Kaip suprasti, kad jo meilė blėsta

 (14)
Kuri moteris bent patyliukais nesvajoja apie JĮ – patikimą vyrą, bei JĄ – aistringą ir niekuomet neblėstančią meilę. Tik štai realybė neretai kerta negailestingai: „Pasidžiaugei ir gana!“ Štai keletas požymių, padėsiančių suprasti, kad jo jausmai tau jau blėsta.
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

- Draugystės pradžioje jis tave vadino švelniais mažybiniais žodeliais (zuikuti, mažute ir t.t.), o dabar vietoj jų vis dažniau išgirsti tiesiog savo vardą? Deja, kartu su jausmais išgaruoja ir švelnūs žodeliai...

- Jis vengia tavo rodomo švelnumo, ypač jei tai daroma prie žmonių. Pavyzdžiui, anksčiau jam patikdavo, kai sėdint su draugais kavinėje, tu glostydavai jo ranką, o dabar jis pasistengia, kad neturėtum galimybės meilikauti arba tiesiog atitraukia ranką, leisdamas tau aiškiai suprasti, kad jam tai nepatinka.

- Tavo elgesyje jį pradeda erzinti net ir smulkmenos.

- Jis sąmoningai sako tai, kas tau nemalonu ar net skaudu. Pavyzdžiui, lepteli, kad jau gana valgyti, o vietoje naujų drabužių gal geriau užsirašyti į sporto klubą. Mylintis žmogus pasistengtų rasti būdą, kaip tai pasakyti subtiliai, tavęs neįskaudinant. Na, nebent jis visuomet buvo toks tiesmukas.

- Tavo akivaizdoje jis pradeda flirtuoti ir aktyviai bendrauti su kitomis merginomis, o į tavo nepasitenkinimą sureaguoja atmestinai arba apskritai nesureaguoja.

- Jis nustojo dalintis su tavimi praėjusios dienos įspūdžiais, o paklausus, kaip jam sekėsi, tiesiog atsainiai kažką lepteli, bet nesileidžia į smulkmenas. O ir tavo praėjusi diena jo nedomina, kol pati apie ją nepradedi kalbėti.

- Savaitgalius jis vis dažniau leidžia su draugais, o jei lieka namuose, stengiasi susirasti veiklos tik sau. Pavyzdžiui, žaidžia kompiuterinius žaidimus, skaito laikraščius, naršo internete...

- Susižavėjęs žmogus nesąmoningai įvairiose situacijose nuolatos prisimena savo susižavėjimo objektą, todėl jeigu jis vis dažniau prabyla apie kokią nors pažįstamą... Gali būti, kad jo širdyje vietą išsikovojo kita moteris.

- Jis pyksta, kai pradedi jam priekaištauti, jog jis labai pasikeitė, vengia bendravimo su tavimi ir t.t.. Vietoje to, kad tave nuramintų ir pasakytų, jog niekas nepasikeitė, jis užima gynybinę padėtį ar net pradeda pulti tave pats.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Profesionalo patarimai vyrams, kaip tinkamai prižiūrėti barzdą

Rūpintis savo išvaizda – kiekvieno prioritetas. Vyrų tam skiriančių laiko ir pinigų, su kiekviena diena, vis daugiau. Tačiau į ką privalu atkreipti dėmesį? Kokių klaidų nedaryti ir kokiais patarimais remtis, kad plaukai ir barzda būtų nepriekaištingos būklės?

Aistringa Paco Rabanne naujiena JAM – paverk jį saldžiausių tavo svajonių kūrėju

Mados namai „Paco Rabanne“ visada stebina, nes laužo nusistovėjusias taisykles ir tradicijas. Jie perteikia laikmečių dvasią tik tam, kad būtų avangardiški. Jie sumaniai ir ironiška provokuoja, kaip ir jų įkūrėjas. Jų kvapai visada šokiruoja ir yra nestandartiniai – kaip ir naujausias jų kūrinys intriguojančiu pavadinimu – „Pure XS“.

Manai atspėsi, kiek šiam gražuoliui metų? Klysti! (4)

Iš pirmo žvilgsnio iš Singapūro kilusiam modeliui Chuando Tanui duotum iki 30 metų. Šis vyras vienas retųjų, kuriems pavyko pažaboti bėgančius metus.