlaikytinis atskleidė triukus, kuriais vilioja vienišas turtuoles (2)

35 metų Justinas dešimt metų žaidė su gyvenimu. Alkoholis, azartiniai žaidimai, milijoninės aferos, narkotikai — pasaulis sukosi beprotišku greičiu ir galop šveitė vaikiną į bedugnę. Bet juk galima gyventi patiklių moterų sąskaita!

10 frazių, kurių vaikinui geriau nesakyti (1)

Santykių ekspertai kala: jei nori, kad viskas būtų rimta, nieko neslėpk, nes išsikalbėti būtina, santykiai negali būti grįsti melu. Taip, tiesa. Tačiau išsikalbėti nereiškia pliaukšti, kas tik užplaukia. Štai šių 10 frazių jam verčiau nesakyk.

Sužinok, ar būsite pora kaip tvora

Pripažink, juk esi sudariusi sąrašą reikalavimų, kuriuos keli potencialiam kandidatui į tuos vienintelius. Pavyzdžiui, jis turi būti aukštas, pasitikintis savimi, bet ne arogantiškas, susitelkęs ir ne isterikas, jam turi patikti gyvūnai...

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.