Kaip suprasti, kad jis tavęs geidžia (Ką išduoda jo kūno kalba?)

 (14)
Kūno kalba gali pasakyti kur kas daugiau, nei žodžiai. Atkreipk dėmesį, kaip vyrukas elgiasi būdamas šalia tavęs ir be vargo suprasi, ar tu esi ta – kurios jis šiuo metu geidžia.
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Pakelti antakiai. Jei pastebi, kad bendraudamas su tavimi jis šiek tiek kilsteli antakius (o jei dar ir šiek tiek prasižiojęs...), būk tikra – tu jam patinki! Kai matome mums patinkantį žmogų, visuomet šiek tiek plačiau atsimerkiame, o pakelti antakiai būtent tai ir padeda padaryti.

Žvilgsnis. Vyras, kuriam tu patinki, tikrai nesugebės visą pokalbio laiką žiūrėti tau tik į akis. Šiek tiek nukreipsi savo dėmesį į šalį – ir jis jau tyrinės tavo kūno linkius, o tau šnekant nejučia žvilgčios į tavo lūpas. Nepastebi nieko panašaus? Tuomet greičiausiai tai tėra paprastas bendravimas be simpatijos iš jo pusės. Dar vienas dalykas – žvilgsnio išlaikymas. Jeigu pasimatymo metu vyras išlaiko tiesioginį akių kontaktą daugiau nei trečdalį viso pokalbio laiko – abejonių nėra. Tu jam patinki.

Nosis. Kai žmogus jaučia simpatiją pašnekovui, jo nosies šnervės gali šiek tiek prasiplėsti, kad į organizmą patektų daugiau oro ir kvėpavimas būtų gilesnis.

Galvos padėtis. Kai žmogus nori parodyti savo švelnumą ir draugiškumą, jis dažniausiai bendrauja šiek tiek pakreipęs galvą. Pastebėjai, kad vyrukas tavęs klausosi šiek tiek palenkęs galvą? Vadinasi šalia tavęs jam malonu būti.

Stovėsena. Jei vyras stovi tiesiai, atlošęs pečius, tarsi šiek tiek susikaustęs – greičiausiai tu jam patinki ir jis stengiasi parodyti save iš geriausios pusės. Juk ir tu pati, bendraudama su žavingu vyru, nejučia pasitempi ir stengiesi atrodyti kaip tikra dama. Nesvarbu, į kurią pusę vyras žiūrės, jis nesąmoningai stengsis būti atsukęs krūtinę į tavo pusę. Jeigu tikėtume psichologais, vyrai stengiasi pačia svarbiausia kūno dalimi (suprantama kokia), parodyti pačią svarbiausią jų aplinkoje esančią personą.

Kojų padėtis. Nesvarbu, vyras stovi ar sėdi, jeigu jos kojos plačiai praskėstos, tai akivaizdus ženklas, kad jis stengiasi išreikšti pasitikėjimą savimi, vyriškumą. Žinoma, yra ir tokių vyrų, kurie tokią stovėseną renkasi tiesiog iš įpročio, nepriklausomai nuo aplinkybių.

Žaidimas su drabužiais. Moterys suka plaukus ant piršto, o vyrai taisosi kaklaraištį arba marškinių atlapus! Tačiau judesiai turi būti konkretūs, tikslūs. O štai jei vyras žaidžia su savo švarko sagomis arba nerangiai taisosi apykaklę – tai jau būdas nuslėpti drovumą ir nepasitikėjimą savimi. O gal jis tiesiog labai jaudinasi būdamas šalia tavęs?

Atstumas. Nėra jokių taisyklių, koks atstumas turi būti tarp pašnekovų. Tačiau visi tą jaučiame intuityviai. Kuo žmogus labiau patinka – tuo arčiau tu šalia jo atsistoji, apie tai net nesusimąstydama. Lygiai taip pat elgiasi ir vyrai: sėdėdamas šalia tavęs jis tikriausiai neatsiloš, o priešingai, labiau pasilenks link tavęs. Kojas susidės taip, kad jos būtų nukreiptos į tave.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Moterų išlaikytinis atskleidė triukus, kuriais vilioja vienišas turtuoles (2)

35 metų Justinas dešimt metų žaidė su gyvenimu. Alkoholis, azartiniai žaidimai, milijoninės aferos, narkotikai — pasaulis sukosi beprotišku greičiu ir galop šveitė vaikiną į bedugnę. Bet juk galima gyventi patiklių moterų sąskaita!

10 frazių, kurių vaikinui geriau nesakyti (1)

Santykių ekspertai kala: jei nori, kad viskas būtų rimta, nieko neslėpk, nes išsikalbėti būtina, santykiai negali būti grįsti melu. Taip, tiesa. Tačiau išsikalbėti nereiškia pliaukšti, kas tik užplaukia. Štai šių 10 frazių jam verčiau nesakyk.

Sužinok, ar būsite pora kaip tvora

Pripažink, juk esi sudariusi sąrašą reikalavimų, kuriuos keli potencialiam kandidatui į tuos vienintelius. Pavyzdžiui, jis turi būti aukštas, pasitikintis savimi, bet ne arogantiškas, susitelkęs ir ne isterikas, jam turi patikti gyvūnai...

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.