Kaip mandagiai atsikratyti gerbėjo?

 (6)
Jis siunčia tau eiliuotas SMS žinutes, dovanoja gėlių, apipila komplimentais... Dauguma merginų tokius gerbėjus regi saldžiausiuose sapnuose. O tau tai – baisiausias košmaras. Tas vaikinas įkyrus, nuobodus ir apskritai – erzina tave. Įžūliai įsibrovė į tavo gyvenimą ir nė neketina išsinešdinti. Ne itin šiurkščiai, bet aiškiai jam parodyk: durys į tavo širdį užtrenktos.
© Žurnalas "Cosmopolitan"

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Iki pasimatymo? Atia!

„Esi puikus žmogus, geras draugas, bet mums nieko neišeis“, – sako gerai išauklėta mergina, užuot liejusi paplavų kibirą ant nenoriu tavęs nė matyti gerbėjo galvos. Tas girdi tik pirmą sakinio dalį: jis toks geras, puikus, nuostabus, – vadinasi, reikia tik laiko, ir viskas pavyks. Kitaip tariant, jo smegeninė ima transliuoti liaudišką išmintį: jei mergina sako galbūt, iš tikrųjų ji mano taip. Kaipgi kitaip – juk ji aiškiai žaidžia žaidimą gal norėtum mane pagauti – bėgsiu taip, kad pavytum: sėdi visu kūnu palinkusi į priekį ir kas porą minučių pakedena plaukus. Jokios abejonės, ji tik sako ne – kūnas visa didele krūtine šaukia: Taip, taip, žinoma, taip!

Taigi jei tikrai nori vaikino atsikratyti, nepurtyk visų grožybių jam prieš nosį. Geriau sukryžiuok rankas ant krūtinės, atsiremk į kėdės atlošą ir kalbėk kaip mokytoja, kuri savo auklėjamus dešimtmečius ką tik užtiko su cigaretėmis dantyse.

Negaliu ir nenoriu!

Kiekvieno mūsų daugiabriaunis. Todėl visiškai tikėtina, jog viena tavo pusė nori tos Amūro aukos atsikratyti, o kita krykščia iš laimės ir ploja katučių, kad esi taip mylima. Taigi iš pradžių turėtum suvokti, ką iš tiesų jauti, ir tik tada skelbti (arba ne) nuosprendį vaikinui. Priešingu atveju ir toliau siųsi jam dviprasmius signalus.

Širdies durys gali būti pravertos ir dėl kitos priežasties. Pavyzdžiui, gal tau nesąmoningai patinka vaidinti auką arba fatališką gražuolę, kuri nežino, kaip atsikratyti galvas dėl jos pametusių gerbėjų. Kad susivoktum, kaip yra iš tikrųjų, pamėgink niekam (sau – taip pat) nesiskųsti, kokia čia nelaimė tave ūmai ištiko, su niekuo neaptarinėk gerbėjo ir jau tikrai nekalbėk su juo pakeltu tonu. Taip elkis mažiausia savaitę. Jeigu pavyks ištverti, vadinasi, problema – tikrai ne tu, o jis. Vaizdingai kalbant, tu išties bandai išgrūsti jį pro duris, o jis ima ir įlenda pro langą.

Skauda, bet kaip gerai

Tu sąžiningai permąstei ir supratai: su tuo jaunuoliu jums tikrai ne pakeliui, labai aiškiai jam tai pasakei, bet jis vis tiek nuo tavęs neatstoja, vaikšto iš paskos ir zyzia kaip musė atokaitoje. Ojojoi, sveika patekusi į mazochisto akiratį!

Jeigu dar abejoji, ar tikrai yra taip, kaip tavo vaizduotė ir protas piešia, gali užduoti tam įkyriajam princui keletą klausimų. Pirmiausia paklausk, ar jis vaikystėje buvo griežtai auklėjamas. Greičiausia atsakymas bus teigiamas. O tada lyg tarp kitko pasiteirauk, ar iki šiol jam gerai sekėsi bendrauti su kitomis merginomis. Ir beveik šimtu procentų tikėkis neigiamo atsakymo. Po šito mini egzamino iš esmės keisk veikimo taktiką: būk su juo ypač miela, girk dėl kiekvienos smulkmenos, kliedėk iš džiaugsmo, kai paskambins, o per pasimatymus liaupsink kiekvieną jo elgesio detalę, net jei iš tiesų tave erzina šaukštelio skimbčiojimas jam maišant arbatą.

Kantrybės – truputis ištvermę lavinančių sceninių improvizacijų būtina: nė vienas save gerbiantis mazochistas ilgai neištvers tokio siaubingo elgesio. Vieną dieną (laukti, kol ji išauš, tikrai neprailgs) ji išnyks iš tavo horizonto – leisis ieškoti tinkamesnės merginos. Piktos, nervingos, agresyvios, o svarbiausia – negalinčios jo pakęsti. Tragedija, kaip smagu.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Moterų išlaikytinis atskleidė triukus, kuriais vilioja vienišas turtuoles (2)

35 metų Justinas dešimt metų žaidė su gyvenimu. Alkoholis, azartiniai žaidimai, milijoninės aferos, narkotikai — pasaulis sukosi beprotišku greičiu ir galop šveitė vaikiną į bedugnę. Bet juk galima gyventi patiklių moterų sąskaita!

10 frazių, kurių vaikinui geriau nesakyti (1)

Santykių ekspertai kala: jei nori, kad viskas būtų rimta, nieko neslėpk, nes išsikalbėti būtina, santykiai negali būti grįsti melu. Taip, tiesa. Tačiau išsikalbėti nereiškia pliaukšti, kas tik užplaukia. Štai šių 10 frazių jam verčiau nesakyk.

Sužinok, ar būsite pora kaip tvora

Pripažink, juk esi sudariusi sąrašą reikalavimų, kuriuos keli potencialiam kandidatui į tuos vienintelius. Pavyzdžiui, jis turi būti aukštas, pasitikintis savimi, bet ne arogantiškas, susitelkęs ir ne isterikas, jam turi patikti gyvūnai...

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.